Зрозуміли як добре ми жили?На кордоні всі хто повертався в легкому шоці від германії від Бельгії,всі говорять у нас медицина краща,продукти смачніші,все швидко,заправки с супер обслуговуванням і безкоштовними туалетами,а стоматологія на супер рівні!Навчання в школі ми Українці на два класи попереду,наші діти кращі багатозадачні і талановиті!Все Буде Україна!
Ангелиночка31• 03 июня 2022
Патріотизм - це добре,але не все у них так погано і не все можна отримати проживаючи у іншій країні за 2-3 місяці.
Мене дивує робота державних органів з документами громадян.Ніякої відповідальності за втрату документів,неправильне оформлення,нарахування державний(місцевий)службовець не несе.Не має законів як наші ЗУ ’Про звернення громадян’,’Доступ до публічної інформації’.Отримати відповідь це квест,ніяких термінів виконання і розгляду документів.Їх дивують наші жінки:кожного дня ,як з салону краси.
hruzantemka• 03 июня 2022
Ответ дляtanusha_s
В Німеччині, на заправках туалети платні
Ого. Ну в Польше мы останавливались, ходили бесплатно несколько раз
Дуже багато чого в Європі краще. І продукти смачні, і туалети з душем на дорозі є. Але… наша країна найкраща! Бо вона наша рідна! І, так, все зо можна вирішити у нас дуже швидко, тут буде значно довше. Але і ми не месні, то, може вони вирішують швидше за нас, важко оцінити правильно за 2-3 місяці.
Ангелиночка31• 03 июня 2022
Ответ дляarkov
Не повірите - отримати можна дуже багато при достатній активності.
Я мала на увазі,що люди різні і якщо одні прагнуть чогось здобути в іншій країні,то інші просто чекають на повернення додому і плюсами проживання у іншій країні просто не цікавляться.А здобути чи втратити можна в будь-якій країні. Віримо,що після перемоги,в Україні все зміниться і однозначно у кращу сторону .
Anita-Gerra• 03 июня 2022
Ответ дляНе_кто
ппц конечно
вас/нас принимали...а в ответ все не так, все не такое
и ни слова благодарности(((
Тема скорей всего о том, что многие раньше думали, что где-то там все лучше, а оказалось что в Украине мы жили ооооочень хорошо
Ответ дляAnita-Gerra
Ну, це хто до чого звик. В Україні не погано жилося саме українцям. Але інфраструкиура, система грлмадського транспорту, жд сполучення так собі. Олігархам добре жилося це факт. Співсталяю статистику озвучену за цей час, 20% території в окупації , а ввп -35%, мінус 200 заводів, тобто 200 заводів і 20% території забезпечувало 35% впп... А багато там населення мало «плюшок» від такої промислової потужності?
LarsonPeterson• 03 июня 2022
Ответ дляZaviriuha
Я скажу так, якби наші можновладці минулі і теперішні не обкрадали країну, ми були б дуже і дуже розвиненою і багатою. В нас люди працьовиті, талановиті. Природа нас нагородила родючими землями.
о да, это так. ненавижу их, наклоненных у корыта.