Порадьте сайт де зараз можна знайти роботу, бо на мою думку нічого нема.
Ніколи в житті не користувалася сайтами де виставляють вакансії.
Знайдіть сайти компаній, які зайняті у сфері у якій ви є спеціалістом і надсилайти туди CV і можна й мотиваційний/супроводжуючий лист.
15-20 «спамів» і як мінімум когось щацікавите.
Особисто я лише так і роблю.
Rikitikitavi_2022• 30 апреля 2022
дехто в телеграмме, там по городам +удаленка, work ua и сайты много удаленки
kate kotuikh• 30 апреля 2022
Я тоже ищу, работала ранее оператором кц удаленно.
Прозвонила организации. Нет ничего(((
Ответ дляManana24
Особисто я лише так і роблю.
это все работало до войны
Sчастливая• 30 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
автор, какую работу ищите?
А вы можете чтото предложить?
Влад и мир• 24 июня 2022
Зайнятись косметикою не пробували?... Нова Українська мультібрендова косметична компанія LIVESTA.
Продукція Турція, Україна, Польща. Перевірена сертифікована якість! Обов´язкових замовлень немає. Реєстрація безкоштовна за посиланням: