Ksu160576• 29 мая 2022

так що з Азовом?

У полон здали і??? Мої знайомі, чиї чоловіки там, звісток не мають. Хто що знає? Верещук зникла з інф. поля. Денисова каже, що почались тортури.
Мандарина• 29 мая 2022
Ответ дляMarimuha
Это для них шикарные палаты еще((( местные в худших условиях лечатся. Там же страна бомжей.
Они же на территории Украины. Где там?

Сухогруз• 29 мая 2022
Ответ дляmamarama
Условия, конечно
Суки эти россияне, нет им прощения ни на этом свете, ни на том.
а какие больницы в новоазовске ? как в израиле?? где всех лечат, там и их
maria40• 29 мая 2022
Ответ дляGelenk@
вот прям лично золото с биркамт видела?
или послушала , что рассказывает один из дыныры?
ну какое золото, блин?!
Удалено администрацией...
Сухогруз• 29 мая 2022
Ответ дляMarimuha
это территория Укрины т.е наша больница украинская
Gelenk@• 29 мая 2022
Ответ дляmaria40
Удалено администрацией...
покажите фото)
и , рассуждая логически, даже если ( во что я не верю), кто бы этот всё за собой тащил?)
там бы и прикопали...
так что не дискредитируйте наших воинов!
maria40• 29 мая 2022
Ответ дляGelenk@
покажите фото)
там бы и прикопали...
Удалено администрацией...
Ellillд• 29 мая 2022
Ответ дляlana_banana04
Никто сейчас ничего точно не скажет.
Думаю, что идут переговоры об обмене. Парней со Змеиного же вернули

Спасибо.
nnnnika• 29 мая 2022
Ответ дляYana_pl
У моей подруги есть одноклассница, она жена одного из пленных. Нет все время связи и никакой информации. Вообще ничего никто не говорит.
Деякі Азовці дзвонили рідним. У подружки доньки хлопець там, то їй дзвонила мама одного Азовця, сказала, що син дзвонив і якщо будуть дзвонити з невідомого номера, то щоб піднімала трубку, бо може її хлопець дзвонити. Але наразі тихо. Також дружина командиру Азова давала інтерв´ю, що чоловік дзвонив, але буквально 30 с розмови з дуже поганим зв´язком.
lana vinogradova• 29 мая 2022
Дівчата, в нас теж багато їх полонених. Кадирівці є. На них будуть обмінювати. Верещук пропала з інфополя, сподіваюсь, вирішує це питання.

TATATA1973• 29 мая 2022
Ответ дляЛаодика
ваш вариант разрешения этой ситуации?
Это к Зеленскому за вариантами. он все варианты знал, когда-то....По крайней мере верещал с каждого холодильника.
Skaarj• 29 мая 2022
Ответ дляmaria40
Откуда информация?
Удалено администрацией...
nnnnika• 29 мая 2022
Ответ дляlana vinogradova
Кадирівців полонених в нас немає, їх обмінюють в той же день, максимум слідуючий взяття в полон на будь якого нашого полоненого. З полоненими кадирівцями навіть ні одного відео немає.
lana vinogradova• 29 мая 2022
Ответ дляnnnnika
Є, бачила десь офіційну інфу
Лаодика• 29 мая 2022
Ответ дляmaria40
Откуда информация?
Сын подруги там
viika65• 29 мая 2022
Ответ дляGalina_lll
Они действительно не издеваются над пленными, у них такой приказ. Чтобы бойцы не боялись сдаваться в плен.
они- это кто?
nnnnika• 29 мая 2022
Ответ дляlana vinogradova
Є, бачила десь офіційну інфу
Було б чудово, якщо є. Бо дивилася відео мужчини(не знаю, як його звати), який робить інтерв´ю з полоненими і він казав, що взяти кадирівця в полон, це як виграти джекпот. Бо їх міняють зразу на будь-якого полоненого(якого захоче українська сторона) в день взяття в полон, максимум слідуючий день. Дон своїх не кидає і має якісь домовленості з х*уйлом на рахунок обміну їх
nnnnika• 29 мая 2022
Ответ дляЛаодика
Сын подруги там
Дзвонив син подрузі?
maria40• 29 мая 2022
Ответ дляЛаодика
Сын подруги там
А разве у них есть связь с родственниками?
viika65• 29 мая 2022
Ответ дляmaria40
Удалено администрацией...
какой, даже самый не умный человек, когда сдается тащит это все с собой?

maria40• 29 мая 2022
Ответ дляviika65
Удалено администрацией...
Тетя Фрося• 29 мая 2022
Не только автору, думаю пригодится родственникам тех, с кем связь потеряна.

Об´єднання рідних зниклих безвісти ’Надія’ – організація, яка з’єднала родини зниклих безвісти за особливими обставинами з усієї України, за для повернення їх близьких додому. Для об’єднання родин ми запустили перший в Україні сайт родин зниклих безвісти для пошуку українців, як військових, так й цивільних, що зникли за особливими обставинами. http://www.nadiyemos.com

Якщо сталася біда, з вашими рідними обірвався зв’язок головне НЕ ПАНІКУВАТИ! Це війна. Статися може все. Як найстрашніше, так і кумедне. Ви повинні це зрозуміти, і діяти спокійно, з холодною головою.
Отже, що потрібно зробити? Звернутись в:

Національне інформаційне бюро (при штабі Ірини Верещук)
1648 (додзвонитись мені особисто не вдалося ні разу);
044-287-8165;
nib.uncp.info@gmail.com (електронна адреса для письмових звернень)
https:/nib.gov.ua (сайт, там можно залишити заявку)

Омбудсмен України, уповноважена ВР з захисту прав людини Людмила Денісова:
0800-501-720;

Об’єднаний Центр пошуку та звільнення полонених:
067-650-8332;
098-087-3601;
United.centre.SSU@gmail/com (електронна адреса для письмових звернень)

Міністерство Оборони України, гаряча лінія:

Кол-Центр ЗСУ, з питань пошуку полонених:

Нацполіція, по цьому номеру можете отримати інформацію щодо процедури розшуку рідних чи знайомих.

