Natusya1003• 19 апреля 2022

Реєстрація ВПО

Дівчата, хто вже зареєструвався як ВПО, скажіть перевіряють адресу, по якій реєструєшся? Зняли квартиру, але власниця категорично проти, щоб на її адресу реєструвалася, як ВПО, бо каже що втратить субсидію. Що робити не знаю, чи це дійсно так?
Janeke_in_UA• 19 апреля 2022
Вообще хозяев кв не спрашивала и зарегались по их адресу. Ещё спрашивать, если мы и так им деньги платим и больше, чем надо.

babich_2903• 19 апреля 2022
Сейчас не проверяют,это раньше 18,19,20 год проверяли,у них людей не хватает
Майстерня домашнього текстилю• 19 апреля 2022
Не перевіряють, ми коли реєструвались, то треба було самому зібрати підписи двох сусідів, що підтверджують, шо ми дійсно проживаємо за вказаною адресою. Це не впо, а для отримання довідки про склад сім´ї.
Ната Лия• 19 апреля 2022
Регистрация впо не влияет на субсидию. Это не прописка
автор Natusya1003 • 19 апреля 2022
Дякую!
ksunuyabelaya• 19 апреля 2022
И посмотрите какой у вас район и идите за справкой впо
И ксерокопии в двух экземплярах всех документов
Vita_Nikita• 19 апреля 2022
Субсидія ніяк не впливає на те,що Ви ВПО.На розмір субсидії впливає лише рівень доходу,а у Вас його немає та договору аренди теж

lisi4ka• 19 апреля 2022
Уже в дії можна реєструватись
автор Natusya1003 • 19 апреля 2022
Ответ дляVita_Nikita
Договір аренди є через ріелтора
автор Natusya1003 • 19 апреля 2022
Ответ дляlisi4ka
Уже в дії можна реєструватись
Не зможу, у мене паспорт старого зразка
Nika33• 19 апреля 2022
Девочки, а те, кто уехал за границу имеют право регестрироваться как впо?
Visnya• 19 апреля 2022
Ответ дляNika33
ВПО-це внутрішнье переміщення, в межах країни
Svetljachokkkk• 19 апреля 2022
Ответ дляNika33
Имеют. В той стране в которую выехали.