А не чоловік, і якщо він не явиться у воєнкомат, то що буде по закону? Хто знає?
Амазонка-3bef• 28 апреля 2022
Будуть претензії,хай краще йде. Так колись сказав нам начальник жеку,як моєму принесли
Киев_Елена• 28 апреля 2022
А зачем жена брала повестку? Нужно было не брать, сказать что не проживает тут
Киев_Елена• 28 апреля 2022
Ответ дляАмазонка-3bef
Так что может быть хуже уже? Заберут 100% раз повестку принесли. А так еще доказать им будет нужно, что он ту повестку видел и сознательно не пошел. В крайнем случае штраф заплатит
Ответ дляКиев_Елена
По закону в Украине действует презумпция невиновности. Это они должны доказать,что он её получал
Киев_Елена• 28 апреля 2022
Ответ дляYN8678
Получила жена и не передала. Пусть докажут обратное
Ответ дляYN8678
А жінка має право не брати повістку? Чи зобов´язанна взяти якщо принесли?
Ответ дляЕлена1265
Не обязана брать. Может вы не общаетесь с мужем, как вы должны ему ее передать?
Я взяла, блін я розгубилась, стоять такі амбали з автоматами, я в ступор стала, до мене тільки потім дошло що я наробила
Ответ дляlana2405
Может он к любовнице ушел неделю как.
Вы ж им не рассказывали о вашей личной жизни?
Я сказала що він на роботі і буде завтра тільки дома. Вони написали що отримала повістку дружина я і підписала((( Ще мала заплакала, він пита а у вас діти є? Кажу так двоє, він ще підняв плечі тіпа жалко, питав може є у нього інвалідність тіпа щоб не забрали, кажу ні нічього такого...
Солнечная_• 28 апреля 2022
Ответ дляglobus801
Я слышал что при военном стане все должны в обязательном порядке прибыть в военкомат для регистрации без приглашения, если не пришел значит скрывался - будут наказывать
Нету такого, мифы
Море спокойствия• 28 апреля 2022
Тільки особисто вручена повістка в руки заповнена заздалегіть є законною, дзвінки по телефону, передача повістки через треті руки, виписана повістка десь на вулиці на пустому бланку випадково, не вважаються врученими, відповідальності в таких випадках немає.
Ответ дляМоре спокойствия
А если в частном доме просто всунули в забор, считается вручили?
Видела по улице у нас у соседей.
Море спокойствия• 28 апреля 2022
Ответ дляУслада
Видела по улице у нас у соседей.
Не вважаєтся, теж саме, немає підпису особистої призовника, навіть підпись дружини, батьків, друзів чи ще когось не вважаєтся підтвердженням отримання призовником, навіть не потрідно виправдовуватись, якщо особисто призовник підписався тоді да відповідальність є.
Море спокойствия• 28 апреля 2022
Взагалі то ситуація незрозуміла, зараз навпаки в фейсбуці багато жаліються що не можуть ні в зсу попасти ні в тероборону, резерви повні, місць немає поки що, хоча бажаючих вистачає.
karina.royal• 28 апреля 2022
Ответ дляМоре спокойствия
Напишите, пожалуйста, название документа, в котором это написано
Ответ дляМоре спокойствия
Може ті в кого є якісь навики то заберають, у чоловіка на роботі напарник служив то він ходив у воєнком його відправили до дому. А знайомий є не знаю точно не буду брихати є там у нього навики воєнні то забрали, і в чоловіка тоже є навики стрілка чи як сказать правельно не знаю. То може таких заберають
Море спокойствия• 28 апреля 2022
Ответ дляkarina.royal
Порядок вручення військових повісток
Відповідно до пункту 56 Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 оповіщення громадян про призов на строкову військову службу та їх прибуття на призовні дільниці здійснюється за розпорядженнями керівників районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.
Вручення повісток проводиться через відповідні органи місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ, організацій, у тому числі закладів освіти, незалежно від підпорядкування і форми власності. Окрім того, повістки громадянам можуть також вручатися безпосередньо посадовими особами районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Повістка має бути вручена особисто або уповноваженими особами повинен бути складений акт про відмову від отримання повістки із підписами уповноважених осіб та свідків.