venus• 03 июня 2022

Ну, що хто повернувся з Європи?

Зрозуміли як добре ми жили?На кордоні всі хто повертався в легкому шоці від германії від Бельгії,всі говорять у нас медицина краща,продукти смачніші,все швидко,заправки с супер обслуговуванням і безкоштовними туалетами,а стоматологія на супер рівні!Навчання в школі ми Українці на два класи попереду,наші діти кращі багатозадачні і талановиті!Все Буде Україна!
vikat• 03 июня 2022
Ответ дляDanycha
Жити треба в тій країні, яку любиш, а і накше... просто красивые слова. Я люблю Україну!!! то я тут, а не шукаю більш вигідні умови по всьому світу.
Я не шукаю вигідніші умови. Мені в Україні на теперішній час нема де жити й де працювати, в дитини - де вчитися.
4мама• 03 июня 2022
Ответ дляloriany
Возле леса никогда не жила, но отдыхали в Прикарпатье ( Шешоры, Косив) очень чисто в лесу и у домов. В Закарпатье были. Может повезло.
А я живу в Карпатах :)
І щодня повертаючись з прогулянки лісом тягну пакет зі сміттям, потім везу то щастя на смітник в Івано-Франківськ.
І борщовик (борщівник?) вже аж до високогір´я доходить. Я ходжу, зрізаю, минулі роки сіллю зріз посипала, щоб не нашкодити іншим рослинам. Зараз трохи кучеряво то буде.
Я реально б патиками по сраці та по рукам била тих хто смітить у лісі. Взагалі я людей терпіти не можу - тільки й роблять, що нищать Природу.
sv_y• 03 июня 2022
Ответ дляВозрастная
У них нет ощущения конкуренции, дети с самого детства не привыкли стараться, не хотят добиваться хороших результатов. Это приводит у тому, что они вырастают в специалистов, работающих ’на отвали’. Зачем напрягаться? Поэтому всех действительно хороших специалистов приходится привлекать из-за рубежа.
О да, работают ’на отвали’, а живут в развитой инфраструктуре)))) А у нас все специалисты, работают не щадя себя, а уровень жизни заметно ниже... Ото оксюморон.
Lastochka888• 03 июня 2022
Ответ дляOOH
Да! В нас все краще!
Ще добавлю про те, що рівень діджиталізації нашої країни вражає зараз європейців.
Ще в Німеччині бісять скриті платежі.
А что это за скрытые платежи?
Татьяна_М5• 03 июня 2022
Мне со вчерашнего дня не даёт покоя, почему Поляки так не любят итальянцев? Знаете как по-польски, оказывается, будет итальянец? - Влох, а итальянцы влохи, а Италия - влохия. Ну капец
sv_y• 03 июня 2022
Ответ дляPmB
Хватит раболепия.
Кто вам сказал что автор неблагодарна?
Ну раз благодарна, пусть на вентилятор не набрасывает
vikat• 03 июня 2022
Ответ дляТатьяна_М5
А с чего Вы взяли, что они их не любят?
Danycha• 03 июня 2022
Ответ дляvikat
На теперішній час і у мене нема де жити, в дитини - де вчитися. Знімаю квартиру , дуже дякую людям, що пустили за комуналку. Знайшла роботу, за невеликі гроші, у дитини - канікули. Якщо не таємниця, з якого Ви міста?
Афри• 03 июня 2022
Ответ дляdiablo12
Удалено администрацией...
с чего вы взяли что поляки мессенджарами не пользуются?
OL@• 03 июня 2022
Ответ дляmodiin
Ну так это логично. Значит уже не было показаний для ивл.
vikat• 03 июня 2022
Ответ дляDanycha
З Харкова
Danycha• 03 июня 2022
Ответ дляvikat
З Харкова
Я теж з Харкова) нехай у Вас все буде добре!
Афри• 03 июня 2022
Ответ дляТатьяна_М5
С чего вы решили что не любят?
Это просто исторически сложилось.
DLACZEGO WŁOCHY, A NIE ITALIA?
Nazwa mieszkańca kraju – WŁOCH – miała kiedyś formę M. l.mn. o postaci Włoszy, a nie jak dziś: Włosi. Forma WŁOCHY to dawny biernik owej formy liczby mnogiej. Sama forma WŁOCH powstała jako wynik przestawki w formie (dziś już nieistniejącej) *Wołch. W znacznej części języków funkcjonuje nazwa Italia, przejęta najczęściej bezpośrednio z łaciny lub później z włoskiego. Dlaczego nasi przodkowie nie zapożyczyli nazwy Italia? Na to pytanie nie możemy odpowiedzieć ze stuprocentową pewnością. Postać i budowa nazwy Włochy wskazuje jednak na to, że nasi przodkowie pomylili dwa – różne przecież – plemiona: Włochów i Wołochów (przy czym należy zaznaczyć, że ostatnia nazwa na przestrzeni dziejów zmieniała kilkakrotnie swój zakres znaczeniowy, odnosząc się do różnych ludów). Możliwe też, że mianem *Wołch nasi przodkowie nazywali niegdyś każdego przedstawiciela plemion romańskich, a także celtyckich – tak jak Niemcy (czy raczej: Germanie), którzy mianem Walh określali wszystkich posługujących się językiem celtyckim, a później także – romańskim. Jest dość prawdopodobne, że nazwę i jej zakres zapożyczyliśmy właśnie od naszych zachodnich sąsiadów, przekształciliśmy zgodnie ze słowiańskim systemem fonetycznym, a później od nas nazwę tę zapożyczyli Węgrzy, którzy odróżniają jednak Włocha (Olasz) od Wołocha (Oláh), a na Włochy mówią Olaszország.
