Sweet Nastya• 17 апреля 2022

Житло Польша

Знайомі допомогли знайти житло в Польші. Я з сином і знайома з 2 дітьми живемо самі в 2 поверховому будинку. Жили самі, хазяїн працює далекобійником і дома буває рідко. Але ось він повернувся на 2 тижні і тепер живемо з ним. Але він кожного дня уже з самого ранку бухає сам з собою у себе в кімнаті , до нас поки не пристає . Сім’я яка допомогла знайти це житло добрі люди, але і всі знають , що в нього проблеми з алкоголем і все рівно нас до нього поселили , не попередили нас про це. Чесно я просто в шоці. Я хочу через 2-3 тижні повертатись в Україну , але як ще тиждень з ним прожити , навіть не уявляю . Знайти інше житло тут нереально уже .
kristino4ka89• 17 апреля 2022
Какой ужас,это страшно реально.обратмтесь к волонтерам,нужно искать другие варианты.Я не ожидала что к таким селят,напряглась прям((

галлея• 17 апреля 2022
Вы живете как в общаге сейчас. У каждого свои комнаты. В чем проблема?
Advoco• 17 апреля 2022
Алкоголіки насправді всі дуже різні. Хтось бухне і спить, нікого не чіпає, а хтось шукає пригод, хтось агресивний. Дивіться по ньому. Якщо сумирний, не партесь. На ранок супчиком пригостіть.
Днепр Елена• 17 апреля 2022
Автор, а в чем проблема? Ну бухает он себе тихонько в своём доме, в своей комнате, Вас не трогает, это тихий алкоголик, нажрался и спать, самый безобидный. Тем более Вы не одна в доме, чего Вы боитесь?
Конфет04ка• 17 апреля 2022
Если не устраивает устав в одном монастыре, можно пойти в другой.
Мурзяриус• 17 апреля 2022
Тихо бухающий хозяин - не худший вариант. Его дом, его уклад жизни.
Вас же не трогает?
ВасильевнаЯ• 17 апреля 2022
Не устраивает хозяин, возвращайтесь домой сейчас, а не через 2-3 недели, это его дом, поселил на шару, еще и должен подстраиваться под чужих теток?
Kisska12• 17 апреля 2022
Если жилье бесплатное, то живите что дали. Нет ищите снимайте платите а не сплю тут жуйте
ira--m• 17 апреля 2022
Автор, зараз знайти в Польщі інший варіант дуже і дуже складно. Майже неможливо. Тому мабуть доведеться потерпіти, або верталися додому раніше запланованого.
До того ж, якщо він нікого не зачіпає, то нехай займається чим хоче.

Свята• 17 апреля 2022
Автор, а ви з якої області України? Чернівецька?
автор Sweet Nastya • 17 апреля 2022
Ответ дляСвята
Житомир