magistralchimik• 22 апреля 2022

А Вы ожидаете экономического бума после войны?

Говорили с коллегами. Все уверены, что нам работы сильно прибавится. Наши клиенты это медицина, металлургия и пищевка. Медицина и сейчас нормально идёт. Металлургия приостановилась из-за проблем с логистикой и частично заводы в оккупации или разрушены. Пищевка работает.
Ожидаем крутой подъём в строительстве, а значит и наши продукты тоже будут нужны. Столько всего разрушено. Будут демонтировать, строить. А это всё деньги.
В Вашей сфере ожидаете рост?
Горськ• 22 апреля 2022
Який бум в медицині,не пойму.На наступний місяць нам сказали вже не знають як заплатити зарплату.
Дробот И.• 22 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
В нас нема іншої дороги , нема , зараді майбутнього нашіх дітей !
Ізраєль зміг , а ми чому ні ? Нас більше , земля родюча ,недра маємо (літій родовище вийнашли на Донбасі )ось москалі і лізут !
Головне парламент створить добрий , бюлютень це зброя кожного громадянина України !
Ну нащо порівнювати з ізраелем? Не на голому місті і не без допомоги зі сторони. Та й супротивник не той ( армія Єгипту та рашки не порівнюйте)
Mariya Prokhorova• 22 апреля 2022
Ответ дляДробот И.
Так і ми не Ізраїль , але народ від армії косити не буде !
Не вижу сенсу на далі в нашому діалозі !
Ваші пропзоції якщо не мілітарізація країни ?
Дробот И.• 22 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
То не бачити чи діалог?
Mariya Prokhorova• 22 апреля 2022
Ответ дляДробот И.
То не бачити чи діалог?
Якщо пропозіції є озвучьте , будь ласка
Mariya Prokhorova• 22 апреля 2022
Ізраїль з Егіптом заключив мир !
А сусід скажений сектор газу
Дробот И.• 22 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Якщо пропозіції є озвучьте , будь ласка
Думаю для нас буде ьільки один прийнятниц вихід з війни - розвал рашки. А ось поки вони булуть куйовдитись відродити економіку та потім з налогів утримувати армію і вступити в альянс воєннтц. Рашка дуже серьйозний супротивник, скільки б ми не нарощували - вони нам не по зубах, нажаль
Mariya Prokhorova• 22 апреля 2022
Ответ дляДробот И.
Я не вірю в розвал , а якой сенс нам відбудовиватись, щоб ці дикуни знову збросили бомбу !
Спочатку ППО і вони по зубам нам будуть !
зараз е така зброя сучасно , що та колонна яка шла на Київ була би знищена за 2 години
Це ’земля і повітря ’
Дробот И.• 22 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Це ’земля і повітря ’
Ваш варіант - звідки брати коштт? Ви розуміжте, що вже зараз наша країна живе в борг? Всі ті срціалки нам не під силу. А ще є зовнішній борг. Основне питання для мене - кошт. Де його брати? Неможливо робити гроші з повітря. А в репаьриацію коштів рашки я не вврю, то все затягнеться на роки судових розборок
Mariya Prokhorova• 22 апреля 2022
Ответ дляДробот И.
раша сама живе в борг , ще не розрахувалась з союзникамі за ВОВ
Не лякайте боргом
Наша населення живе у кредит , писали і не на їжу беруть , а на телефони і ботокс !
Leeloo_aloha• 22 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Друг мужа купил там 2 квартиры,обе разбомбили.
Он уехал заграницу и больше не вернётся,работает на иностранную компанию,зп даже для Европы отличная
И как он умудрился уехать? Или он раньше выехал? Тогда зачем были 2 кв в Буче?
Дробот И.• 22 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Не лякайте боргом
Тотнащо мені та раша, хай хоч поопадуть. Де нам гроші брати на мілітарі ч так і зрозуміла
Mariya Prokhorova• 22 апреля 2022
Ответ дляДробот И.
Гроші є , головне , щоб не крали !
Останне відео Швеця дивились ?
Дробот И.• 22 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Гроші є , головне , щоб не крали !
Останне відео Швеця дивились ?
То утопія. Немає нічого поки окрім боргів
Mariya Prokhorova• 22 апреля 2022
Ответ дляДробот И.
Ну все , будем дивитися поки раша розпадеться
А я пропоную ,якщо ви не троль , змінювати вашу ментальність ! Не хвилюватись , що там у раші !
