Sunnynatya• 16 мая 2022
Хто орендує житло в Польщі? Які ціни, якщо це не великі міста, а містечка чи сел
Цифри статистики підказують, що більшість українців переїхало в Польщу. Хто знайшов там роботу і винаймає житло?
Яке співвідношення зрп/ціна аренди, комуналка, їжа? Дякую заздалегідь!
Mary8478580• 16 мая 2022
Еда +- как в Украине. Мы живём под Литвой почти, в городке цена на квартиру в среднем 2000 злотых. Про ЗП не подскажу, я удалённо работаю в Украине
Mary8478580• 16 мая 2022
irinka_kyiv• 17 мая 2022
Ответ для4мама
Мені харчування було на порядок дешевше ніж в Україні. Ну логічно, бо я в нас брала переважно польські продукти в магазинчиках ’товари з Європи ’
На порядок-це в десять разів. Це неправда
Ответ дляirinka_kyiv
Не впевнена. Погуглю. Там трохи інакше про порядок. Але на деякі речі таки в рази. На ту ж лохину у лютому. Нутелла, мілка, кіндер. Риба.
Це те, що впало в око. А так я за середнім споживчим кошиком орієнтуюсь на 7-10 днів. В нас це було біля 10 тисяч, трохи більше, у Польші до 7 не дотягувало. В нас ми ще й питну воду не купували (своя джерельна).
А з початком війни в нас ціни ще підросли.
irinka_kyiv• 17 мая 2022
Ответ для4мама
Можете мені вірити, я математик )))
Погоджуюся з Вами, що є позиції, які значно дешевші, ніж в Києві до війни (але в рази я не бачила, максимум відсотків на 30), щось є дорожче (наприклад яйця, гречка, напевне і риба), в середньому мій кошик на 10-15% дешевший. І ше не варто відкидати, що підсвідомість може підштовхувати купувати тріііішки економніше
Але ж зараз ціни в Україні значно виросли, так що, дійсно, харчуватися виходить набагато дешевше у Польщі