YanaVkiev• Изменено 17 мая 2022

Як ми сьогодні заправлялись. Наш народ не міняється

Реалії...
Приїхати на заправку в 7:45, щоб заправити 20л в 16:20.

1) не їдьте на @wog на Севастопольській площі (Київ), це Бермудський трикутник.
2) беріть з собою цукерки :) хотілось більше вина. А треба новопасит :)
3) їдьте вдвох. Так веселіше,ну і буде кому за кавою сходити.
4) коли подешевшають hуbrid ? :)

Ще є незмінні речі - кумовство, братерство, підмазування, користування своїм становищем, влізти без черги, наглість... На жаль...
Заправляння в звичайні пластикові бутилки!!!

Машинка перед вами і за вами - це стають вашими друзяками в цьому нудному ділі. Ви разом боритесь за справедливість, розказуєте лайфхаки, смієтесь, п´єте каву.

Сподіваюсь через рік це буде прям капець як згадувати, адже 2023 буде роком розквіту й буде все чудово в нашій країні та світі.

Як заправляєтесь ви?
Леска• 17 мая 2022
Ответ дляNata_69
мы просто перестали ездить. Самокат, метро и велик. За последние 3 недели выезжали 1 раз на закупку продуктов . Тратить жизнь на стояние в очередях по 5 часов-это точно не про нас. Подождем когда нормализуется ситуация.
А ми рік тому купили електричку. Дуже вчасно
Санта_27• 17 мая 2022
Нормально, якщо сама то стою і черзі, по пару годин, в якщо чоловік приїжає то без черги заправляюсь. Військових заправляють без черги
автор YanaVkiev • 17 мая 2022
Ответ дляСанта_27
Так, сьогодні ми бачили як військові заправляли своїх жінок.
Про це в дописі є)
Санта_27• 17 мая 2022
Ответ дляYanaVkiev
Про це в дописі є)
Мабуть у них багато жінок. Я у свого одна і машина у нас одна, да і якщо перевірять, то машина на ньому. Все чесно.
Liliputka• 17 мая 2022
Купил муж у барыг, 40 л, по 80 грн. Стоять и ездить по азс некогда.
автор YanaVkiev • 17 мая 2022
Ответ дляLiliputka
З врахуванням того,що ціни ’відпустили’, то купив ваш чоловік за нормальною ціною.
(Чорний гумор)
uma• 17 мая 2022
У меня полный балкон канистр… сами канистры от 800 до 1000 грн и бензин в них по 67 грн…
Три машины тоже заправлены под горлышко, им же как-то нужно будет вернуться в Киев с ЗУ. Предпочла не морочиться в очередях, а просто потерять в деньгах. По городу хожу пешком, даже каталась на местной маршрутке между городками. Но я и топливный кризис 90-х помню, меня трудно удивить. Сегодня отпустили цены, значит всё будет ок, рыночная экономика всё выровняет.
S4aste02• 17 мая 2022
Ответ дляYanaVkiev
Ну ви точно не на Севастопольській були)) там 2 кола виявляється.
Ой,короче)))
Ми сьогодні бачили це коло безкінечності майже в 3 ряди. Не могли зрозуміти звідки початок- від макдональдс чи від чоколівки. Подивилися і поїхали. Це жах