Дівчата, цікавить ваша думка, особливо посередників та тих, що замовляють з інощемних сайтів через посередника.
Ситуація наступна: замовила за день до війни 3 уп.трусиків. з Джордж
6 тижнів не запитувала, якось було не трусів. Потім згадала все-таки, що замовляла. Спитала, чи ще не прийшли. Через пару днів написали мені вартість за вагу 180 грн. (Я не перепитувала, як визначили цю суму, бо в оголошенні вказано "за вес 5 ф за кг." Я ще подумала "О, це десь майже кілограм заважили мої 3 упаковки. Оплатила. Відправили.
Сьогодні хотіла перевірити, де посилка і побачила, що вага її 444 г. Дивно. Перерахувала. Щось не сходиться. Спитала посередника, чи Вона часом не помилилася? Далі пепеписка на скрінах.
Вона готова забрати назад моє замовлення, але, на її думку, я повинна влетіти на вартість пересилки і комісію за перерахунок коштів. Тобто я маю залишитися без трусів і у мінусі по грошах приблизно на 45 грн.
Як по вашому, в такій ситуації справедливо вчинити?
World Shop• 17 апреля 2022
у меня такие трусы от 23 февраля сейчас лежат девочкам на отправку,если хотите ,то могу сказать по весу точно,что они выходят
Ответ дляSolmira
Вперше таке бачу, щоб змінювались вартість за вагу товару та ще й без попереджень.
Та я теж неочікувала сюрпризів. Ще й пише, що не хотіла довго пояснювати, чому нарахувала більше. Якби відразу пояснила, може я б і погодилась з цією сумою. А так, я випадково сама побачила розбіжність і, звісно ж, поцікавилась чому?
я на прошлой неделе как раз получила заказ за те же числа, что вы заказывали. и точно также покупатели брали по три упаковки. там однозначно не может быть озвученной вам суммы. даже с учетом курса, упаковки всего... курс правда при оплате был выше у меня, чем вы просите, 40,86 за фунт, снял монобанк
Ответ дляAriadnaYu
Скоріш за все, вона розраховувала, що задавати й надалі не будете зайвих питань.
Якщо повертати їй товар, то ’покатушки’ за її гроші, бо саме через її непорядне ставлення до покупців сталась така ситуація.
Ответ для4мама
Непорядно посередник себе повів. Нібито сума невелика, але тим більше. Працює з комісією - отже має сама нести відповідальність за свої ризики.
Принаймні наперед узгодити, може хто й погодився би розділити витрати.
А так якесь крисятництво.
Так і я про те ж.
World Shop• 17 апреля 2022
Ответ дляAriadnaYu
Та вага є в поштовій накладній за всі з уп. 444 г
да, я посмотрела переписку с клиенткой, за три пары считала ей 0.450*5* 40.5
У вас шо то ’два счетчика’ включили
Ответ дляSolmira
Не хоче! Каже, що верне суто ту суму, яку отримала на карту
World Shop• 17 апреля 2022
Ответ дляAriadnaYu
ага,точно,пропустила в Вашем посте
Тогда вообще непонятно ,что за тарификация
Ответ дляКальдера
Не люблю такое из-за принципа. Я в Норвегии пошла сраться с кассиром на ломанном английском из-за второй пробитой упаковки ватных дисков за 8 крон, это где-то 28 грн нашими. Я к чему. Дело не в сумме, а в честности.
Якщо б відразу пояснила, то може я б і погодилась на цю суму
World Shop• 17 апреля 2022
Ответ дляБеточка
Сумно. Я теж 23.02 замовляла.
23.03 как раз акция хорошая была на эти трусики, я до ночи своим девочкам выкупала ,все были в хорошем настроении,шутили ....вот кто бы мог подумать,что через несколько часов перевернут всю нашу жизнь?(((((
Lux Aeterna• 17 апреля 2022
такой вопрос - а сейчас в связи с валютными ограничеными укр.банков - посредники с ин.сайтов работают, принимают заказы, могут расплатиться?
таможня работает - знаю точно, две мои посылки уже въехало в Украину после начала войны
Ответ дляAriadnaYu
Якби мій посередник таке сказала, що дуже малоймовірно, то я вважаючи на нашу позитивну і довгу історію взаємовідносин не задавала б навіть питань і оплатила б сумму. Певно Ви праві, ключове тут це ставити перед фактом ДО і описати ситуацію, але остаточне рішення все одно за Вами.
Ответ дляMila 11
Якби це була мій постійний посередник, то можливо вона так би і не вчинила. Я у неї замовляла вперше... та і востаннє
нинель 1919• 17 апреля 2022
ваши трусы хоть приехали, а у меня колумбия и пума на большие суммы посредник сказала. что статус упаковано в контейнер и все тоже за пару дней до войны купила....а посредник заграницей. может кто в курсе она на меня переадресацию сможет сделать или как происходит доставка(Киев)