Уж не знаю, что и думать 🤔
Invictusgirl• 12 апреля 2022
Ответ дляАкварель 38
Нет информации нигде .Наверное готовяться фины к чему то,но не афишируют
А є новина про стягнення рашею техніки до фінів,на міжнародному ресурсі ?
Я не знаходжу,це не фейк?(
НамСвоюРобити• 12 апреля 2022
Ответ дляАкварель 38
А прийдеться.Как так то НАТО на границе с рашкой?Народ спросит ...
Нууу, Швеція не має сухопутного кордону, так що лєкторат простіше проковтне.
А от з фінами там вже прям дуже-дуже складніше)
svetlapanna• 12 апреля 2022
Ответ дляМиззери
Так это гениально) одной Украине проиграть это позорно а если на рашку накинется несколько стран и начнут избивать то в глазах россиян она ещё великомучеником будет, смелая но отпизженнаЯ
Представьте как одно дело среднего мужичка 7 классник изобьет , или 7 классник и его батя с дядькой)
Ой, может уже и финны их пиз...нут так, чтоб мало не казалось
svetlapanna• 12 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Дивні якісь. Реакція ж повинна якась були? То дурне своїх ідіотів тягає від кордону до кордону, а вони мовчать.
Мовчать, бо в ъх вологих фанатазіях спочатку були труси українок,, пральні машини, роутери.В Фінляндії, напевне, фінська бумага,перші думки сп..ити побільше туалетної бумаги для своії оркинь.Тому й мовчать, щоб ніхто іх сакральні мріі не розкусив
Ответ дляsvetlapanna
Я про фінів. Фіни мовчать.
svetlapanna• 12 апреля 2022
Ответ дляsashik77
як в старі добрі часи
Ага.. до речі, про облогу Ленінграда читала, що якби не фінни
Galyna1211• 12 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Я не знаходжу,це не фейк?(
Всі зсилаються на Дейлі Мейл, але це специфічне видання з жовтим інсайдом про життя зірок. Тобто в них може бути серйозне джерело з британської розвідки, а може це покоївка Бориса Джонсона шось не так зрозуміла.
svetlapanna• 12 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Я про фінів. Фіни мовчать.
АААА,... зрозуміла..Будемо сподіватись, фінни аби не зурочити...Може, дадуть п..ди такої, що мало не буде.Адже зуміла маленька країна вирватись та дати відсіч і в 1919,і в 1940)))
svetlapanna• 12 апреля 2022
Ответ дляEl_ena
Бен Ладан устроил теракт в США. Путин еще до такого не дошел.
А в метро сегодня,не? Или как всегда, ФСБшньіе методі, как с Чечней?
Чет мне сегодняшний теракт не внушает доверия.. Я обеспокоена, но не зная точніьх подробностей...
НамСвоюРобити• 12 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Ну фіни їм взагалі так наваляли, що ті до самого кордону гівно губили.
Доречі, парашія кидала на фінів бомби, а всім казала, що вони хліб кидають. Щось це мені нагадує...
Але підсумки війни для фінів були сумні - втрачені території + добровільно обмежений суверенітет (неофіційно).
Прям щось до болю нагадує (не дай боже) як і бомби замість хліба...
svetlapanna• 12 апреля 2022
Ответ дляdiana2201
Девочки, смотрите Медведчук
Ой, и я с єтой новостью) Только в телеге пришло.. класс
svetlapanna• 12 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Ага.. гумкАнвой і Маріупіль