Тварюки, немає інших слів, ось так їм муляє наша перемога
сладкий_ноябрь• 15 мая 2022
Ответ дляdikajad
Я в молнии такое видела
И?
Там столько фейков, они заливают все подряд
Stefaniamia• 15 мая 2022
Вы серьезно думаете , что во время войны кто то будет завидовать победе на песенном конкурсе? Это война, а не детский сад.
сладкий_ноябрь• 15 мая 2022
Ответ дляsashik77
У вас є сумніви щодо рашні? В мене - ні.
У меня есть сомнения касательно фото
Ответ дляStefaniamia
а що це по вашому, подивіться їх комменти, а цим падлюкам то й взагалі. Чи ви хочете сказати що в Краматорську вони дітей ’спасали’?
сладкий_ноябрь• 15 мая 2022
Ответ дляН-усик
то ви думаєте це фейк, подивіться інші пабліки, я знаю що вони на таке здатні, а ви ні??
Тема не о том, что могут они. Тема о другом. Не смешивайте все в кучу
Kvitkaliliia• 15 мая 2022
Ответ дляН-усик
Та ну, автор, ну все ж це фейки, і війна теж
Ви подивіться, як із всіх щілин повилазили на захист русні: і фотошоп, і фейки, і брехливі пабліки, і (в іншій темі) їм виявляється пос..ать на всіх і на чужу думку про них. Біснуються з ночі. Це добрий знак))
Stefaniamia• 15 мая 2022
Ответ дляН-усик
я не читаю российские новости, но где логика делать фоточки и распространять их ? Написал на бомбе и сразу в сеть ? Зачем ? Что по -тихому никак ? Похоже на фейк .
Ответ дляKvitkaliliia
ви праві, бо наших людей українців я бачу, а бачте деяким треба доказувати
Kvitkaliliia• 15 мая 2022
Ответ дляН-усик
Так там не треба доказувати. Там ЗСУ докажуть
Stefaniamia• 15 мая 2022
Ответ дляН-усик
по вашему украинец верит в любую чушь, а кто задал вопрос тот уже не украинец ????