Rutenka• 26 мая 2022

Замовлення зі сайту uaposuda.biz ТМ Idilia - ООО «Новомосковская посуда"

Зробила замовлення емальованого посуду на сайті на 1228 грн. Оплатила гроші, що цікаво, назад додзвонитися на той номер і повідомити про оплату, з якого телефонував менеджер, неможливо. Надіслали мені замовлення Новою поштою, щоб забрати, ще раз маю заплатити цю суму. Жоден з номерів на сайті не доступний, на електронну адресу скидала ще 25.05, що проплатила.
Може хтось купував у них? Не було "кидалова"?
мамакоти• 26 мая 2022
Они настаивали на предоплате? А если бы там что-то с браком?

alena2013• 26 мая 2022
Ответ длямамакоти
Детям покупала в Эпицентре кастрюли, когда поступили в иногородний вуз. Перебрала с десяток наборов, пока не выбрала без сколов и прочего брака.
мамакоти• 26 мая 2022
Ответ дляalena2013
Вот и я о том)
автор Rutenka • 26 мая 2022
Ні, вони не наполягали, можна було і післяплатою.
автор Rutenka • 26 мая 2022
Вже якщо десь щось не так, закрию очі, моя вина, я нормально не виникла в питання, мама часто бачила їхню рекламу у фейсбуці, кілька товарів їй сподобалися, скоро день народження, сказала, на дачу взяти. Я нормально не глянула(
мамакоти• 26 мая 2022
Ответ дляRutenka
Наверное, предоплата у них редкость, потому оформили как привыкли, не проверили данные. Надо как-то связываться с ними.
автор Rutenka • 26 мая 2022
Ответ длямамакоти
Дякую, правду кажете

мамакоти• 26 мая 2022
Ответ дляRutenka
Дякую, правду кажете
Ви зробіть знов замовлення, щоб вони самі з вами зв´язались) пояснете їм ситуацію, не образяться)
1oksana1• 26 мая 2022
мене більше дивує темка НОВОМСКОВСКАЯ посуда у ЛЬВОВІ??
автор Rutenka • 26 мая 2022
Ответ для1oksana1
Що ж Вас так дивує?
Я вказую на назву торгової марки. Якщо Ви не в курсі, їхній завод вже понад 30 років працює в Україні, здається в Запоріжжі.
Інша справа, що назву ТМ треба змінювати
автор Rutenka • 26 мая 2022
Ответ длямамакоти
Дякую за ідею!!!
Immelstorn• 26 мая 2022
Ответ дляRutenka
Що ж Вас так дивує?
А вот сюда звонили? +380 (056) 969-75-76
Не в Запорожье у них производство, а в Новомосковске, на трубном заводе)
автор Rutenka • 26 мая 2022
Так, дякую, сюди дзвонила, там телефон не дійсний.
автор Rutenka • 26 мая 2022
Щойно відписали, вибачилися за незручності, ще й компенсували доставку 214 грн🙂
автор Rutenka • 26 мая 2022
Дуже дякую за відповіді!!!