Lora12345• 04 мая 2022

Бензин як заправитися

Як заправитися, якщо немає топливноіі карти і талонів ? Де їх можна дістати ?
Kot_v_meshke• 04 мая 2022
Есть бензин на некоторых заправках. Ищите. В Киеве вчера был, но очереди стояли.
Mussja• 04 мая 2022
Це велика проблема, в мене чоловік працює за 80 км від нашого місця проживання, кожного дня їздить. Тепер хоч плач. Вже шукаємо квартиру, щоб переїхати туди жити, добре що навчання онлайн, та друга проблема, не можливо знайти, мовчу вже про ціну. Ех, не знаю чим це скінчиться, мені вже рябить в очах від тих оголошень в інтернеті
helgo• 04 мая 2022
На окко с приложение фишка можно заправить 10л. На АНР 20л без талонов и всего прочего
Ylisi• 04 мая 2022
Бензин есть, только найти его тяжело. Мы сегодня заправлялись на воге, 10 литров на машину, по приложению можно и 20 залить, но по цене 48 грн за литр
Ylisi• 04 мая 2022
Ещё и очереди, стояли около часа