Говорили с коллегами. Все уверены, что нам работы сильно прибавится. Наши клиенты это медицина, металлургия и пищевка. Медицина и сейчас нормально идёт. Металлургия приостановилась из-за проблем с логистикой и частично заводы в оккупации или разрушены. Пищевка работает.
Ожидаем крутой подъём в строительстве, а значит и наши продукты тоже будут нужны. Столько всего разрушено. Будут демонтировать, строить. А это всё деньги.
В Вашей сфере ожидаете рост?
Ответ дляMariya Prokhorova
В нас нема іншої дороги , нема , зараді майбутнього нашіх дітей !
Ізраєль зміг , а ми чому ні ? Нас більше , земля родюча ,недра маємо (літій родовище вийнашли на Донбасі )ось москалі і лізут !
Головне парламент створить добрий , бюлютень це зброя кожного громадянина України !
Ну нащо порівнювати з ізраелем? Не на голому місті і не без допомоги зі сторони. Та й супротивник не той ( армія Єгипту та рашки не порівнюйте)
Mariya Prokhorova• 22 апреля 2022
Ответ дляДробот И.
Так і ми не Ізраїль , але народ від армії косити не буде !
Не вижу сенсу на далі в нашому діалозі !
Ваші пропзоції якщо не мілітарізація країни ?
Mariya Prokhorova• 22 апреля 2022
Ответ дляДробот И.
То не бачити чи діалог?
Якщо пропозіції є озвучьте , будь ласка
Ответ дляMariya Prokhorova
Якщо пропозіції є озвучьте , будь ласка
Думаю для нас буде ьільки один прийнятниц вихід з війни - розвал рашки. А ось поки вони булуть куйовдитись відродити економіку та потім з налогів утримувати армію і вступити в альянс воєннтц. Рашка дуже серьйозний супротивник, скільки б ми не нарощували - вони нам не по зубах, нажаль
Mariya Prokhorova• 22 апреля 2022
Ответ дляДробот И.
Я не вірю в розвал , а якой сенс нам відбудовиватись, щоб ці дикуни знову збросили бомбу !
Спочатку ППО і вони по зубам нам будуть !
зараз е така зброя сучасно , що та колонна яка шла на Київ була би знищена за 2 години
Це ’земля і повітря ’
Ответ дляMariya Prokhorova
Це ’земля і повітря ’
Ваш варіант - звідки брати коштт? Ви розуміжте, що вже зараз наша країна живе в борг? Всі ті срціалки нам не під силу. А ще є зовнішній борг. Основне питання для мене - кошт. Де його брати? Неможливо робити гроші з повітря. А в репаьриацію коштів рашки я не вврю, то все затягнеться на роки судових розборок
Mariya Prokhorova• 22 апреля 2022
Ответ дляДробот И.
раша сама живе в борг , ще не розрахувалась з союзникамі за ВОВ
Не лякайте боргом
Наша населення живе у кредит , писали і не на їжу беруть , а на телефони і ботокс !
Не лякайте боргом
Leeloo_aloha• 22 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Друг мужа купил там 2 квартиры,обе разбомбили.
Он уехал заграницу и больше не вернётся,работает на иностранную компанию,зп даже для Европы отличная
И как он умудрился уехать? Или он раньше выехал? Тогда зачем были 2 кв в Буче?
Ответ дляMariya Prokhorova
Не лякайте боргом
Тотнащо мені та раша, хай хоч поопадуть. Де нам гроші брати на мілітарі ч так і зрозуміла
Mariya Prokhorova• 22 апреля 2022
Ответ дляДробот И.
Гроші є , головне , щоб не крали !
Останне відео Швеця дивились ?
Mariya Prokhorova• 22 апреля 2022
Ответ дляДробот И.
То утопія. Немає нічого поки окрім боргів
Ну все , будем дивитися поки раша розпадеться
А я пропоную ,якщо ви не троль , змінювати вашу ментальність ! Не хвилюватись , що там у раші !
ДумайТЕ кого ви до влади приводити !
Leeloo_aloha• 22 апреля 2022
Ответ дляТеодорБастард
Так армия нам тоже не по карману. У нас таких денег нет, чтобы военщину кормить
Мы уже много лет ее кормим, из военного налога. Или вы работаете по черному и налоги не платите?
И наша армия показывает себя очень професионально. Нам то Нато просто не нужно. У Нато нет ценного боевого опыта, который наша армия приобретает с 2014 года.
Ответ дляДробот И.
При янику гаробили борги, які скл:дно погасити. Щиро може з отих лярдів рашки погасять
китайський кредит. Той кредит мене з себе виводив як вникла, уряд яника його прсто вкрав, а ще китайці не схотіли реструкторизації , попросили сплатити %, штраф до своєї олімпіади, аналітики дивувалися, що так строго себе Китай не вів ніколи
Ответ дляMariya Prokhorova
ДумайТЕ кого ви до влади приводити !
Та ні, я троль. Вам усюди вони ввижаються чи тілько а тіх, що не згодні з вами. То красно прошу у мій профіль, нічого не приховую, навіть прізвище
Ladykleren• 22 апреля 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Да? Ну если вы в курсе, то передайте им пож-ста про ущемление прав китайскоязычный в Сибире и дальнем востоке России и что их пора уже защищать, там те земли издавна принадлежали Великой Китайской Империи. Буду вам благодарна, бо китайцев там и бьют и унижают, и школы не дают китайские открывать и самоуправления там нет своего. Сибирская Китайская Народная Республика - ЗВУЧИТ!!!
В Сибире это где? И вы наверное плохо учились в школе. )
Mariya Prokhorova• 22 апреля 2022
Ответ дляДробот И.
Так це правда їх повно тут )
Я до війни також все лякалась , що країна в боргах буде , але я завжди знала , що реформи роблятся відразу ніяких полумер !
Ця війна навчила , спочатку Армія потім будівництво !
Головне щоб не крали ! І агентуру кремля за грати !
Rikitikitavi_2022• 22 апреля 2022
Ответ дляLadykleren
Сибирь - это Китай, это издавно китайская земля, принадлежащая императорам Поднебесной еще со времен Чингизхана. Также ее населяют много китайцев, которых там притесняют и они ждут когда их освободят. А само название Сибирь - это фейк! Нет никакой Сибири, есть только Дальневосточный округ Великой Китайской Народной Республики!
Ответ дляRikitikitavi_2022
душевна хвилинка гумору
Rikitikitavi_2022• 22 апреля 2022
Ответ дляok1904
душевна хвилинка гумору
гумор, гумором, а контразвід данні з Пекіну це вам не шутка)))
Ответ дляMariya Prokhorova
Так це правда їх повно тут )
На дивані і ви і я ! І наші теорії обоє диванні. Поживемо - подивимося
Ответ дляГорськ
Який бум в медицині,не пойму.На наступний місяць нам сказали вже не знають як заплатити зарплату.
Имели встречу с Ляшко и замами. Мы продукцию в марте поставляли в больницы бесплатно. Сейчас они сами нам сказали, чтоб выставляли счета. Они заинтересованны в работе нашего предприятия и в том, чтобы мы зарабатывали деньги. И реально больницы нам платят. Деньги на нашу продукцию у них есть. И огромная поддержка от моза для нас в регуляторных вопросах.
Так что я уверена, что в медицине всё будет ок.