Lis• 03 июня 2022
Самое интересное начинается в Польше после окончания 8 класса))
Это когда в лицей берут с оценками не ниже 8-9 по украинской системе. Остальные в техникумы и училища. И это в лицеях все красиво, все мотивированные и все учатся. Но… подвох в том что до лицея все на расслабоне. Экскурсии, нет домашки, «все профессии прекрасны», а потом опа… экзамен. И всех поделили на умных и красивых.
А в Германии вообще в 5 всех делят. А там школ 4 типа. )
4мама• 03 июня 2022
Ответ дляmamarama
Польша без малого 30 лет растет по экономическим показателям, Украину же грабят все 30 лет.
И разница при таких исходных данных между нашими странами не такая уж и огромная.
У кожного поляка патріотизм він в серці, він реальний. Там гасло ’Полска понад усе’ - реальний, а не на публіку.
Неодноразово стикались з цим у бізнесі та й у просто житті. Діти мої тут, в Україні, навчаються у школі для нацменшин у польських класах (по батькові польське коріння є).
В нас кожен думає за свою кишеню насамперед.
Не знаю чи змінить щось ця війна. Дуже б хотілося. Все ж таки мені особисто нема нічого милішого ніж Україна.
У Європі я себе бачу лише як туриста. Власне 3 місяці пожила у двох країнах, які мені наймиліші завжди були, найкомфортніші психологічно. Оскільки я не потребувала якихось бюрократичних процедур (тимчасовий прихисток у відділку поліції оформили швидко, мене лише право на перебування 90+ днів цікавило, виплати ні) то не можу сказати, що щось там не так. Шопінг однозначно в Польші веселіший. Овочі, фрукти, ягоди у несезон також кращі. У сезон в нас на ринках краще. Хорватія - то моя вічна любов - море та морепродукти - вже відірвалась на цьому.
Але поляки дійсно неймовірні у своїй допомозі українцям. Це щось феноменальне. Найбільше вразило.
vikat• 03 июня 2022
Ответ дляDanycha
Навзаєм :)
lith_oops• 03 июня 2022
Ответ дляvikat
Вот, меня тут тоже удивляет, как тут всё легко и доброжелательно происходит. Я вот представила, насколько бы легко было не говорящему на русском /украинском языке человеку устроить своего такого же не говорящего ребёнка в школу в Украине. Или получить какую-то услугу в цнапе. А здесь всё легко и без хамства и раздражения, хотя всем работы с беженцами прибавилось
О, да-да-да, в школу - это вообще песня! Мы все старались усложнить, конечно же. У нас даже табель был. ))) А нам просто сказали - приходите. ))) Будем учиться. ))))
И кормили дочку без всяких документов. Ничего не просили. Мы уже, когда устроились, сами попросились платить за питание, но с нас вообще никто ничего не требовал, только паспорт/свидетельство об убежище - как удостоверение личности.
Организовали уроки по словацкому, без всякой просьбы с нашей стороны. Да, медленно, не сразу. Да, часто уроки отменяют. Но дали учительницу, которая их обожает, украинский обожает, и учить их обожает. За несколько уроков дочка больше выучила, чем до того с репетитором. )))
Реально все медленно и не напрягаясь. Но при этом - с первого раза и по делу.
Риелтор со второго показа нам квартиру нашел. У нас бы мы уже оббегали сорок показов. А у него первый ’тестовый’, чтобы познакомиться и понять, что нам нужно. Со второго - сразу в ’яблочко’.
Вот как-то у них так это все происходит, без суеты просто.
vikat• 03 июня 2022
Ответ дляLis
Так а что в этом плохого? Дети, которые не хотят учиться - зачем им в лицей?
руала• 03 июня 2022
Ответ дляZaviriuha
Я скажу так, якби наші можновладці минулі і теперішні не обкрадали країну, ми були б дуже і дуже розвиненою і багатою. В нас люди працьовиті, талановиті. Природа нас нагородила родючими землями.
Іменно! У нас багата країна але обкрадається безбожно. Ми одна із перших країн по постачанню пшениці, питання - де ті всі гроші?
OOH• 03 июня 2022
Ответ дляdiablo12
Удалено администрацией...
Дорогенька, я вас не запрошувала спілкуватися до себе в особистий чат. Я спілкуюсь в темах. І не переходжу на особистості.

