olgabaluta• 16 мая 2022

Чей потеряшка?

Друзья! Чей потеряшка? 🦮 Решила я заехать в Киев ненадолго... И вот кого подобрала: бежал по обочине, возле леса, будто пытался догнать машину на своих маленьких лапках.... Отвезли в клинику, постригли, обработали, привили, сняли более 20 (!) клещей! Назвали Дракоша. 💞 Я уже нашла ему новую маму, но вдруг отозвутся прежние хозяева.
автор olgabaluta • 16 мая 2022
Ответ дляZelenkа
І там собачці вже 6 років, дитині завели і сказали малій, щоб залишила. Дві травми...
Ой, британці такі розумні, у нас перед війною наш на райдугу побіг, вони коли відчувають любов, віддані, як собаки! Ви любов собі ще одну надбали!
Да, я ее уже не отдам 😍

автор olgabaluta • 16 мая 2022
Ответ дляkissaniya
Потерялся 1000% и видимо давно
Я тоже так думаю ....
Zelenkа• 16 мая 2022
Ответ дляolgabaluta
Да, я ее уже не отдам 😍
Фото плюшевої мордахи в студію!
автор olgabaluta • 16 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Фото плюшевої мордахи в студію!
😊
Zelenkа• 16 мая 2022
Ответ дляolgabaluta
😊
Вау, ще й черепашка! Я б теж не віддала!
Моська прям як у нашого, типу вічно незадоволений)))
автор olgabaluta • 16 мая 2022
Ответ дляZelenkа
У меня так уже почти 100 животных 😂 (свой приют). Подбираю - и не могу потом отдать ))). А кошка 🐈 живет с нами, в квартире. Очень умная, не мусорит вообще,
Zelenkа• 16 мая 2022
Ответ дляolgabaluta
Даю ідею для старт-апу - кото-собако-терапія. Не буде відбою від бажаючих хоч на півгодини забути про сирени і все інше.
автор olgabaluta • 16 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Отличная идея 💡, кстати!
kissaniya• 16 мая 2022
Ответ дляolgabaluta
Покажите кто ещё у вас живёт так хочется зарыться в стаю кошек, чтоб мурчание со всех сторон)))

COTTONNAJA• 16 мая 2022
Бежал себе Бобик в сытый ЕС, а его споймали, забрили, принудительно вручили паспорт, теперь еще от военкомата бегать
kissaniya• 16 мая 2022
Ответ дляCOTTONNAJA
Zelenkа• 16 мая 2022
Ответ дляolgabaluta
Отличная идея 💡, кстати!
Ми в парку сиділи, підбіг ретривер, то хазяєва дали нагладитись і начухатись, і собакен задоволений, і ми)))
автор olgabaluta • 16 мая 2022
Ответ дляCOTTONNAJA
😂😂😂 я ещё кошку постригла, будут вместе служить 😊
Zelenkа• 16 мая 2022
Ответ дляolgabaluta
Бойова подруга Патрону буде
автор olgabaluta • 16 мая 2022
Ответ дляkissaniya
Вот Кавалер кинг Чарльз спаниель и Мадам Коко.
автор olgabaluta • 16 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Бойова подруга Патрону буде
Ага )))
Zelenkа• 16 мая 2022
Ответ дляolgabaluta
Все, ми зараз виїдемо на терапію)
І це їх викинули?
автор olgabaluta • 16 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Все, ми зараз виїдемо на терапію)
І це їх викинули?
Нет, кавалера отдали временно (хозяйка уехала , а хозяин перевозит людей, занят). А мадам Коко попала ко мне случайно, ее хотели замучить бомжеподростки, я с ними подралась 😂 и забрала ее!
Zelenkа• 16 мая 2022
Ответ дляolgabaluta
Бомжеподростки, аааааааа, ска, я поповнила свій словниковий запас!
Ще і бились? Наша людина, все, їду в гості)))

автор olgabaluta • 16 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Есть подростки и взрослые , которые слов просто не понимают .... Собака 🐕‍🦺 всю жизнь мне благодарна ))
Zelenkа• 16 мая 2022
Ответ дляolgabaluta
Ви мій герой, відпиздити за собаку личинок люмпенів
автор olgabaluta • 16 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Мне очень приятно ☺️
Zelenkа• 16 мая 2022
Ответ дляolgabaluta
Мне очень приятно ☺️
На рахунок старт-апу подумайте, не жартую!
Анфиска_123• 16 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Ми, коли при ракетному обстрілу ховалися з дітьми в ванній кімнаті, з нами були і дві кішки і собака..Були періоди,що було дуже страшно,я вголос читала молитви..А одна з кішок починала лізти до крану і гратися з каплями води..Ми з дітьми одразу переключалися на неї і починали сміятися..Короче,було вже не до страху Так що,дійсно,тварини допомагають
автор olgabaluta • 16 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Да, это отличная идея! Сейчас хоть какая-то радость нужна людям!
автор olgabaluta • 16 мая 2022
Ответ дляАнфиска_123
Они очень чувствуют настроение людей и пытаются хоть как-то помочь!
Zelenkа• 16 мая 2022
Ответ дляАнфиска_123
Я вчора ввечері йшла додому і побачила, як при звуках сирени безпритульні собаки бігом прибігли під гойдалки і гірки, і там повкладались калачиками...
Ой, я вчора начухала того собакена сусідського тойчика, вона нескоро від мене сама очухається)))
автор olgabaluta • 16 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Я Вас понимаю ))) когда ко мне в руки попадает пушистый комочек, я не могу так просто его отпустить 😊