ДумайТЕ кого ви до влади приводити !
Leeloo_aloha• 22 апреля 2022
Ответ дляТеодорБастард
Так армия нам тоже не по карману. У нас таких денег нет, чтобы военщину кормить
Мы уже много лет ее кормим, из военного налога. Или вы работаете по черному и налоги не платите?
И наша армия показывает себя очень професионально. Нам то Нато просто не нужно. У Нато нет ценного боевого опыта, который наша армия приобретает с 2014 года.
Sanechko• 22 апреля 2022
Народ, який ’бум’? Нам доведеться пахати за копійки, або- безкоштовно. Як наші бабусі: трудодні, позика...
Sanechko• 22 апреля 2022
Та ви гляньте на Німечинну. Там люди незабаром зачнуть влаштовувати мітинги в підтримку рашки заради газу та бензину
Sanechko• 22 апреля 2022
Ейфорія від Зеленського і Ко- починає спадати. Людям стає зрозуміло, що в усьому поклін і хвала- нашим ГЕРОЯМ....А не тим, хто відсиджуються в ’ вишиванках...Писати далі- не стану
ok1904• 22 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Не лякайте боргом
Педарасія розрахувалась за ленд ліз, ще наче до анексії криму
ok1904• 22 апреля 2022
Ответ дляДробот И.
При янику гаробили борги, які скл:дно погасити. Щиро може з отих лярдів рашки погасять китайський кредит. Той кредит мене з себе виводив як вникла, уряд яника його прсто вкрав, а ще китайці не схотіли реструкторизації , попросили сплатити %, штраф до своєї олімпіади, аналітики дивувалися, що так строго себе Китай не вів ніколи
Дробот И.• 22 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
ДумайТЕ кого ви до влади приводити !
Та ні, я троль. Вам усюди вони ввижаються чи тілько а тіх, що не згодні з вами. То красно прошу у мій профіль, нічого не приховую, навіть прізвище
Ladykleren• 22 апреля 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Да? Ну если вы в курсе, то передайте им пож-ста про ущемление прав китайскоязычный в Сибире и дальнем востоке России и что их пора уже защищать, там те земли издавна принадлежали Великой Китайской Империи. Буду вам благодарна, бо китайцев там и бьют и унижают, и школы не дают китайские открывать и самоуправления там нет своего. Сибирская Китайская Народная Республика - ЗВУЧИТ!!!
В Сибире это где? И вы наверное плохо учились в школе. )
Mariya Prokhorova• 22 апреля 2022
Ответ дляДробот И.
Так це правда їх повно тут )
Я до війни також все лякалась , що країна в боргах буде , але я завжди знала , що реформи роблятся відразу ніяких полумер !
Ця війна навчила , спочатку Армія потім будівництво !
Головне щоб не крали ! І агентуру кремля за грати !
Rikitikitavi_2022• 22 апреля 2022
Ответ дляLadykleren
Сибирь - это Китай, это издавно китайская земля, принадлежащая императорам Поднебесной еще со времен Чингизхана. Также ее населяют много китайцев, которых там притесняют и они ждут когда их освободят. А само название Сибирь - это фейк! Нет никакой Сибири, есть только Дальневосточный округ Великой Китайской Народной Республики!
ok1904• 22 апреля 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
душевна хвилинка гумору
Rikitikitavi_2022• 22 апреля 2022
Ответ дляok1904
душевна хвилинка гумору
гумор, гумором, а контразвід данні з Пекіну це вам не шутка)))
Дробот И.• 22 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Так це правда їх повно тут )
На дивані і ви і я ! І наші теорії обоє диванні. Поживемо - подивимося
автор magistralchimik • 22 апреля 2022
Ответ дляГорськ
Имели встречу с Ляшко и замами. Мы продукцию в марте поставляли в больницы бесплатно. Сейчас они сами нам сказали, чтоб выставляли счета. Они заинтересованны в работе нашего предприятия и в том, чтобы мы зарабатывали деньги. И реально больницы нам платят. Деньги на нашу продукцию у них есть. И огромная поддержка от моза для нас в регуляторных вопросах.
Так что я уверена, что в медицине всё будет ок.
Himikova• 22 апреля 2022
Ожидаю.Уже сейчас Украина стала брендом мировым.Европа, мне кажется уже загнивающей, даже не знаю почему...но думаю начался ее закат.