Адміни, зверніть увагу на те, що цей аккаунт порушує мій особистий простір на сайті.
Feel good• 03 июня 2022
Ответ дляok1904
Ну, це хто до чого звик. В Україні не погано жилося саме українцям. Але інфраструкиура, система грлмадського транспорту, жд сполучення так собі. Олігархам добре жилося це факт. Співсталяю статистику озвучену за цей час, 20% території в окупації , а ввп -35%, мінус 200 заводів, тобто 200 заводів і 20% території забезпечувало 35% впп... А багато там населення мало «плюшок» від такої промислової потужності?
Не совсем так.
Производство и на неокупированных территориях сильно снизилось.
Так как военные действия в той или иной мере по всей стране.

4мама• 03 июня 2022
Ответ дляOOH

Раджу цю особу до ЧС занести, я давно так зробила. Хамло звичайне.
Lis• 03 июня 2022
Ответ дляvikat
А чего ж тогда в Украине все в лицей прутся? Чего ж требуют чтоб без экзаменов переводили? Каждый год несуны прут торбы чтобы деточке поставили все 12 ибо всем надо только на «юрфак».
Что такого волшебного происходит при пересечении границы, что и юрфак не всем нужен и оценки то не важно и работа в отеле тоже хорошая?))
Feel good• 03 июня 2022
Ответ дляlybov83
Медицина в Германии намного лучше.
Критична медицина.

А так - талончик до лікаря за 2 місяці треба брати і парацитамолом лікують половину захворювань, якщо не більше.
Наталья557• 03 июня 2022
Автор, у каждого свой опыт. Если говорить о моем, то я наоборот увидела до какой степени у нас все розваровано и на сколько мы из-за этого отстали по уровню жизни. У моих знакомых точно такие же впечатления. Продукты, кстати, здесь намного вкуснее чем в Украине. При всем этом, счастливой себя здесь не чувствую, для меня все чужое. Но это вовсе не повод утверждать что в Украине жизнь лучше чем здесь.
OOH• 03 июня 2022
Ответ дляLastochka888
А что это за скрытые платежи?
Наприклад: оформления банкывської карти в Шпарккасі.
В договорі я бачила, що за обслуговування рахунку беруть 5 евро в місяць. Але там ніде не вказано, що при оформленні банківської карти взимається плата в 20 євро.
Також по ітогам місяця в мене з карти списалося 5,72 євро. Скоріше всего за платежи, які я проводила, чи отримувала.

При оформлені домашнього інтернету я була начеку. Все уточнювала по оренді приладів. По оплаті підключення. А потім отримала ще платіж в розмірі 9,90 євро. За транспортні затрати на те, що мені до приходу техніка поштар приніс роутер додому.
Інтернет контора в мене находиться через дорогу. Я могла і сама в них забрати роутер. Його і технік міг сам принести. Так ні, у них такі правила: доставка поштою. І про оплату цієї послуги мене ніхто не попередив. Бо це ж не іх рахунок. То рахунок пошти!
Marichka• 03 июня 2022
Ответ дляJannyMoney
Я думаю что у него в паспорте и стоит национальность ’украинец’. Но я думала у Вас есть конкретная кандидатура на примете)
Удалено администрацией...
Ksenia-e9d7• 03 июня 2022
Потому что туда надо ехать с деньгами. Без денег там делать нечего
OOH• 03 июня 2022
Ответ для4мама
Вже занесла.
Marichka• 03 июня 2022
Ответ для4мама
Польща - найкраща країна ЄС.
Україні трохи не вистачає охайності та доглянутості. В нас засрані узбіччя доріг та взагалі ліси, купа борщівнику.
Через корупцію в нас дорожчі базові продукти харчування та мас маркет одяг/взуття.
Нам, українцям, не завадило б більш охайними та відповідальними бути. Бо засрали наші навіть Польщу. Взагалі велика кількість людей в Європі настільки по свинські себе поводять - що реально соромно, що то наші земляки.
Дуже часто й до війни бувала по роботі в різних країнах Європи, тому для мене не відкриття, що в Україні багато в чому рівень вище.
Але дуже багато речей над якими треба працювати. Треба нещадні штрафи + громадські роботи вводити за ’бидло-поведінку’.
Мне Польша меньше всего понравилось из стран ЕС. Намного лучше страны: Греция, Испания, Италия, Франция