Allka- skakalka• 01 июня 2022

Купить военные облигации

Девочки , сегодня на телефон прислали сообщение ,кто в курсе об этом .
Спасибо
talvitarina• 01 июня 2022
да, можно купить военные облигации. Цена одной - 1 тыс грн. Их два вида: краткосрочные под 10% на 6 месяцев вроде, и долгосрочные на год под 11%. В монобанке можно купить одой кнопкой, очень удобно

...Anna• 01 июня 2022
И когда они окупятся?
Аноним Первый• 01 июня 2022
Ответ для...Anna
И когда они окупятся?
Ймовірно ніколи, це скоріше благочинність, аніж заробіток. Але люди купують.
Sweet_Cat• 01 июня 2022
Ответ дляАноним Первый
Дохідність біля 10%
На великій сумі можна за короткий термін заробити чималі гроші. Це якщо є в вільному обігу велика сума))
Аноним Первый• 01 июня 2022
Ответ дляSweet_Cat
Дохідність біля 10%
А потім , аби повернути свої вкладені гроші назад, облігації потрібно продати мабуть. Чи так просто їх продати , чи ні, це невідомо. Я в цьому не дуже розуміюсь.
Sweet_Cat• 01 июня 2022
Ответ дляАноним Первый
Наприклад
Номінал 1000 грн, Ви купуєте 10 штук по 980 грн з датою погашення 20.08.22
І 20.08.22 Вам на поточний рахунок зараховується 10 000 грн. Це коли чекати дату погашення.
На рахунок купити і потім продати про дохідність не підкажу
Аноним Первый• 01 июня 2022
Ответ дляSweet_Cat
Наприклад
Дякую величезне, що розтлумачили. Я вже боюсь тут щось питати, а то в темі про карти Бінанс, мене одна порадниця заблокувала, бо я на її думку запитувала загадто багато.