Працюю зараз біля доми в 10хв пішої доступності комірником заробітна плата 11тис. Пропонують роботу бухгалтером по зарплаті в іншому місті 20км. -15тис. Дано :є дитина, яку виховую сама 9 років і яка ще потребує маму. Іти на цю роботу чи чекати і шукати іншу, коли мала трішки підросте. На цій роботі я можу відпроситися, якщо мала захворіла чи коли треба по справах. Там мабуть так не буде!!! Підприємство з працівниками до 1000 людей.
Результат:
вже голосів:
194 (82.91%)
Комірник
25 (10.68%)
Бухгалтер
15 (6.41%)
Тицццц
natali2871980• 06 мая 2022
Я б, пока осталась кладовщиком, если нет помощи бабушек. Т к очень важно, что Вас отпускают и что Вы в одном городе. Говорю Вам, как бухгалтер, который каждый день 2 года ездила на работу за 100 км в одну сторону. Всё время в тревоге за детей: одному было 7, другому 9
natali2871980• 06 мая 2022
Ответ дляПротея
Меня больше смущает такой широкий карьерный скачок)))
Все равно что от дворника стать мэром города))
Но это не большой скачек, для человека, который хочет и строит карьеру. Просто время сейчас не то плюс ребёнок сам. И много чего учить надо.
Ответ дляnatali2871980
Дякую, саме це і тривоже. Бо фактично немає нікого на підхваті.
natali2871980• 06 мая 2022
Ответ дляоля 100
Пожалуйста! Берегите себя и своего ребёнка! Желаю Вам удачи сейчас и успеха в дальнейшем, когда будет более благоприятная обстановка.
IloveMinecraft• 06 мая 2022
Для любой нормальной мамы график и близость более решающие факторы нежели зарплата на пару тыщ больше
Ответ дляLyusika
Ви зараз жартуєте? У Вас є відповідна освіта та знання для роботи бухгалтером? Для роботи комірником освіта необов´язкова...
До чого тут освіта? В неї, можливо, досвід є на відповідних посадах. Я от не розумію таких закидів. Я, з середньо-спеціальною освітою актор драм театру працювала і помічником керівника нафтової компанії ( не секретар)))), і менеджером по закупівлях швейного виробництва, і оператором у військовій частині, і заступником зав склада великої дистрибуційної компанії.
Я б шукала варіанти і працювала бухгалтером.
Затримаєтеся на довго комірником- бухгалтером ви станете не цікавою, то є шанс залишитись комірником назавжди.
Комірник і бухгалтер- це прірва.
І справа навіть зараз не в грошах, а в подальшому вашому майбутньому як дещо більше ніж комірник.
Але то моя думка
Комірник і бухгалтер- це прірва.
Але то моя думка
Ответ дляCharming

Ответ дляJordanna
Комірник і бухгалтер- це прірва.
Але то моя думка
Комірник і бухгалтер- це прірва.
Але то моя думка
Тому і задумалася, якщо беруть то може краще іти
Ответ дляоля 100
8 років бухгалтер, 4 роки комірник
Тоді вже варто подумати.
Про відпрошення і хвороби уточнюйте вже. Про можливість в цей період працювати віддалено.
Не бійтесь запитувати та казати. Що так і так... Якщо моя дитина захворіє, то я немаю на кого її лишити, чи відпустите ви мене на лікарняний або на дистанційну тимчасову роботу?
Тоді зрозумієте точно варто чи ні. Побачите як вони відповідають, чи лояльні +-
Ще питання про доїзд на роботу. Ви за свій власний рахунок добираєтесь, возить автобус чи компенсація?