FireKitten• 22 мая 2022
На сайте не заказывала. В магазинах покупала, пока они были у нас в городе. Ребенку часы брала, оформила страховку. Часы через пару месяцев перестали работать, ни один комп в доме их не видел. Пришла в магазин, у меня старые часы забрали, проверили что их комп не видит, и выдали новые сразу )
Вообще мне их магазины нравились
У нас в місті їхнього магазину немає, а товар по ціні сподобався, ще й доставка безкоштовна. Хочу дізнатися відгуки хто брав
Ответ дляMurchikk
Купували неодноразово техніку в Мойо, швидко зв´язувалися і доволі швидко відправляли товар протягом 1-2 днів, в порівнянні з іншими магазинами, незважаючи на те, що товар був оплачений або в кредит. Ціни треба порівнювати, деколи бувало дорожче, ніж у інших.
Платили наперед?
felina.nat• 22 мая 2022
Заказывала у них раньше, до февраля. Доставка у них не быстрая (я заказывала и на магазин, и НП), цены редко интересные, а так все хорошо было. Правда, проблем не возникало ни разу, не знаю, как они их решают.
Телевізор брали, то працює вже декілька років без нарікань.
Бутербродницю взяла в кінці грудня, так протягом 10 днів активного використання вона перестала нормально функціонувати, зателефонувала на гарячу лінію, працівники люб´язно поспілкувалися, повернула в магазин на ремонт по гарантії, чекала місяць відповідь, виявилося, що ремонту не підлягає, магазин запропонував повернути гроші або замінити товар, я обрала повернення грошей. Щодо ціни, то таку бутербродницю тієї ж моделі можна було купити на 100 гривень дешевше, ніж у іншому магазині.
В цілому, обслуговуванням і вирішенням проблем у магазині Мойо, я задоволена.