antoninalav• 04 мая 2022

Термінове звернення від команда «Азов»

‼️Термінове звернення від командира полку «Азов» підполковника Дениса Прокопенко, з приводу ситуації на заводі «Азовсталь».
https://fb.watch/cOAPyxGNrn/
автор antoninalav • 04 мая 2022
Як боляче. Нестерпно просто. Давайте підтримаємо молитвою. Господи, допоможи🙏🏻
annetta888• 04 мая 2022
Ответ дляantoninalav
Молюся весь вечір.
Запалила церковні свічки.
Треба вірити!!!!
катерина12009• 04 мая 2022
Боже почуй наші молитви🙏🙏🙏, нехай хлопці виживуть🙏🙏🙏
ShalenaBdgilka• 04 мая 2022
Господи помоги им, блин эти парни наша история, просто преклоняюсь перед ними, столько мужества в них. Герои
автор antoninalav • 04 мая 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
Я плачу. Не можу просто. Чому та усе?
Sielo• 04 мая 2022
Молилась вервичку, зараз буду ще з дітьми молитись. Вірю Господь почує наші молитви.
Sara-a• 04 мая 2022
Такие светлые парни в Азове.
Помоги им Бог!
Пусть случится чудо !!!
ShalenaBdgilka• 04 мая 2022
Ответ дляantoninalav
Я плачу. Не можу просто. Чому та усе?
И я плачу и не могу понять почему все так и зачем это все, никогда не была злой и агрессивной, но сейчас именно такие эмоции переполняют, два желания, чтоб рашку стёрли с лица земли и чтоб Украина процветала, жила в мире
феечка.• 04 мая 2022
Господи, допоможи , хай всі наші молитви для них будуть стіною захисту, збережи їх усіх
Ворона• 04 мая 2022
Я изначально говорила о том, что им не помогут. Два моих друга, от которых я знала о происходящем там, погибли. Какая-то местная дура ждала «официальный источник». Надеюсь теперь она его видит.
...ALENA...• 04 мая 2022
Благаємо Тебе, Боже, за Воїнів і Захисників, за братiв i сестер наших, за вдовиць, за сирiт, за калiк i немiчних, за тих, хто в окупації і полоні, за тих, хто в скрутних життєвих обставинах, за біженців i за всіх тих, хто Твого милосердя та допомоги Твоєї потребують
Mammoth• 04 мая 2022
Просто сподіваюся, що хлопці знають, що за них вся Україна молиться, ридає і чекає дива
Ksenia-e9d7• 04 мая 2022
Молюсь за них🙏 У меня ДР 5 мая. Желаю на свой ДР только, чтоб путлер сдох и не вышел из наркоза(если это правда про операцию) и чтоб наши золотые мальчики выстояли! Дай им бог здоровья! Аминь 🙏🙏🙏
Ворона• 04 мая 2022
И Азовцы и нацгвардейцы в Мариуполе- наши герои. Герои, которых бросили погибать. Как сказало командование: «Они знали на что идут».
чаревна• 04 мая 2022
АЗОВ, держитесь наши родные. Вся Украина с вами!!! Вы наши герои, молимся за вас!
...ALENA...• 04 мая 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
У мене теж завтра. Одне бажання , жити під мирним українськими небом.
Ksenia-e9d7• 04 мая 2022
Ответ для...ALENA...
Дай бог Я вообще забыла про этот ДР в этом году((
...ALENA...• 04 мая 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
Та да. Не до святкувань. Хочеться миру , тоді і святкувати будемо. Вас теж вітаю. Здоров´я та мирного неба і щоб рідні завжди були поруч.
Ksenia-e9d7• 04 мая 2022
Ответ для...ALENA...
Спасибо большое, взаимно Но ещё рано)
svetlapanna• 04 мая 2022
ДІВЧАТКА, милі, порадьте, кому молится? Може,Михайлові Архангклові за воїнів? Я вже ридаю, весь день заходжу , дивлюсь новини. Боже, хай розірве страшна сила помсти українського народу всіх рашистів
В ці хвилини хочеться бути навіть відьмою, та знищувати ворога страшним прокляттям
Yulchitay• 04 мая 2022
Ответ дляВорона
Мой брат тоже погиб, 26 марта , сообщили неофициально 29-го, а сегодня приходили из военкомата, принесли уведомление о смерти
С каждым днём Вера в то, что мы сможем его похоронить угасает, там ад, в Мариуполе.
Renesmeе 16• 04 мая 2022
Боже будь ласка збережи їхні життя🙏
svetlapanna• 04 мая 2022
Ответ дляYulchitay
Yulchitay• 04 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
В 2014 пошел добровольцем в Азов...
Я до сих пор не могу это принять
...ALENA...• 04 мая 2022
Ответ дляYulchitay
Прийміть співчуття! Дай Боже пережити таке горе вам і вашій сім´ї. Перед вашим братом схиляємо голови.
kanareyka_tweety• 04 мая 2022
Ответ дляВорона
Скільки їх там зарах воює, не поранених? Десь є інформація?
Vodoleya• 04 мая 2022
Девочки, новости.
Україна та Росія домовились щодо встановлення режиму припинення вогню з 5 по 7 травня на території ’Азовсталі’. Захисники Маріуполя використають цей час, аби підготувати цивільних й місцевість до евакуації.
baton• 04 мая 2022
Ответ дляYulchitay
В 2014 пошел добровольцем в Азов...
Я до сих пор не могу это принять
Я очень вам сочувствую. Пусть земля будет пухом вашему герою. Плачу вместе с вами
Alve• 04 мая 2022
Ответ дляВорона
Сейчас вас назовут сепаратисткой .😪 . Можно тут только ура-лозунги писать.
svetlapanna• 04 мая 2022
Ответ дляYulchitay
В 2014 пошел добровольцем в Азов...
Я до сих пор не могу это принять
Примите мои соболезнования..реву целій день сегодня.
Я не знаю, какие подобрать слова, знаю только то, что я готова рвать каждого русского фашиста, убивать.