YanaVkiev• Изменено 17 мая 2022

Як ми сьогодні заправлялись. Наш народ не міняється

Реалії...
Приїхати на заправку в 7:45, щоб заправити 20л в 16:20.

1) не їдьте на @wog на Севастопольській площі (Київ), це Бермудський трикутник.
2) беріть з собою цукерки :) хотілось більше вина. А треба новопасит :)
3) їдьте вдвох. Так веселіше,ну і буде кому за кавою сходити.
4) коли подешевшають hуbrid ? :)

Ще є незмінні речі - кумовство, братерство, підмазування, користування своїм становищем, влізти без черги, наглість... На жаль...
Заправляння в звичайні пластикові бутилки!!!

Машинка перед вами і за вами - це стають вашими друзяками в цьому нудному ділі. Ви разом боритесь за справедливість, розказуєте лайфхаки, смієтесь, п´єте каву.

Сподіваюсь через рік це буде прям капець як згадувати, адже 2023 буде роком розквіту й буде все чудово в нашій країні та світі.

Як заправляєтесь ви?
Кукуля• 17 мая 2022
Ответ дляbananos
Ось це я запостила вчора
Правда сьогодні я заправилась у Львові на Вог за 25 хв, але за цей час два мужика переплутали де в них бак, один перед касиром скачував Прайд, на стеллі світилась тільки 95 і про це писало на дверях( 10 людей запитали і перепитали чи є дизель)
Все в точку)) кроме переспросить про дизель, если светится бензин только. На личном опыте: стелла с 95, но дизель нашёлся мне. Так что 🤷‍♂️
Gleva• 17 мая 2022
https://www.facebook.com/100017123565514/videos/33...
Про черги за пальним)))
Alena.i• 17 мая 2022
Ходжу пішки або на громадському транспорті, бо стояти годинами в черзі за паливом в мене немає часу. Ще є пів баку, але то як кажуть на всякий випадок.
Вика31• 17 мая 2022
У вас хоч бензин є. У Кривому Розі лише газ і трохи дизелю. Бензину немає ніде, вже неділю їздимо громадським транспортом.
Алeнь• 17 мая 2022
Ответ дляWomAnn
Ваша жена на 35 неделе уже отстояла очередь?
Ви мене з кимось плутаєте)
автор YanaVkiev • 17 мая 2022
Ответ дляGleva
Про черги за пальним)))
mammyanny• 17 мая 2022
Ответ дляjulenka17
Якби можна, то таких черг не було б.
та можна, але ж то тре розбиратися
І бензік можна моніторити по мапах онлайн, ми вчора так спіймали, після обіду на вог, 40 хвилин простояли і заправились по 42 грн
автор YanaVkiev • 17 мая 2022
Ответ дляВика31
Ой,це взагалі... Так страшно...
Я переживаю за дефіцит по всій країні... Та що там,пророкують у світі
автор YanaVkiev • 17 мая 2022
Ответ дляmammyanny
та можна, але ж то тре розбиратися
Запам´ятайте :)
Не їдьте на Севастопольську)) навіть,якщо пише,що є.
Не повторюйте моїх помилок
_MadonnA_• 17 мая 2022
Ответ дляSweet_Cat
А де саме в телеграмі дивитись?
В якій групі?
Ваша тьотя• 17 мая 2022
ну так це результат управління зекоманди.
коли регулюють ціни так, як гетьманцев, то виходить Венесуела і нічого іншого.
а наші люди дурні, як барани, бо проголосували за хуженєбудєт.
snejs• 17 мая 2022
Сколько бензина спалили в очереди?
Вика31• 17 мая 2022
Ответ дляВаша тьотя
Нічого не переплутали? Венесуела експортує нафту і проблем з паливом у неї немає.
автор YanaVkiev • 17 мая 2022
Ответ дляsnejs
Сколько бензина спалили в очереди?
Мало. Ми більшу частину часу були з виключеним двигуном. Ну якщо серйозно, то літра 2
Brita• 17 мая 2022
Ответ дляКолючая Роза
Заранее запаслись. Почему раньше за это не подумать, не понимаю.
Обожаю таких волшебных
Вы сколько запасли? Тысячу литров? Две?
Или 20 литров налили в канистру и счастливы?
Колючая Роза• 17 мая 2022
Ответ дляBrita
Обожаю таких волшебных
Вы сколько запасли? Тысячу литров? Две?
полностью заправлены 2 машины + несколько канистр + частично на газу. Но мы не ездим каждый день. В моём городе сейчас тихо, но вслучае чего, быстро можем выехать. Немножко наперёд нужно думать
автор YanaVkiev • 17 мая 2022
⚡️В Украине приостановили госрегулирование цен на бензин и договорились с операторами о максимальной цене, сообщила министр экономики Юлия Свириденко.

