Яблук мало?
Кулінарія вочевидь не моє. Я на кухні, як баран. Таку просту випічку і то змогла не так зробити. Плов не виходить, так як хочу, голубці взагалі це збирання ракети, як для мене. Головному критику подобається, але як все одно навчитися добре готувати?
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Може рецепт такий?
У мене такий: 4 яйця, стакан борошна, 0.5 стакану цукру, 3 яблука.
Вилами по Воде• 21 мая 2022
Я Вас понимаю. Только с тестом также беда что у Вас. Смирилась.
Вашу бы съела с удовольствием))))
Ответ дляАмарилис
Це Ви в шарлотку масло замінювали?
Так, щоб форму змастити.
Ответ дляВилами по Воде
Вашу бы съела с удовольствием))))
Колега
Ответ дляCatyK
Ну, может, внешний вид хромает, вы имели в виду? А так шарлотку испортить невозможно, она всегда вкусная
Так, зовнішньо не дуже.
Ответ дляДисней_Кребо
на 4 яйця 1 стакан борошна мало. сода чи розпушувач? що добавляли?
Нічого.
Дисней_Кребо• 21 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Нічого.
ото вона в вас і не піднялася.
потрібно було обовзково або соду+оцет або розпушувач додати в тісто. воно не пишне вийшло
Дисней_Кребо• 21 мая 2022
4 яйця, 1стака цукру, 2 ст. борошна, 2ст ложки сметани, сода+оцет( або розпушувач). це мій рецепт який завжди виходить
Делаю по рецепту мамы моей подруги: 3 яйца, стакан сахара, стакан муки, если надо больше, удваиваем.
Один секрет подсмотрела у друга кулинара: часть муки заменяю крахмалом в бисквите.
А по поводу, что все не получается, у меня так было ровно до тех пор, пока я не плюнула, перестала переживать об этом, и о чудо, все стало получаться

Valentina shop2020• 21 мая 2022
Ответ дляginora
Нет не мало
Это классика жанра
А что это за черный,страшный корж???