Є у мене одна сусідка, яка дуже хвилюється з Хорватії, як я тут.
Вайбер вже червоний від її повідомлень.
Вчора прислала повідомлення про бій 90 тис бійців з однієї сторони і 90 тис. з іншої і молитву, яку треба за них читать.
Сьогодні прислала привітання з Днем Матері. вона знає, що Мама моя померла недавно і дітей в мене поки нема. ну от до чого це вітання???
перед цим була пісня Наталі з Лісапетного батальйону, що треба садить город і у війну.
я розумію, що їй робить нічого. хочеться нахамить. але терплю.
Вайбер вже червоний від її повідомлень.
Immelstorn• 08 мая 2022
Я бы игнорила)
Или написала бы ей чем она должна заняться в Хорватии.
Язык выучить там например, работу найти, людям у которых живёт прибраться или помочь... Выйти флаги Украины повесить по столбам, провести разъяснительные беседы с местными рассеянами. А то шото у нее дофига свободного времени
Леди Репях• 08 мая 2022
Тю. Игнорируйте просто, и она отстанет. Ей просто делать нечего, а вас это напрягает, так зачем это всё?
Не вижу смысла держать в своей жизни лишних людей и быть для всех хорошей.
Ответ дляcoloritka
Заблокуйте якщо нервує
не бачу цієї функції. нерви, мабуть(
Ответ дляЛеди Репях
ігнорю. чат видаляю.
не відповідаю ніколи. вона і далі шле цю єресь.
hapitska o• 08 мая 2022
Я Вас розумію,в мене пару таких знайомих є...
Я поставила у Вайбері таку функцвю,що повідомлення зникають через 10 сек,після того,як з´являться.Мені норм.
Ответ дляhapitska o
а що за функція???
Алина-1240• 08 мая 2022
Бывают люди которые раздражают.у меня тоже есть 2 подруги любящие доставать всякой чепухой в вайбере и телеге,просто попросила не слать мне по 100 смс в час,помогло
hapitska o• 08 мая 2022
Ответ дляcoloritka
Для всіх така функція? Чи ви не з ким не спілкуєтесь?
Це Ви підділи так?))Ні,звичайно,в мене багато друзів
hapitska o• 08 мая 2022
Ответ дляMy Business
а що за функція???
В сам чат з цією людиною зайдіть і ,як писали вище Вам,є три крапочки,там є функція Зникаючі повідомлення.Вибираєте,через який інтервал часу щоб зникали і все
Ответ дляhapitska o
нема.(
hapitska o• 08 мая 2022
Ответ дляMy Business
нема.(
Вибачте,я неправильно Вам написала.Там в чаті дивіться внизу не крапочки,а годинник намальований,як секундомір схематичний,от на нього натискаєте і вибираєте інтервал,через який зникають повідомлення
Леди Репях• 08 мая 2022
Ответ дляMy Business
ігнорю. чат видаляю.
Со временем прекратит. Если через месяц не прекратит - блокируйте смело)
Ответ дляhapitska o
с телефона нашла Скрыть чат. надеюсь, это оно.
но интервал не просило. только пин.
Леди Репях• 08 мая 2022
Ответ дляMy Business
но интервал не просило. только пин.
Кажется, это не то. Это секретный чат тогда будет. С другой стороны, если внесёте ваш чат с ней в секретный, то не будете видеть ее сообщений, пока не введёте пин. И бесить не будет. Тоже вариант)
Ответ дляЛеди Репях
попробую так.
Ответ дляSielo
Так вона шле всім контактам по ходу) Єдиний варіант заброкуватм.
а для чого?
вона ще й дзвоне мені частенько. хоча я говорю дуже неохотно, мичу тільки.
Счастливый магазинчик• 08 мая 2022
Меня тоже такие бесят. Уехали, и давай вынюхивать, где мы, что мы, как мы! Хотя до этого, мы не были особо близки.
А одни вообще очень удивились, что мы не сдриснули со страны )))Как это, вы дома?
Не отвечаю в основном, и стараюсь морозится. Но, иногда хочется послать на три весёлых 🤭