Valli-valli• 30 апреля 2022

де знайти роботу

Порадьте сайт де зараз можна знайти роботу, бо на мою думку нічого нема.
мимозка• 30 апреля 2022
Що вмієте робити? Можливо, варто почати з того, щоб спробувати запропонувати свої послуги?
Pavelolka• 30 апреля 2022
Смотря где и кем. Дехто постоянно выдают надобность в парикмахерах, маникюрщицах, провизорах, продавцах, грузчиках и пр.
Manana24• 30 апреля 2022
Ніколи в житті не користувалася сайтами де виставляють вакансії.
Знайдіть сайти компаній, які зайняті у сфері у якій ви є спеціалістом і надсилайти туди CV і можна й мотиваційний/супроводжуючий лист.
15-20 «спамів» і як мінімум когось щацікавите.
Особисто я лише так і роблю.
Rikitikitavi_2022• 30 апреля 2022
дехто в телеграмме, там по городам +удаленка, work ua и сайты много удаленки
tushka123• 30 апреля 2022
Так если ,, на вашу думку нет ничего,, ,то что мы можем вам посоветовать?)))) Не зная ни что умеете, ни кем работали и что именно, сферу, ищите? Шашлычником пойдете на трассу?
kate kotuikh• 30 апреля 2022
Я тоже ищу, работала ранее оператором кц удаленно.
Прозвонила организации. Нет ничего(((
gizma2019• 30 апреля 2022
Ответ дляManana24
Особисто я лише так і роблю.
это все работало до войны
gizma2019• 30 апреля 2022
автор, какую работу ищите?
nikiya• 30 апреля 2022
Якщо ви в Україні, на всіх магазинах Ева розвішані об’яви що шукають персонал у магазин. Сьогодні звернула увагу.
Sчастливая• 30 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
автор, какую работу ищите?
А вы можете чтото предложить?
Влад и мир• 24 июня 2022
Зайнятись косметикою не пробували?... Нова Українська мультібрендова косметична компанія LIVESTA.
Продукція Турція, Україна, Польща. Перевірена сертифікована якість! Обов´язкових замовлень немає. Реєстрація безкоштовна за посиланням:

https://livesta.com.ua/page/UA001024