Може я чогось не знаю і спростили це все. Дві знайомі сьогодні відписались. У березні приїхали по тимчасовому захисту, вирішили залишитись, вже оформлюють ВНЖ
Ответ дляhelena81
Я в Германии и пишу о реалиях, соц.жилье есть, его предлагают, но конечно же не в больших городах
Я в небольшом
Жилья нет. Люди едут в села. Многодетным семьям, старикам социал находит жилье. А в лагерях, отелях люди живут без Надежды. Частники не хотят сдавать нашим. Причин много.
Olyaolya2011• 12 мая 2022
Ответ дляНатуся84
А скажіть, будь ласка, Ви отримували по пошті термін, щоб забрати пластикову картку на ВНЖ на 2 роки чи просто самі прийшли через 4 тижні від подачі документів? Бо ми подали місяць назад і я не запитала чи чекати лист про готовність чи прийди через місяць на видачу? Дякую
я отримала термін на пошту, і тільки тоді поїхала, це приблизно пройшло 6 тижнів. Видали тільки тимчасову бумагу, а пластик видадуть післі 7 червня
Ответ дляEllillд
Я в небольшом
Частники сразу цены подняли, чтобы не подходило по нормам. А некоторые прямо пишут, никаких получателей пособия. Или сразу требуют писать, какая профессия, зарплата.