Дівчата, як би ви реагували і що б робили? Копірайтер фрілансер взялася виконувати замовлення, сказала, що виконає за 3 дні. Сьогодні вже 5-й день, а "воз и ныне там". Я запитую, коли чекати фінальну роботу - відповідає ухильно. "А вам що, так терміново?" "Ой, вибачте, я мамі допомагала речі пеервозити", Ой я те, ой я се.
А мені вже завтра крайній строк потрібно, через те будуть неприємності у колективу, не тільки у мене.
lana vinogradova• 22 мая 2022
Все обговорюється до початку роботи, в тому числі штрафи за затримку здачі роботи та премія за гарне дострокове виконання.
uhty_puhty• 22 мая 2022
Ответ дляЛеонка25
Ви знайшли поганого виконавця. Терміново шукайте іншого, а цього лишайте без оплати
Что значит без оплаты? Нужно получить работу, оплатить и расстаться. Я бы посмотрела, если бы вы сантехника без оплаты оставили.