Допустим, через 2-3 месяца мужчин начнут забирать всех без разбора?
Или всё таки такого не будет?
Результат:
вже голосів:
187 (41.46%)
Думаю да
160 (35.48%)
Нет
104 (23.06%)
Тыц
МимоПробегала• 12 мая 2022
Куму принесли повістку, прийшов в військомат, накричали що дезертир, сказали, які документи донести, приніс, питають: Служив? Ні! То чого приперся? Йди додому, буде загальна мобілізація, тоді можливо і то за твоїм бажанням. Центральна Україна
Ответ дляОксана_12
Знайти заміну сантехніку дяді акті досить нескладно. І навчити нового можна за пару місяців, як не гірко це звучить.
Только и этот дядя сантехник тоже хочет жить. И не меньше, чем неприкосновенные
ВаляВалентинка• 12 мая 2022
Ответ дляЛучик_лучик
А кого вьі относите к неприкосновенньім? Сбежавших депутатов?
Вероника-2014• 12 мая 2022
Ответ дляОксана_12
Ха-ха-ха. Насмішили. На наших панянках де сядете, там і злізете. Тут треба питати, хто буде забезпечувати армію і жінок.
Панянки выехали,женщины остались.
Ответ дляЛучик_лучик
А до чого тут хоче чи не хоче жити. Всяка істота живе і жити хоче. Я про чисто аморальну практичну сторону питання. Пожертвують в першу чергу тими, кого легко замінити. Це тупо логіка. В цьому не винен ні сантехнік, ні прокурор. Життя таке.
Mira29-c3c3• 12 мая 2022
Ответ дляОксана_12
То життя прокурора цінніше,ніж життя сантехніка?Так ?
Сонная Сова• 12 мая 2022
Слухайте, если бы так всех подряд хватали, мужчин по городам не было б вообще. Однако у себя в городе я наблюдаю иную картину. Да и мужу ни разу повестку нигде не вручали.
YuliashkaYulichka• 12 мая 2022
Ответ дляOleksa1551
Есть фото бумажки? Уже обсуждали эти псевдо повестки. Это не повестка вовсе
Фотографировать не буду, а почему она псевдо повестка? Разъясните, пожалуйста.
Сонная Сова• 12 мая 2022
Ответ дляkatshmat
А меня не посадять если я скажу , что предлагаю? Меня исход не волнует вообще, если для этого нужно мужем жертвовать
Кому вы нужны что бы вас садили?
Ответ дляkatshmat
Вас сейчас заклюют, за то что Вы мужа видите ли любите...
Ответ дляВероника-2014
Панянки выехали,женщины остались.
Ви вже готові пожежі тушити, на шкідливих виробництвах ішачити, зерно збирати, протравлювати, дальнобоєм по 10 тис кілометрів? Вперед. Для цього не треба війни чекати. Папірці переносити, на касі сидіти і мишкою по столу ялозити багато не напідіймаєш. І навіть якщо жінка, збав боже, готова на небезпечну роботу. - керівник на ній теж чоловік, з відповідним досвідом, якого у жінки не панянки тупо нема і взяти ніде. Ви розетку вдома давно міняли? Кран? Двері? Ну-ну. Робітниці херові
My_everything• 12 мая 2022
Ответ дляmkuliza
Как думаете, если тероборону начали отправлять на линию фронта и законы подогнали под это, что это значит? Будут,не сомневайтесь
Конечно НЕ будут. Мне интересно кто проголосовал за будут это кто ? У кого нет мужей или просто со зла, или 30% росс айпи провокаторов ? С чего это будут всех мобилизировать ? Аргументы.
natali435321• 12 мая 2022
Ответ дляviika65
что за бред? на каком блокпосту? конкретнее.
Винница, моему мужу так дали((((
Сонная Сова• 12 мая 2022
Ответ дляЛучик_лучик
Це бред и 100500 тема об этом в туда же. То есть вы наивно полагаете, что сдавшись рашке ваши мужья, а после и дети,будут в безопасности?
natali435321• 12 мая 2022
Ответ дляАнгел1983
На днях проехали из Киева до Винницы и обратно, много блок постов но не на одном не выдали повестку, а просто желали хорошей дороги.
Вам просто повезло, вы попали в такое время, моему мужу на блокпосту в Виннице торжественно вручили(((
Ответ дляLykris
Закон України про мобілізацію не називає чи виключає місць де можуть вручатися повістки.Тому це можуть бути і блокпости і громадські місця. Єдина вимога повістка вручається особисто,якщо особа відмовляється від отримання- складається акт.Зараз немає хвиль мобілізації.Мобілізують за воєнною потребою-професією в мирному житті .Тому можуть мобілізувати і 55 річного кухаря,якщо потрібні кухарі .Читайте закони і роз´яснення і не слухайте.дурниці.
А як ж кажуть про те, що вручення повістки родичам також вважаєть ії врученнням? І що це правомірно
ГалинаМалина• 12 мая 2022
Ответ дляСонная Сова
Нет конечно.мужей изнасилуют,детей -сьедят.
Ответ дляMy_everything
Я Вам больше скажу. Уже отправляют ТРО на линию фронта. Оперативно. Регион писать по понятным причинам не буду
Ответ дляСонная Сова
Да ну, не перекручивайте. Я вообще ничего подобного не писала. Это не мои предположения, а Ваши домыслы, что я так предполагаю.
Ответ дляMira29-c3c3
Ні. Життя обох цінне одинаково. Але як гвинтики в державному механізмі вони мають різне значення. І система збалансує втрати таким чином, щоб вижити. Щоб вивчити і отримати готового лікаря, айтішеика, бухгалтера, юриста чи прокурора треба купу ресурсу і часу. Щоб отримати повара, вантажника, сантехніка, столяра чи будівельника. - значно менше. Не кажучи про те, що будь хто із айтішників чи прокурорів може стати і грузити вагони чи труби паяти. А навпаки, в основному, ніяк, або через дуже довгий час. Тому так, логічніше взяти дядю васю сантехніка і пожертвувати ним. Це швидко відновлюваний ресурс. Люди. - це ресурс. І використовувати цей ресурс будуть згідно доцільності його використання, без усяких сопливих відступів про цінність життя, моралі, шморвлі і бла-бла-бла