Так от це була моя тема. Брата викликали ще в грудні. Я відсиділа в бані за "нагнітання". Це до питання, що наша армія "не готувалася" до війни.
Ось тема. До речі, друга) Першу знесли адміни.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3065529
Ответ дляSolly85
У них эти бомбы на голову - тоже неоднозначны
то фейк, то с нашей стороны, то в Буче и Ирпене «такое…» суки
В мене колега з Краматорська виїхала в той день, коли кацапи кинули ракету на залізничний вокзал з окупованого Шахтарська. А вона мені написала: ой, я уже никому не верю (натякнувши, що це могла бути українська ракета).
Ответ дляLRuba
Странные ощущения. Зашла в старую тему за 2021 год. Вроде как я из будущего, хочется написать всем, чтобы спасались, что грядет война...первый раз такое ощущение сюра
В мене теж. А ще відчуття сюру в темі про Маріуполь за 2 дні до війни. Правда, там багато рашисток звідкись вилізло, мої відповіді всі банили. Не знаю, з Маріка вони чи з рашки. Але тема станом на зараз болюча, і багато хто з неї не заходить на кідстаф. Підозрюю, що деякі загинули ((((
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3104480
Ответ дляMetelitsa
Ну, розмінування провели не військові, а СНЗ МВС України. Чомусь курувала це Верещучка, Міністр з питапь тимчасово окупованих територій
До Верещук претензії і в азовців, а саме в Калини (Паламара). Він її процитував про ’закінчення гуманітарної місії в Маріуполі’ і сказав, що не можна бути такими цинічними. А з цим шатлом взагалі мутна історія. Тому буде й тітка Іра відповідати, а не тільки воєнні