Ось, зайшла порадитись з розумними дівчатами.
Задовго до війни, років зо 5, може більше, чоловік почав неприйнятно для мене поводитись. Якщо коротко, то у всьому винна я, я з ним неправильно поводжусь, неправильно розмовляю, створюю конфліктні ситуації кожного разу, якщо маю власну думку на щось - це я з ним "спорю". Дійшло до того, що я взагалі не можу відкрити рота, на першій фразі буду перебита його словами "ти взагалі мене не розумієш, ти взагалі зібралась суперечити, я це чую по твоїй інтонації, тому продовження розмови не має сенсу". І замовкає. Буде мовчати стільки днів чи тижнів, скільки я витерплю мовчати. Але оскільки я не конфліктна і м´яка, то першою ходжу слідом і прошу нормальних відносин і нормального спілкування. З думкою, що я завжди винна, але ніколи це не визнаю, він і живе. Десь 3 тижні, зазвичай. Далі знов причепиться до якоїсь абсолютної дурниці, затіє конфлікт, звинуватить мене і знов не розмовляє. Може зробити хід конем - через тиждень написати смс вигляду "що робити з кішкою, яка весь час кричить?" і зробити вигляд що все ок і він, не обговорюючи свої косяки готовий знову до спілкування на 3 тижні. Ні прохання, ні розмови не допомагають - він завжди правий, а "пИлю", якщо затіваю розмову що так поводитись тупо по дитячому і мені не підходить таке спілкування.
Думала, що за час війни щось зміниться. Ми в розлуці. Але і тел розмові за 2 міс він знову провернув звичний фінт. Я теж з 6 травня мовчу, не напрошуюсь, не вмовляю. Втомилась від цього страшенно. Готова на розлучення після війни.
Запитання: чи це якось "лікується" якимись психологічними прийомами? Я втомилась весь час бути розумнішою і поступливішою, хочу справедливості.
автор, ну я уже пожилая тетенька, а в части отношений во мне остался, можно так сказать, юношеский максимализм. с мужчиной должно быть лучше, чем без него. вы живете в постоянном эмоциональном стрессе. если считаете, что оно того стОит - то просто примите ситуацию, как есть. мужа вы не измените.
Ответ дляСюняГуня
З цим можна якось боротись? Чи можна вже не витрачати залишки терпіння, любові і здоров´я?
Бороться нет, жить можно. Это тот тип, которые могут временно затаиться, но не меняются. Мой отец такой, мне довелось пожить с таким же мужчиной .
Не теряя своё здоровье, нервы - нет, не проживешь с таким.
Не хочу описывать семейную жизнь моих родителей, для всех она была чуть ли не идеальной: не пьет, не бьет. Но только мы знали, что может замолчать на месяц, два, было и более полугода.
Мой опыт практически такой же с мужчиной манипулятором.
Эти люди не меняются никогда, причем они всегда находят жертву)
PAJAMA ROOM• 14 мая 2022
Ответ дляСюняГуня
Так, це правда. Ми обоє діти з нещасливих сімей. Мені здається, я роблю висновки, думаю, як жити так, щоб не повторити мамин шлях. А воно все одно так(
Так у більшості. Але у вас перевага - ви розумієте свої установки з сім´ї і можете їх уникати свідомо.
У мене в сім´ї по мамі всі жінки люблять командувати та маніпулювати. Я м´якша, але все одно час від часу виходить з мене якийсь сталін - я потім думаю, хто це був, я чи не я)
І ось таке мовчання по кілька днів, як у вашого чоловіка, у мене теж було - теж від мами, вона може тижнями з усіма не розмовляти.
З цим вдалося поборотися, коли почала чітко формулювати що я хочу і що мені не приємно - одразу говорити. І тільки про свої почуття та про вчинки людей, а не про опис яка людина вмоїх очах.
Ответ дляrybka21
Дякую. Я також вже пожила тіточка))
Я страшенно постійна і не можу повірити, змиритися, що у мене щось може не вийти, щось піде не так. У мене ж найчистіший будинок, а якщо ні, то треба його пошліфувати ще.
У мене найкращі діти, ось вам нові красиві речі, здорові? наїдені? спинки почухати? з уроками допомогти?
У мене найрозумніший чоловік, я ж просто не могла вибрати собі в пару придурка, просто не могла....
Розумієте, як це?..
Психолог?
Розумієте, як це?..
Психолог?
Ответ дляСюняГуня
Я зробила висновок, що не всім дано бути «ведичною жінкою», особливо поряд з чоловіком, який в мені це не пробуджує. Знаю, що «змінишся ти - і світ навколо зміниться», «живи без очікувань», «ти хочеш бути правою або щасливою?» і т.д. Так, я хочу бути правою і нічого не можу з цим зробити, не готова в собі постійно щось придушувати, щоб комусь було комфортно)
Ответ дляСюняГуня
Дякую. Я також вже пожила тіточка))
Розумієте, як це?..
Психолог?
Розумієте, як це?..
Психолог?
А ось з своїм комплексом відмінниці треба боротися, тоді і розслабитеся, дозвольте собі бути неідеальною)
Ответ дляNataliiaz
Так, з мого чоловіка картини можна писати.
Мама покінчила життя самогубством, живучи з моїм батьком.
Я завжди так старалась, так старалась бути найкращою для нього. Мушу визнати, що все було даремно. Мене просто не люблять...
