ФруктЕщеТот• 28 мая 2022
Бальні танці Хмельницький та Рівне, розкажіть
Дівчата, в яких клубах займаються ваші діти і ви дуже задоволені? Яка вартість на місяць, індивідуальних занять, результативність тощо.
Обставини складаються так, думаємо про переїзд.
Отвечаю всем• 28 мая 2022
Первую букву другую добавьте в нашей реальности оно так и будет)
Решили поближе к войне ехать?
Апочемучка• 28 мая 2022
Бальні танці в Хмель -не ходимо. Наш тренер виїхав ще на початку війни. Просто написав у вайбері, що все відміняється. Все разом обходилось в 2,5 тис. Зараз ходити не будемо, які танці, як навіть шкільного навчання не буде. Переїзжати я вже не знаю, тут як та рукавичка. Дуже багато людей приїзджих. Вже самій хочеться виїхати з міста кудись дальше. Через велику кількість людей в магазинах все розгрібають, купити щось ще треба побігати.
Омлетик• 28 мая 2022
Ответ дляАпочемучка
Это куда и где бежать нужно?в супермаркетах все есть,не сочиняйте.А на продуктовом рынке тем более
Автор,если по теме,бальные танцы «успіх» по цене не скажу,но не дешево точно будет.Бюджетнее двору творчества сходите,многие кружки там закрыты сейчас,но некоторые работают
ФруктЕщеТот
• 28 мая 2022
Звісно, в кожного своя реальність.
Але дитинство одне та й усі подробиці життя у кожного свої. Хтось виїхав, хтось залишився і намагається влаштувати свій побут, нікого не засуджую
Мафиозная• 28 мая 2022
Ответ дляОтвечаю всем
Решили поближе к войне ехать?
В смысле поближе к войне? Вы вообще о чём? Я из Харькова....для Вас Хмельницкий и Ровно этотпоближе к войне? Я чего-то не поняла. Как раз этих городов война почти не касается....
Мафиозная• 28 мая 2022
Ответ дляDamianaD
Ви новини коли читали?
Білоруси вже зброю розвернули.
Ну это понятно. Просто заметила что жители городов которые почти не бомбили, не бомбят больше боятся и нервничают чем жители из городов где происходят боевые действия.... А куда ж блин тогда ехать? Мы вот в центральной укр. Дальше и не хочу уезжать. Если здесь прижмёт то на ЗУ поедем. А то ЗУ в Польшу посмывалась когда им ещё совсем м и не надо было. Занимать места людей которых действительно бомбят....
Ответ дляМафиозная
Автор не вказувала з якого вона міста. Пише тільки за плановий переїзд до одного з вказаних міст. Їй написали, що там розгортають фронт білоруси.
Білоруси якраз західну частину України будуть бомбити.
24 лютого була обстріляна вся територія України. Хто кому не давав втекти і зайняти ’своє’ місце?
Апочемучка• 28 мая 2022
Ответ дляОмлетик
Товарів не те, що не має, а їх розбирають. Я коли з роботи йду , то застаю одні пусті полиці. Навіть хліба не завжли купиш. Тому що поки ти робиш переселенці вільні і тусуються по магазинах.
Омлетик• 28 мая 2022
Ответ дляАпочемучка
Что за бред? Вы в дальнем раково или в глуши в дубово? Или в пром зоне в дальних гречанах? вы не думали что сейчас проблемы с бензином и в забитые райончики мелкие магазины машины могут не ездить? Выбирайтесь в Сильпо,таврию,АтБ-там валом всего.На продуктовом рынке тоже вам хлеба не хватает?
Омлетик• 28 мая 2022
Ответ дляМафиозная
А вам отказали в месте за границей? Лично вам не хватило и вы бедная не знаете куда приткнуться?
Апочемучка• 28 мая 2022
Ответ дляОмлетик
Я проживаю в півд-зах р-ні. і атб, і сільпо порожні полиці щодня на кінець дня. Люди гребуть все підряд. Я не маю часу їздити за продуктами на ринок, тим більше за хлібом. І купити хліб повертаючись з роботи не завжди це можливо. Бред пишите ви. Я говорю про те, що через перенасичення міста переселенцями з магазинів вимітається все. Просто констатую факт.
Омлетик• 28 мая 2022
Ответ дляАпочемучка
Ни в одном магазине я не видела дефицита.А хлеб к вечеру и раньше весь распродавали.