Мама Мышонка• 19 мая 2022

Дівчата, які пакети для вакууматора краще взяти?

Не можу зрозуміти які пакети потрібні. Знаю, що кажуть, ніби на пакетах не треба економити. Але стикнулась перший раз і не знаю які з них хороші. Є і 200, 300 і 500 грн. за 5 м.
лю4о4ек• 19 мая 2022
У меня такие были
Басина• 19 мая 2022
Дівчата, а які у вас вакууматори? Дайте посилання, на що варто дивитись?
лю4о4ек• 19 мая 2022
Ответ дляБасина
Такой
Басина• 19 мая 2022
Ответ длялю4о4ек
Такой
А пакети до нього треба рифлені чи можна гладкі? Які краще: в рулоні чи окремими?
Гарно повітря висмоктує?
лю4о4ек• 19 мая 2022
Ответ дляБасина
Гарно повітря висмоктує?
Да рефленные, они продаются в рулонах, я выше давала фото пакетов,
Если все правильно делать, все получится, я по началу делала маленькие пакеты, экономила))) тогда плохо получалось, больше размер пакета и все получится
Басина• 19 мая 2022
Ответ длялю4о4ек
Дякую) корисна річ, виявляється!