Правительство ожидает, что максимальные цены на дизельное топливо не превысят 58 грн/л, а на бензин – 52 грн/л. В случае злоупотреблений против АЗС обещают вводить санкции.
Николай-b526• 17 мая 2022
Ответ дляTina304
Ооо, как же это бесит. Очереди из 100 машин, и все ждут когда тот, который возле колонки и уже заправился, ждёт свой хот дог… я конечно в шоке с таких. Ещё так не спеша, прихлебывая кофеёк.
такие хипстеры в мирное время бесили, а сейчас поубывавбы)))... а еще есть стоят сосиску выбирают)))
PtashkaO• 17 мая 2022
Ответ дляbananos
Ось це я запостила вчора
Ваш скрін часом не з місцевого ТГ каналу, за цю суботу?

моя подружка, стала свідком аналогічного цирку, скинула відео з реєстратора, потім ще фотки гуляли в місцевих групах ))) - то певно епідемія чи наслідки ковіду

траса на Раву, заправка, наливають 95+ лиш, працюють лиш 2 колонки з більш ніж 10ти , черга була десь на 4-5 годин.
так там одна ’мамзель’ попутала АЗС з парфюмерним магазином ... (заправка велика, асортимент як в маркеті) , десь за 20хв в людей таки увірвався терпець, здали нерви - хлопці машину руками відіпхали до бордюру на виїзд, а саму ’мадаму’ вже жінки за під руки вивели з приміщення АЗС,,, що вопила не було чути, но руками розмахувала знатно )))

# можя ця ’королева бензоколонки’ ще тут себе упізнає, прославилась так знатно ))) - чорний каєн, номера з Дніпра, була ше з подружкою.
bananos• 17 мая 2022
Ответ дляPtashkaO

Дура🤦🏼‍♀️
ХимеRа• 17 мая 2022
Ответ дляbananos
От чим можна гордитись сьогодні☝🏻І ще 30 л в каністрі- мій улов на сьогодні
завидую))
Раф4?
соняшка• 17 мая 2022
Ответ дляNata_69
мы просто перестали ездить. Самокат, метро и велик. За последние 3 недели выезжали 1 раз на закупку продуктов . Тратить жизнь на стояние в очередях по 5 часов-это точно не про нас. Подождем когда нормализуется ситуация.
я за временный переход на ОТ, что такого в этом не понимаю. Стоять в очереди по 5-6 часов, это сколько же того бензина спалить
Люди же и создают дефицит..видела сегодня трактор заправлялся в очереди...вот ему думаю таки нужнее
Brita• 17 мая 2022
Ответ дляКолючая Роза
Можно конечно, кто машиной пользуется раз в пятилетку
Муж работает за рулём. Полный бак максимум на два дня. Вот каждые два дня приходится стоять в многочасовых очередях.
Sephia• 17 мая 2022
Ответ дляTina304
Жесть, всегда нелюбила тех кто берет хот-доги и кофе на заправке, а сейчас и подавно.
Какого хрена не сделать для таких целей отдельную кассу???
екатерина-137d• 17 мая 2022
Ответ дляTina304
Заправилась без очереди, но за 65 грн за литр девяносто пятого. При том шмурдяком каким-то. На следующий день машина ехать отказалась. Может совпадение.
Есть такое, у многих ошибки повылазили
Glucose• 17 мая 2022
АлександраА• 17 мая 2022
В нас з цією паливною кризою вже почали з´являтися сімейні жарти.
Мою автівку чоловік, ще до кризи, заправив повністю. А, так як, я зараз працюю дистанційно, то автівка стоїть. Чоловік щоразу, проходячи повз неї, говорить: ’Стоїть моя каністрочка ще... Стоїть.’
Я ж на своїй автівці зараз їзжду лише на манікюр. А це АЖ 1 км в один бік. Чоловікові кажу, що вагаюся між тим, аби бути здоровою людиною і ходити пішки і шиканути, і проїхатися на авто.
Ну і взагалі... Раніше ми в гості ходили із якимись смаколиками чи пляшкою доволі дорого алкоголю, а зараз ходимо в гості з каністрою бензину. Знаєте як нас чекають!
Darina26• 17 мая 2022
Ответ дляTina304
Я стояла и в вог и в окко, пока стояла стелу выключили. Плюнула и заправилась на восток газ(Днепр). Хотя читала что после него машинке будет не очень. Ну, думаю, выдумки. Сегодня уже никто никуда не едет теперь…
Я еще в начале задавалась вопросом а не один ли и тот же бенз на воге/окко и авиас,восток и тд. Ведь раньше был у них белорусский, а как война началось то откуда он у них? Чего то мне кажется, как у всех. Только дороже))
jif• 17 мая 2022
Ответ дляTina304
Честно, тоже не понимаю. Неужели трудно отьехать? Таких дебилоидов и до войны дофигища было. Станет на пистолет и пошло - туалет, вода, кофе, пожрать, а потом еще так мееедленно выплывает...ну дебилы...
Леска• 17 мая 2022
Ответ дляbananos
Бо каса одна
В смислі? А раніше як одна каса обслуговувала 4 колонки?