irchik.ok• 19 апреля 2022
якшо не вірно зареєстрували переселенця і дія не показує то і виплатів не буде?
Але ж то не людини проблема шо в Цнапі зробили помилку? А якшо не дадуть виплату то як бути і куди бігти з тими розборками?
Ми перевіртли дані в довідці - все вірно, дідуся дані підтягнуло, а бабусі не підтягнуло в Дії… шкода якшо шось не вірно і бабуся не отримає допомогу переселенця(((
Альвина Т.• 19 апреля 2022
А мы смотрели вместе повторно с работником цнап,ошибок нет,но справка ребенка так и не появилась.
Моя есть.
Vita_Nikita• 19 апреля 2022
Ответ дляirchik.ok
Я підходила до цнапу, реєстратора вона грубо сказала шо вони помилок не роблять, тіпа вона не в курсі чого дія не показує
І навіть не подивилась в реєстрі (((
Роблять,ще i як...Ось у сусідки написали адресу проживання тимчасову таку ж,як і у Харкові,міста тільки різні.
Vita_Nikita• 19 апреля 2022
Ответ дляАльвина Т.
Моя есть.
А там,где справка у Вас один документ?У меня стоит внизу1,2
Альвина Т.• 19 апреля 2022
Ответ дляVita_Nikita
Один,к сожалению
Ответ дляirchik.ok
Я дивуюсь чому в службі підтримки не можуть перевірити все онлайн щоб знову в яерзі не стояти
Ви знаете, я вважаю, що якщо ми хочемо отримати вільну країну по закінченні війни, то таких злих тьоток із собесів і інших держструктур треба викорінювати.
Не для того ми страждаєм, щоб жіночка із собесу нам продовжувала хамити.
Пропоную Вам звернутись до начальника зі скаргою.
Ответ дляlisulya
Саме тому шо вони там такі злі я вже боюсь повторно до них йти
Але з проблема не вирішиться сидячи на дивані(((( а бабусі мати додатково 2000 було б добре
Ответ дляirchik.ok
А я й кажу, ідіть зразу до начальника. І питання ваше вирішиться швидше, і іншим хамити перестануть
Ответ дляromantica
Я сегодня обнаружила, что у меня адрес не верный в довідке.
Могла и я ошибиться, когда доки подавала в соцзахисте.
Но у меня приняли заяву а тему ’прошу виправити помилку’.
Ми знайшли теж помилку
І як тепер? В цнап звертатись і знову в черзі стояти??
svetikmolcha• 19 апреля 2022
Ответ дляАльвина Т.
Моя есть.
А у меня один ребенок подтянулся,а старшего нет.
svetikmolcha• 19 апреля 2022
Ответ дляromantica
Старший - старше 14-ти? Не подтянется, особенно если есть ID-картка.
Я сегодня узнавала в соцзахисте.
Нет, ему 11 лет.