7 місяців приймаю оральні контрацептиви, однак з гінекологом, яка їх виписала, уже давно попрощалась. Абсолютно неграмотний лікар. Слава Богу, знайшла кращого гінеколога, яка першим ділом послала мене на аналізи. Поглянула на результати і жахнулась - пролактин 60. Читала, що при прийомі КОК може бути підвищення, але ж не на стільки((
Ответ дляmammyanny
20-30 хвилин провели у покої перед аналізом, чи прийшли та здали?
Багато факторів впливають на пролактин, не тільки кок.
Посиділа дома, пройшлась 3 хв і здала. В мене дуже близько сінево до дому і тих 400м що я пройшла навряд чи якось сильно вплинули. Можливо я помиляюсь
Asteroidea• 15 мая 2022
Якщо чесно, то ж сумніви стосовно кваліфікації лікаря. Просто так здавати про лак тин на фоні прийому КОК немає ніякого сенсу. У вас були якісь скарги?
Asteroidea• 15 мая 2022
Ответ дляmyrzik22
Так, за день не було стресів, статевих актів, не їла і не пила зранку.
О котрій годині ви зазвичай засинаєте?
Да.да.и ещё раз да• 15 мая 2022
Автор, моя вам щира порада- перездайте на наступний місяць в Ділі.
Я в один і той же період здавала в Сінево- було 53, Діла- 22.
Також читала багато нарікань на Сінево саме на аналіз пролактин
Ответ дляAsteroidea
Загалом я ні разу не здавала пролактин, і взагалі попередня гінеколог не виписувала мені жодних аналізів. А тут я здала і пролактин, і ттг (що в нормі), коалограму та печінкові проби (теж все гаразд, лише 1 показник на 0.8 підвищений). Загалом я досить тривожна особистість, стреси часто, зі скарг - ниття грудей в період з середини циклу і до менструації.
Asteroidea• 15 мая 2022
Ответ дляmyrzik22
Перед аналізом лягла о 23, проснулась в 7. Так то в 12-01 ночі
Автор, в первую очередь пролактин реагирует на стресс и позднее засыпание, и лишь потом на третьем месте приём КОК.
Ответ дляДа.да.и ещё раз да
Я ще дуже здивувалась, як так швидко, 4 аналізи і за менше доби. Хоча на сайті писало, що деякі показники аналізують 2 дні
Asteroidea• 15 мая 2022
Ответ дляmyrzik22
Согласно современным стандартам перед назначение КОК нет необходимости определять исходный уровень гормонов. Более того, разовое определение не является истинным. Вообще все анализы направлены на то, чтобы подтвердить или опровергнуть предварительный диагноз. Сами по себе анализы ничего не значат. Лечат человека, а не анализы
Ответ дляAsteroidea
Взагалі дуже багато інформації начиталась стосовно того, чи варто здавати гормонм перед призначенням кок, хтось за, хтось проти. Мені не назначали нічого здати перед кок, як результат: перший місяць пила одні таблетки, які абсолютно мені не підіцшли через занизьку дозу і це був просто кошмар. Далі препарат з вищою дозою, який п´ю 6 місяців, все було більш-менш. Але збилась в прийомі в минулому місяці, і цей весь місяць знов від середини циклу кровотеча. Зараз інший гінеколог мені назначила по 2 таблетки пити до кінця пачки, далі перехід на вищу дозу скоріш за все і взагалі на препарат з іншим складом. Ось так мені обернулось призначення кок без аналізів.
Asteroidea• 15 мая 2022
Ответ дляmyrzik22
Та в мене взагалі всі пункти, особливо стрес, куди ж дітись від нього в час війни
Ложитесь спать. Сон очень сильно влияет на уровень пролактина
Asteroidea• 15 мая 2022
Ответ дляmyrzik22
Ни один анализ не покажет начинать вам приём с 20 мкг этинилэстрадирла или 30 мкг. Тактика правильная, начать с 20 мкг и в случае недостаточной дозы повысить ее. Если полгода до того как вы сбились с режима приема препарат вам подходил, значит нет необходимости его менять. Проблема не в препарате, а в том что вы нарушили режим приема.
Ответ дляAsteroidea
Та ні, і цей препарат не підходить, в мене ще з першого місяця його прийому йдуть виділення в середині циклу. І так щось не те