frumoasa17• 21 мая 2022

Зіпсувати шарлотку тільки я можу(

Яблук мало?
Кулінарія вочевидь не моє. Я на кухні, як баран. Таку просту випічку і то змогла не так зробити. Плов не виходить, так як хочу, голубці взагалі це збирання ракети, як для мене. Головному критику подобається, але як все одно навчитися добре готувати?
Bell-k@• 21 мая 2022
Кладіть яблука на дно.
При збиванні яєць спочатку дрібку солі, а тоді вже цукор. На одне середнє яйце( 30 грамів) ложка цукру і муки з гіркою.
І не ставте надто низьку температуру при випіканні.
І дивіться на свою форму. У мене на 24 см йде від 5 яєць

автор frumoasa17 • 21 мая 2022
Ответ дляrybka21
а, ну вот нужен разрыхлитель. или хотя бы сода погашенная. и сахару я кладу стакан.
Я сама полюбляю, коли цілий стакан, але через дитину роблю з 0.5, щоб менше було.
Zanka_• 21 мая 2022
Ответ дляAllaif
Я на 4 яйця даю стакан борощна і стакан цукру. Розпушувач теж не даю, як і автор. Завжди виходить, але головне збити дуже сильно
І я так само , теж мені здається, що автор просто недостатньо збила, розппушувач ніколи не кладу, але шарлотка виходить дуже пишна.
Tolko-beauty• 21 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
У мене такий: 4 яйця, стакан борошна, 0.5 стакану цукру, 3 яблука.
4 яйца взбить в пышную массу
1 стакан сахара
Щепотка соли
1 стакан муки вмешать
4-5 яблок (по размеру формы)

Выложить яблоки залить тестом, поставить в духовку и не открывать духовку до готовности
Allaif• 21 мая 2022
Ще важливо! Не відкривати духовку в процесі випікання
Tolko-beauty• 21 мая 2022
Ответ дляПетрик
А разрыхлитель или сода?
Это одно и тоже. Только соду гасить надо кислым или лимоном или уксусом
Bell-k@• 21 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
То що ж ви хочете. Цукор не тільки для смаку, а щоб збилися яйця. А у вас тісто було незбите

irina _d• 21 мая 2022
Ответ дляПетрик
А разрыхлитель или сода?
В шарлотку не нужно. Там бисквитное тесто
Петрик• 21 мая 2022
Ответ дляmamarama
Зачем в бисквите разрыхлитель?
Ну так не кладите.
Я всегда даю и получается отличная вкусная, высокая шарлотка. Один раз забыла, получился такой же блин, как у автора.
автор frumoasa17 • 21 мая 2022
Ответ дляBell-k@
Кладіть яблука на дно.
Я яйця збила виделкою, не міксером. Температура була 180.
irina _d• 21 мая 2022
Ответ дляrybka21
Не нужна сода или рыхлитель
rybka21• 21 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
зачем
вы ж пропорции нарушаете
MargoMor• 21 мая 2022
Ответ дляДисней_Кребо
ото вона в вас і не піднялася.
потрібно було обовзково або соду+оцет або розпушувач додати в тісто. воно не пишне вийшло
Не нужно ничего в шарлотку, ни соды, ни разрыхлителя. Просто белки взбивать хорошо.
Allaif• 21 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Ось це і помилка. Треба на турбо збивати
автор frumoasa17 • 21 мая 2022
Ответ дляAllaif
Дякую.
Allaif• 21 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Дякую.
Я завжди збиваю спочатку яйця в густу шапку, тоді малими порціями ввожу цукор, а потім лопаткою легенько вмішую борошно
rybka21• 21 мая 2022
Ответ дляirina _d
Не нужна сода или рыхлитель
у меня не всегда поднимается без. хз почему. вроде бы и взбиваю сильно. в общем, кладу на всякий случай.
можно, конечно, бисквит по технологии делать - белки отдельно, до пиков, потом желтки с сахаром, и в холодную духовку...ну то таке. шарлотка быстрое блюдо. на полчаса.
Амарилис• 21 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
то Вам вилка удружила. Білки потрібно збивати до стійких піків.
Не_кто• 21 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Как вы яйца взбивали?

Bell-k@• 21 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
А навіщо виделкою?
Ви ж їх не збили ,´. Це ж не омлет
mamarama• 21 мая 2022
Ответ дляПетрик
Ну так не кладите.
Я никогда не кладу и всегда бисквит получается.
В бисквит не нужна сода.
mamarama• 21 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
А, ну все, вопрос исчерпан.
Без миксера не будет вам бисквита.
автор frumoasa17 • 21 мая 2022
Ответ дляBell-k@
А навіщо виделкою?
Ви ж їх не збили ,´. Це ж не омлет
Я попросила невістку скинути рецепт, вона дала, але там тільки кількість інгредієнтів та порізати яблука дольками та залити тістом та поставити у духову шафу.
Бажена25• 21 мая 2022
Сьогодні вперше спекла шарлотку по рецепту Клопотенка. Але в мультиварці, бо форм немає. Без розпушувача, але височенька вишла
Не_кто• 21 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Для пышного и высокого бисквита нужно взбить белки в крепкую пену. А все остальное отдельно смешать. И перемешивая добавлять к белкам.
veric83• 21 мая 2022
Автор, раскрыла секрет пышной шарлотки. Получается высокая, вкусная. Вначале берем 5 яиц + сахар и взбиваем миксером 5-7 минут, начинаем с маленькой скорости и постепенно увеличиваем до максимальной скорости. Именно вначале необходимо правильно взбить и не меньше 5 минут!!!!!. После добавляем потихоньку муку (200 грн) + разрыхлитель, но теперь мы не взбиваем эту смесь, а перемешиваем медленно лопаткой и мешаем так, чтобы мука растворилась) А после берём форму и заливаем слоями: тесто - яблоки -тесто-яблоки-тесто-яблоки. Ставим в разогретую духовку (180 градусов) на 30-40 минут. Всегда получается высокая и такая нежная внутри!
Да, и яблоки я чищу полностью, без кожуры.
автор frumoasa17 • 21 мая 2022
Ответ дляmamarama
А, ну все, вопрос исчерпан.
Без миксера не будет вам бисквита.
Міксер є.
Did Panas• 21 мая 2022
Яйця погано збили.
Я б таке їла
oboeva• 21 мая 2022
Вообще конечно шарлотка печется без разрыхлителя. Но вы в следующий раз добавьте, будет пышнее
Натали 903• 21 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Нічого.
Нічого не треба. Тільки спочтаку цукор збити з яйцями, і додавати вже борошно.
Я наблатикалась для військових пекти в березні шарлоткі по 4 шт вдень ) Завжди ок було.