Міжнародний Комітет Червоного Хреста(можуть отримати доступ до полонених від росіян):
0800-300-155;
0800-332-656;
096-304-4375;
066-250-9957(якщо не додзвонилися – пишіть, є Вайбер, Телеграм)

Моніторинговая Місія ООН з прав людини:
mailto:cp@ohchr.org
Ohchr-hrmmu@un.org (електронні адреси для письмових звернень)

Товариство Червоного Хреста України, відновлення родинних зв’язків:
096-304-4375 (якщо не додзвонилися – пишіть, є Вайбер, Телеграм)
066-250-9957 (Київ);
095-250-1273 (Львів);
099-206-5493 (Харків);
095-250-1181 (Дніпро);
095-250-1239 (Краматорськ)

Наполегливо радимо вам звернутись до ПОЛІЦІЇ. Подати заяву про зникнення людини, отримати номер звернення, коли воно потрапляє в Реєстр, та виписку, про відкриття кримінального провадження. Окремо рекомендуємо сфотографувати заяву та виписку і сберігати ці фото в телефоні та на флешці.

Родинам військових необхідно звернутися до місцевих ВІЙСЬКОМАТІВ. Необхідно подати письмові заяви, про зникнення військовослужбовця. Заяву слід подавати в 2-х примірниках. На другому примірнику особа, що приймає вашу заяву повинна поставити дату, посаду, ім’я та прізвище й розписатися.
Якщо військомат знаходиться в зоні воєнних дій – звертайтесь до військоматів, біля яких знаходитесь.

Ви можете спробувати знайти інформацію про рідних за допомогою:

Telegram-канал “Пошук зниклих” — один із найбільших ресурсів для пошуку дітей і дорослих. Тут легко орієнтуватися за допомогою хештегів із назвами міст.

Телеграм-канал “Пошук Україна 2022” - для пошуку людей по всій Україні. Щоб подати заявку на пошук, треба заповнити Google-форму, яка надійде волонтерам і бійцям територіальної оборони.

Бот “Знайди рідних”, створений за ініціативи ’Міжнародної асоціації кібербезпеки’ та інших громадських організацій.

Розшук за даними Національного інформаційного бюро надає інформацію про зниклих військових і цивільних — як загиблих, так і полонених або депортованих з України.

“Надія-бот’ для пошуку зниклих людей у Харкові.

Для пошуку зниклих у передмісті Києва та у Київській області створили окремий бот.

Радимо також перевірити, чи нема рідних в реєстрі полонених (пам’ятайте, це волонтерський список):

І головне, якщо щось не так, не відповідають, відкидають, бортують, не звертають уваги – звертайтесь до нас. Ми вісім років займаємось розшуком зниклих безвісти на цій війні. Ми зробимо все, щоб підтримати вас, і допомогти знайти та повернути ваших близьких.
098-428-7266;
050-340-4504;
http://www.nadiyemos.com
Номер секретаря Верещук дам в личку, не знаю можно ли тут такое давать. Моя соседка прошла все эти круги, никто не помог, честно вам скажу. Мужа она увидела в ТГ, а потом его показывали в росновостях. Я думаю вы понимаете о ком речь. Наши говорят что его нет в списках пленных. Вот такие дела.
Masushki2• 29 мая 2022
Ответ дляmaria40
Что за бред вы пишите? Они объявлены Россией военными преступниками и им городит военный трибунал и они хотят это сделать показательно как борьбы с нацизмом. Они уже в СИЗО. Я констатирую факт , причём тут моя личная значимость. Надейтесь на лучшее,единиц может и выпустят со временем.
скажите, вы с неподконтрольной пишете ?
Masushki2• 29 мая 2022
Ответ дляmaria40
Удалено администрацией...
валюта у Азовцев ?
maria40• 29 мая 2022
Ответ дляMasushki2
скажите, вы с неподконтрольной пишете ?
Нет. А почему вы не хотите факты признать? Зачем жить в иллюзии?
Masushki2• 29 мая 2022
Ответ дляmaria40
иллюзии чего ?
Вы из моего одного вопроса уже придумали историю обо мне ?
viika65• 29 мая 2022
Ответ дляnnnnika
так руцкие тоже своих не ’бросают’.
viika65• 29 мая 2022
Ответ дляmaria40
так, вы нам, как раз ,факты и не предоставляете. или вы Зеленский под анонимом?
drakko777• 29 мая 2022
Ответ дляGelenk@
вот прям лично золото с биркамт видела?
ну какое золото, блин?!
почитайте відгуки цього користувача..maria40 це як мінімум хвора людина
nightwoman• 29 мая 2022
Ответ дляmaria40
Удалено администрацией...
Вы серьезно считаете при сдаче в плен стоило выносить валюту пачками и золото? Чтобы что? показать всему миру то, что они грабили мариуполь? Или чтоб откупиться у рашистов на глазах телекамер? Просто интересна логика ваша. Конкретно ваша.
mamarama• 29 мая 2022
Ответ дляСухогруз
ДНР это Украина?
Там украинская власть?