У полон здали і??? Мої знайомі, чиї чоловіки там, звісток не мають. Хто що знає? Верещук зникла з інф. поля. Денисова каже, що почались тортури.
Марго_1427• 29 мая 2022
Ответ дляlana_banana04
Никто сейчас ничего точно не скажет.
Думаю, что идут переговоры об обмене. Парней со Змеиного же вернули
Ребята со Змеиного и азовцы - это разные ’вещи’для росии
Марго_1427• 29 мая 2022
Ответ дляКонфет04ка
Парни со Змеиного - это всего лишь парни со Змеиного, погранцы. А Азов для той стороны - это Азов. Думаю, как минимум их будут судить.
17 мая в Госдуме один одессит предложил запретить их обменивать, все радостно похлопали, а Володин поручил подготовить соответствующее протокольное поручение дабы начать законодательный процесс по этому вопросу.
В смысле запретить обменивать со Змеиного ребят ? Володин - это тот из росиян?
Марго_1427• 29 мая 2022
Ответ дляTolko-beauty
Тем не менее они показали живыми со змеиного, когда тут их объявили героями посмертно
Вот то то же
Марго_1427• 29 мая 2022
Ответ дляlovely
Це вже обсосано мільйон разів. Знову пояснювати очевидні речі не бачу сенсу
Обсосано не обсосано, а факт остаётся фактом
Марго_1427• 29 мая 2022
Ответ дляcherry29
А что плохого в том, что они оказались живы и наши ошиблись?
Слава богу, люди оказались целы. Все нормальные люди рады этому. Мы не в ссср живем к счастью, где пленные считались предателями.
Речь совсем не об этом автор поста вела. Научитесь читать правильно ,а не между строк
Конфет04ка• 29 мая 2022
Ответ дляМарго_1427
Володин это председатель Госдумы и член Совбеза. Не со Змеиного ребят не обменивать, а Азов не обменивать.
Более того, они не хотят обменивать наших граждан на наших же (тот же Медведчук), если менять, то только на своих (граждан РФ).
Марго_1427• 29 мая 2022
Ответ дляGitelnitsa
,Я вчера читала в ленте, что да, их не хотят обменивать и считают самыми лютыми нацистами. Пытки. Хотят приговорит к казни. Одного мальчика убили и якобы фото маме переслали. Это ужас какой-то! По характерному тату около сердца похоже на горькую правду.
Что вы имеете ввиду в последнем предложении ?
Марго_1427• 29 мая 2022
Ответ дляЭйфик Х
Последнее я видела они хотят наших на своего медведчука поменять.
Может и поменяют
Да кому он нужен там. Глупость полнейшая!
Не чіпай - вб ю• 29 мая 2022
Ответ дляmaria40
Удалено администрацией...
Ото б вони з собою його брали. Навіщо? Як саме це знімали? Брали торбу у азовця, показували його обличчя, документи, під камерою відкривали і там оце було чи як?
Не чіпай - вб ю• 29 мая 2022
Ответ дляGalina_lll
Они действительно не издеваются над пленными, у них такой приказ. Чтобы бойцы не боялись сдаваться в плен.
і самі демонструють відео тортур де нібито наші полонені зі свастикою і вони над ними знущаються
Не чіпай - вб ю• 29 мая 2022
Ответ дляPolz
Вчора відео було в тг. 2500 азовців в полоні. Казав рос чувак, що їх чекає суд, від 15 р до довічного або смертна кара. З такою ненавистю про Азов говорив, що всі маріупольці їх ненавидять, що азовці при собі мали долари, євро, золото з бірками. Типу що вони грабували Маріуполь. Ой бідні хлопці, дуже жаль їх. Поясніть, чому їх не вивезла третя сторона - Туреччина чи Китай
бо парашка не погодилася
Не чіпай - вб ю• 29 мая 2022
Ответ дляmaria40
Удалено администрацией...
і які ж саме склади було пограбовано?
Є якісь записи з камер що це зробили саме ЗСУ, а не цивільні мародери наприклад?
Не чіпай - вб ю• 29 мая 2022
Ответ дляmaria40
Нет. А почему вы не хотите факты признать? Зачем жить в иллюзии?
А де саме факти?
Не чіпай - вб ю• 29 мая 2022
Ответ дляmaria40
Найдите видео в ютубе и посмотрите сами.
Навіщо мені шукати якихось неіснуючих фейків? Просто тому що так стверджує тітка з форуму?
Як маєте докази - то наведить іх, а так ваші слова - суцільна брехня.
Gitelnitsa• 29 мая 2022
Ответ дляМарго_1427
Было 2 фото-одно парень среди сослуживцев, у них там, а второе-умерший, которое прислали матери. Тату идентично. Но девочки выше писали, что это было ранее. Я читала вчера...
Carrie Bradshaw-Preston• 29 мая 2022
Ответ дляlovely
Рос ТБ це останнє, що треба дивитися.
А читати ’The Washington Post’ (вид. з 1911) та ’Stars and Stripes’ (1-е вид. 1861, на пост. осн. вид. з 1942) - це ж не останнє, що треба робити? Так? А там я знаходжу інформацію, якої на україномовному (українському) інформаційному просторі немає, але проскакує на рос тб і у рос інтернеті...
І я не знаю, як мені до цього ставитись...
Ось учора як раз читала (публікація на обох ресурсах):
І про таке і подібне розповідав місяців 1.5-2 тому колишній колега чоловіка, який був призваний. Ми були дуже шоковані від тої розповіді, бо це кардинально відрізнялось від того, що нам доносилось і доноситься з телеку, містилось у телеграм-каналах, на інтернет-ресурсах... Він тоді так і казав, те, що чуєте з телека, читаєте у телеграмі, в інтернеті - все діліть... на 10... і це щонайменше...
Дуже багато питань без відповідей... Це породжує різні думки... І в цілому жахає те, що деякі з цих думок можуть виявитись не лише породженням виснаженого постійним стресом мозку... (((((