Знайомі допомогли знайти житло в Польші. Я з сином і знайома з 2 дітьми живемо самі в 2 поверховому будинку. Жили самі, хазяїн працює далекобійником і дома буває рідко. Але ось він повернувся на 2 тижні і тепер живемо з ним. Але він кожного дня уже з самого ранку бухає сам з собою у себе в кімнаті , до нас поки не пристає . Сім’я яка допомогла знайти це житло добрі люди, але і всі знають , що в нього проблеми з алкоголем і все рівно нас до нього поселили , не попередили нас про це. Чесно я просто в шоці. Я хочу через 2-3 тижні повертатись в Україну , але як ще тиждень з ним прожити , навіть не уявляю . Знайти інше житло тут нереально уже .
kristino4ka89• 17 апреля 2022
Какой ужас,это страшно реально.обратмтесь к волонтерам,нужно искать другие варианты.Я не ожидала что к таким селят,напряглась прям((
Днепр Елена• 17 апреля 2022
Автор, а в чем проблема? Ну бухает он себе тихонько в своём доме, в своей комнате, Вас не трогает, это тихий алкоголик, нажрался и спать, самый безобидный. Тем более Вы не одна в доме, чего Вы боитесь?
ВасильевнаЯ• 17 апреля 2022
Не устраивает хозяин, возвращайтесь домой сейчас, а не через 2-3 недели, это его дом, поселил на шару, еще и должен подстраиваться под чужих теток?
Ответ дляСвята
Автор, а ви з якої області України? Чернівецька?
Житомир