Ответ дляСюняГуня
Дякую. Я також вже пожила тіточка))
Розумієте, як це?..
Психолог?
Розумієте, як це?..
Психолог?
Понимаю. Перфекционизм и во мне присутствует. поэтому понимаю. но как-то так получилось, что у меня не было отношений с психологическими насильниками. хз, может, они меня просто стороной обходили. так же как и альфонсы, и пополамщики.
да, наверное, психолог. если сами не справляетесь. или почитать что-то. подумать. не спеша. разложить для самой себя все по полочкам, вот тут плюс, вот тут - минус. что вы даете и что получаете в ответ. и нужно ли это вам, наконец.
Ответ дляСюняГуня
треба любити себе самій, на жаль, радянське виховання дає установку, що любов треба заслужити, а це не так
Ответ дляPAJAMA ROOM
Повірте, я пояснювала, що мені боляче і не прийнятно, не роби це зі мною. У відповідь чула, що він не розмовляє, бо не бачить сенсу, бо він вже пояснив мені де я винна, а я не згодна, сперечаюсь з ним, замість того, щоб виправитись. Ось так. Тому мовчить, бо ’Я вже все сказав. Ти ніколи не визнаєш своєї провини’
Але якби ви знали мої провини!
PAJAMA ROOM• 14 мая 2022
Ответ дляСюняГуня
Але якби ви знали мої провини!
Тільки прийняти як є. Ну от такий він.
Він сам має якісь висновки робити про себе, а не тільки вас звинувачувати. Вас там двоє.
Ответ дляСюняГуня
Він не може пояснити, у цьому й проблема. Я прямо питала про очікування, про погляд на шлюб і сім´ю, він не може пояснити, так і каже. Але все ’не так’
До гри в мовчанку був період страшного критиканства. Тобто, здорова критика потрібна і я це розумію, але не може бути лиш критика і мовчання без підтримки і похвали, коли я це реально заслуговую. Таке відчуття, що він весь час зі мною змагається, весь час доказує який він розумніший і крутіший за мене, а мені ці змагання не цікаві, у нього своє місце, а в мене своє, я не хочу змагань.
Він вам у чомусь заздрить, тому хоче принизити.
DreamsCome True• 14 мая 2022
Ответ дляСюняГуня
Дякую. Я також вже пожила тіточка))
Розумієте, як це?..
Психолог?
Розумієте, як це?..
Психолог?
Синдром отличницы.
В школеле тоже 5 по всем предметам?
2 красных диплома,?
В школеле тоже 5 по всем предметам?
2 красных диплома,?
DreamsCome True• 14 мая 2022
Разводиться- самый лёгкий, но и самый трагичный путь, конец так сказать.
Вас очень пугает судьба мамы, от этого, по-видимому и воспринимаете все так, и жить не им, вряд ли получится.
А вот лёгкости Вам нужно, юмора, где- то просто перешагнуть через его молчание, потроллить его, соблазнить.
Я бы сыгрла роль сейчас, совсем не Вас, пишите ему, шлите фото Ваши с ним старые или Ваши селфи, может с огоньком, эротические.
Нашрчньте в тот город, тихий, где он сейчас, одна, снимите там квартиру на 2 дня.
Я бы рискнула, встряхнула ваш брак и его.
Пока ещё не поздно.
Это звоночки, что пора не разводиться, а вдохнуть свежего воздуха в Ваш брак.
Пока ещё не поздно.
Ответ дляСюняГуня
Але якби ви знали мої провини!
Вчиняйте дзеркально.
DreamsCome True• 14 мая 2022
Ответ дляnatapril
Вчиняйте дзеркально.
То такое, только позлить его. Он в курсе , что делает больно.
Его потребности не реализованные и инфантилизм сказать об своих потребностях прямо заставляют молчать и ’ наказывать’ жену.
Тем более давно один, скучает, так и до измены не далеко.
Ответ дляDreamsCome True
От чомусь пофігу. Навіть чекаю від нього якогось такого кроку, щоб не було мене в чому звинувачувати, а щоб сам себе згриз. Хоча, в його очах все-одно буду винною, бо він так вчинить тому, що я ’ніколи його не розуміла,’ що у мене на його слова та дії ’неадекватні’ реакції))
DreamsCome True• 14 мая 2022
Ответ дляСюняГуня
Вы оба заскучали и вам нужна бурная встреча!!
Ответ дляСюняГуня
классический эмоциональный абьюз
даже не знаю, что будет проще сделать - или настолько включить пофигизм, что научить себя сосуществовать с этим, пропуская все выпады мимо себя, или расстаться.
во втором варианте не исключено, что вас долго будет преследовать чувство вины за ’не смогла сберечь’.
Ответ дляnatapril
Вчиняйте дзеркально.
Ну ось мовчу, не роблю перший крок до примирення, не дзвоню з пропозиціями поговорити, ’ну так же не можна, це на правильно мовчати, треба домовлятися й продовжувати жити’. Він замовк. І я мовчу. Скільки ж можна наступати на горло своїй пісні.
Як він мені завжди каже: ’Це ти все зіпсувала, виправляй як хочеш. Все залежить від тебе.’
От нехай і виправляє як хоче. Бо я завжди як дурна біжу попереду батька в пекло.
Ответ дляrybka21
классический эмоциональный абьюз
Так от за 20 р не навчилась з цим існувати, все зберігаю й зберігаю. Втомилась вище неба(