gingergirl• 10 мая 2022

Як ви себе радуєте зараз? Щоб не зійти з розуму

На щастя, ми з чоловіком і дитиною у безпеці. Але морально дуже важко + з грошима трохи напряг.
Що вас радує зараз? Як переключатися і радувати себе, щоб не зійти з розуму?
Викуся29• 10 мая 2022
Все радует и солн ц е и трава и весна

Чай с мясом• 10 мая 2022
Гуляю з навушниками та кавою по сонячним вуличкам
nikolayev• 10 мая 2022
На даче цветы сажала. Полный релакс)))
ЧаЧаЧа• 10 мая 2022
Закохайтеся
Акварель 38• 10 мая 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Закохайтеся
В мужа?
ЧаЧаЧа• 10 мая 2022
Ответ дляАкварель 38
В мужа?
А чому б і ні?
kanni• 10 мая 2022
Жру, гуляю с собакой весенними улицами, читаю книги
Алeнь• 10 мая 2022
Замовила гарний спф на літо, бо провтикала і вже з вусами.
А так радію дню без тривоги, співу пташок, кожній травинці, кожній квіточці. На озеро ходжу качок годувати і сидіти на лавці в тиші
Ruovet• 10 мая 2022
Все радует. А как можно не радоваться, если все живы и здоровы? Бога гневить? Не.

Матильдa• 10 мая 2022
Сегодня около 8 утра сварила кофе и с ним пошла в парк, благо через дорогу. Утро, ветер, птички, солнце и вкусный кофе, я прямо вернулась в беззаботное довоенное время.
Nata-ля• 10 мая 2022
Вчора просто гуляли, таке задоволення отримала)))
анна 1978• 10 мая 2022
Вообще ничего не радует,в моей семье двойное горе ,сестры дом разрушен в хлам и мы потеряли маму, поэтому радоваться мне не чему,тяжело мне смириться со всем этим ,не радует меня ничего,безумно хочу домой и чтобы этот ужас скорее закончился
OurFashion• 10 мая 2022
Тішу себе тим, що дома не їла , шкідливе солоденьке, хоча і сварю себе за це, а щє замовила духи (для мене це просто релакс)
А загалом, радію кожному дню, радію сонцю, радію лелекам які літають над нами , радію тому, що є їжа
Дуже болісно згадувати наші 9 днів пекла…. І я вдячна за кожен прожитий день, вдячна за те, що ми змогли виїхати
А щє я радію від того, що можу хоч трохи допомагати людям, замовляю їжу, допомогою з їжею притулкам для собак та ін
Зараз тільки зрозуміла, що мені для щастя і радості не багато потрібно, аби настав новий день і почути голоси рідних і дорогих людей ❤️
Penni• 10 мая 2022
Засмагаю на дачі, бо море мені не світить, та й зайвих грошей нема і страшно кудись їхати.
Инич• 10 мая 2022
Банально прозвучит, но радует природа. Благо, лес рядом, поля красивые. Хожу просто по ним и слушаю птиц.
Но накрывает, да. Вспоминаю, как рядом были взрывы, в каких условиях сейчас живут мои друзья. Это невозможно выбросить из головы. Но надо подзаряжать батарейку, иначе можно не дойти до Победы.
Вот такой релакс.
Kate04-ecfa• 10 мая 2022
вчора радувала себе танцювальним тренуванням
дбаю про себе, в мене постійно фітнес/йога/балет (зараз онлайн). слідкую за харчуванням. треба вже й біг підключати.
зато влітку кайфую від коротеньких шортиків, спідничок, пишаюсь своєю працею над собою
GirlSuper• 10 мая 2022
Поїла і вже веселіше 😄😄😄ще коли висплюсь теж добре )
Радію дрібницям .
Свіже волосся теж кльово 😄
ShalenaBdgilka• 10 мая 2022
Вкусная еда, прям повернулась на этом) зал, шоппинг, осталось танцы найти
краказябра• 10 мая 2022
На вихідних їздили садити город. І я, яка з дитинства мріяла його заасфальтувати, реально раділа тому, що ми посадили картоплю й іншу городину. Вперше в житті відчула радість від зораної землі, від трави в садочку, від тракторів, які з п´ятої ранку працювали в полі. Прикро тільки, що ці тварюки кацапські досі прикордонні села обстрілюють. Після того, як пожили в оточеному місті поїхати в село виявилося справжньою радістю.

Танюша• 10 мая 2022
Працюю на городі. Бо як тільки сяду , як наракоман новини з сотні сайтів
Vladislava-n• 10 мая 2022
В цей час всі рідні живі і відносно здорові,то вже радість.Все буде Україна!!!
Tanieella• 10 мая 2022
Радует то что взяла кота и кошку себе. Когда они играются, мурчат и спят со мной - знаете веселее жить.
Ещё Ютуб развлекает, хорошо что нет проблем с интернетом.
gala-gala• 10 мая 2022
В окупации радует, что цветут каштаны, цветы…
Безпеки немає, грошей в людей немає , допомоги ніякої немає…
Помогает бокал сухого вина
Marta0030• 10 мая 2022
Я жру🫠
fikysss• 10 мая 2022
Ответ дляNata-ля
Миргород?
Злюченька• 10 мая 2022
Ответ дляИнич
Вот такой релакс.
А мы не можем выйти в лес и даже в парк (((

нельзя…
prosto_aisha• 10 мая 2022
Дача. Там немає коли сумувати)) замовила полуниці та ще інші рослини. Тепер треба доглядати. А також манікюр, волосся і крем для обличчя з спф. Хоч якось відволікатися треба. Добре що в нас більш менш безпечно.
Колючая Роза• 10 мая 2022
Музыка...прогулки....ремонт и вылазки на дачу, там огого сколько делать нужно. Жизнь продолжается, нельзя сидеть сложа лапки. Главное, ваша семья в безопасности. Всё остальное образуется
Jsolo• 10 мая 2022
Не могу ничему радоваться Подключили удалёнку, работаю, стало чуть спокойней в плане денег, а то два месяца без работы была. Но радость будет только после войны, даже и не стараюсь себя ни ободрить, ни развлечь.
felina.nat• 10 мая 2022
Не столько радую (это не могу пока), сколько отвлекаюсь. Работаю, порой и по выходным, без доплаты, лишь бы мысли заняты. Хлеб пеку, пирожки и всякое такое. Меня возня с дрожжевым тестом умиротворяла всегда. Из радостей - раз в день выпить кофе с сигаретой во дворе. В одиночестве, тишине и покое. Главное чтоб сирена в это время не заорала.