Масяня Я• 18 мая 2022
Стали бы вы делать таким губам улучшайзинг?))
Масяня Я
• 19 мая 2022
Ответ дляTekila_
Зачем вы человеку навешиваете комплексы на ровном месте? Нормальный нос, тем более это селфи
Ну нос мой не идеален, это правда. Но рино тоже не мой вариант.
Пингвинчик сизокрылый• 19 мая 2022
Красивые губы.но выглядят неестественно,не расслаблены,как бы вытянуты. Может быть,у вас есть другое фото?
Kusalochka• 19 мая 2022
Не знаю. Нос больше губ. Или на фото так. Губы не тонкие. Увеличение сделает квадрат изо рта. Будет смешно.
Пингвинчик сизокрылый• 19 мая 2022
Ответ дляГЛЮкоза
фото
Я бы сделала. Но у мастера хорошего,тк губы маленькие. Нужно подобрать правильную технику.
Пингвинчик сизокрылый• 19 мая 2022
Ответ дляКапуста Маша
Да, сделайте, оттопырки у вас не сожет быть априори, так как тонкая губа. Туда зафигачить столько нужно будет геля чттбы были оттопырки, шо огого
Вы не правы
Olga131300• 19 мая 2022
Однозначно варто)
Губи у вас красиві ,але для такого носику , пасуватимуть більші губи)
На фоні більших губ - ніс буде здаватись набагато меншим,і об’ємні та пухкі губки- завжди красиво)головне не перестаратись з цим)
Вибачаюсь ,якщо чимось образила)
Сама колола три рази ,про те що пишуть боляче- це не правда!
Взагалі не болить,брати кров з пальця для мене болючіше)
Зараз коли дивлюсь свої старі фото,думаю ,чому я не вколола їх раніше)
Вибачаюсь ,якщо чимось образила)
Масяня Я
• 19 мая 2022
Ответ дляOlga131300
Однозначно варто)
Вибачаюсь ,якщо чимось образила)
Скiльки часу тримається ефект у вас?)
Я такое• 19 мая 2022
Ответ дляМасяня Я
А полюбить себя за свою уникальность, не? Нет, надо как под копирку перекроить себя и лишиться собственной индивидуальности...
Масяня Я
• 19 мая 2022
Ответ дляЯ такое
Я себя очень люблю))) И не факт что все-таки решусь. Все близкие отговаривают)
Добрый Йиннот• 19 мая 2022
Сейчас форма интересная и ’свежая’, она придает вам изюминку и подчеркивает молодость.
Не нужно ничего ’улучшать’. Только превратитесь в ширпотреб.
Olga131300• 19 мая 2022
Ответ дляРойЛеля
Дивують ті, хто пише ’так’
Блін, не бачила жодних красивих накооотих губ.
Дівчки, ви стрьомні зі своїми сосисками і навіть в техніці бант.
Автор, красиві натуральні губи
Парадокс в тому ,що чомусь мені не подобаються наприклад тонкі губи , для мене це не красиво,коли губи - ниточки)
Але я ніколи не ображаю дівчат і не висловлюю свою думку)І так роблять всі ,хто робив коли небудь якісь ін’єкції)
А от дівчата які за натуральність ,відразу починають ображати тих , хто щось собі зробив і говорити,що це «стрьом»
У кожного своє поняття краси)
Я такое• 19 мая 2022
Ответ дляМасяня Я
В таком случае Вы бы даже не думали об этом и считали свои губки самыми красивыми
Olga131300• 19 мая 2022
Ответ дляМасяня Я
Скiльки часу тримається ефект у вас?)
Ефект тримається до року часу)
В середньому 6-8 місяців)
Kusalochka• 19 мая 2022
Ответ дляМасяня Я
По форме нормальный нос. Дайте фото другое, желательно, где фоткал кто-то обрезать. А то это фото не информативно. У меня маленький нос, но в некоторых ракурсах огромный.
Масяня Я
• 19 мая 2022
Ответ дляKusalochka
младокошкина• 19 мая 2022
Мені вколоті також не подобаються. Ще не бачила гарних. Завжди це видно, що вколото і виглядає якось фальшиво.
Вибачте, дівчата які колбть, відповідаю автору.
Классні, повні губи у Джолі, але ж то свої..
Наколоті - це зовсім не те.
Я олівцем трохи виходжу за контур, але ледь-ледь, не а-ля Куклачов і блиски плампери - це мій максимум.
У Лени 864 було класне відео як шкодує про вколоті губи, а назад повернути не можна. Пеерегляньте, перж ніж наважитесь
Наколоті - це зовсім не те.
Коробка с карандашандрами• 19 мая 2022
Ответ дляМасяня Я
У вас нормальний ніс і красиві губи. Мені теж здалося, що ви дудочку губами зробили, якщо це ваша особливість, навряд чи вам щось нормальне з цим зроблять. Вони ж працюють по накатаній, з тоненьких зробити широкі плямкалки. А у вас і так гарні. Нароблять вам по стандарту, залиють у вуха казок, а насправді вийде негарно. У вас зараз все добре з губами.
БЦАшка• 19 мая 2022
Ответ длямладокошкина
Наколоті - це зовсім не те.
У Джоли минимум 2 операции с губами, не иньекции, а пластика
Коробка с карандашандрами• 19 мая 2022
Ответ дляOlga131300
У кожного своє поняття краси)
Бо це дійсно стрьом.
Нещодавно познайомилася з дівчиною,у неї тонкі губи, вколоті не сильно, а все рівно, як щось чуже на обличчі. Вона говорить... а губи, натурально плямкають. І видно, що не свої. Хоча ще раз підкреслюю, у неї навіть з уколами тонкі губи, вона, видно, що за природність. Не вареники. Все рівно щось не те. Виглядає дивно.
Olga131300• 19 мая 2022
Ответ длямладокошкина
Наколоті - це зовсім не те.
Як це назад повернути не можна?)
Філлери легко вводяться в губи , і забрати їх так само легко)
Не пишіть дурниць)
младокошкина• 19 мая 2022
Ответ дляБЦАшка
У Джолі є ринопластика, вініри і думаю що є ботокс, не впевнена, бо як акторка в неі классна міміка, але для жінки як майже 10 років у клімаксі з 37 років,і + надмірній худобі, вона занадто круто виглядає. Зморшок нема майже. Це в 46..
Поастики не видно. Думаю, це якісь уколи.
Але губи у неі завжди були повні і красиві. В молодості навіть повніші, так що не приписуйте ій зайвого. Так, втручання є, але губи її