Працюю зараз біля доми в 10хв пішої доступності комірником заробітна плата 11тис. Пропонують роботу бухгалтером по зарплаті в іншому місті 20км. -15тис. Дано :є дитина, яку виховую сама 9 років і яка ще потребує маму. Іти на цю роботу чи чекати і шукати іншу, коли мала трішки підросте. На цій роботі я можу відпроситися, якщо мала захворіла чи коли треба по справах. Там мабуть так не буде!!! Підприємство з працівниками до 1000 людей.
Результат:
вже голосів:
194 (82.91%)
Комірник
25 (10.68%)
Бухгалтер
15 (6.41%)
Тицццц
Ксюндричка• 06 мая 2022
Дорога выматывает очень, Я так работала пять лет, 20 км от дома, приезжала вареная, сил не было ни на что, а вам ещё детьми заниматься. Подумайте сто раз.
Ответ дляNata-ля
Ви зрівнюєте х..й з пальцем.А комірник різний буває, і до бухгалтера це не прям скачок, може бути і навпаки.
От власне, я , допоки не стикнулась з роботою комірників, думала, що це таке собі, ну, розгрузив, видав, порахував. А ніфіга. Не знаю ,чи усюди так, але там, де я працювала, комірник і Ску знає, і в списаннях, оприбуткуваннях, постачаннях має розбиратися, там бухгалтери ховаються. Я була здивована.
У випадку авторки - я б не міняла роботу. Якщо зав’язано на дитині - то потрібно вибирати умови, графік та лояльність
Ответ дляJordanna
Тоді вже варто подумати.
Про відпрошення і хвороби уточнюйте вже. Про можливість в цей період працювати віддалено.
Не бійтесь запитувати та казати. Що так і так... Якщо моя дитина захворіє, то я немаю на кого її лишити, чи відпустите ви мене на лікарняний або на дистанційну тимчасову роботу?
Тоді зрозумієте точно варто чи ні. Побачите як вони відповідають, чи лояльні +-
Ще питання про доїзд на роботу. Ви за свій власний рахунок добираєтесь, возить автобус чи компенсація?
За свій рахунок
Ответ дляCharming
Дякую ... ви праві там роботи вистачає.
Ответ дляCharming
Ну про що я і кажу, комірники різні є. Знайомий працює у відділенні швидкої допомоги, то це жесть !!!
Ответ дляCharming
До чого тут освіта? В неї, можливо, досвід є на відповідних посадах. Я от не розумію таких закидів. Я, з середньо-спеціальною освітою актор драм театру працювала і помічником керівника нафтової компанії ( не секретар)))), і менеджером по закупівлях швейного виробництва, і оператором у військовій частині, і заступником зав склада великої дистрибуційної компанії.
Як до чого? Наприклад, якщо це бюджетна сфера - освіта є обов´язковою до певних посад тарифних розрядів! Нагадаю, комірник має 1 тарифний, де освіта є необов´язковою! Бо по вашій логіці, то доярка може хімію викладати
Ответ дляLyusika
Ну.... Бюджетна сфера не є цікавою в плані заробітку, хіба що в соц плані вона вигідна для працівника. І тут , не сперечаюсь, потрібна профільна вища освіта.
До прикладу, моя кума, економіст вищого розряду Укразілзниці отримує менше, ніж помічник комірника у ТД.
Так, у неї соц пакет, відпустка, але у довоєнні часи, з вислугою та рештою надбавок вона має менше, ніж комірник.
Ответ дляоля 100
За свій рахунок
Тоді скоріш не варто.
Хіба, що зможете працювати віддалено при потребі, тоді ще можна подумати.
Я просто працюю на виробництві, вони віддалені від міста, то возили автобусом, зараз менше людей працює з адмінки, частину в місто перевели, бо так само є офіс. Тих, що лишились- возять машиною. А є ті, що живуть ще далі від міста, то їм доїзд до міста/автобуса компенсують
І в нас трохи люблять економити, де можна