Может быть кто то решился на покупку квартиры, машины или просто куда сейчас вкладываете деньги? Я только в еду)))
Апель-синка• 24 мая 2022
Ответ дляAsteroidea
Как можно купить квартиру если реестры закрыты?
уже открыли
Татья-1ef9• 24 мая 2022
Ответ дляYul-ya
Какой ноут и где покупали?
Макбук аир, сайт не знаю, муж заказывал.
Радіоняню на подарунок купила сьогодні і ...все... Крім продуктів харчування і засобів гігієни ні собі ні родині нічого не купувала... Наче і гроші поки є, але не хочеться нічого.... Вихідними куплю дітям босоніжки і на цьому все, одяг є ще із старих запасів, повно... Думаю над зимовим взуттям старшій і все на цьому поки.