Зрозуміли як добре ми жили?На кордоні всі хто повертався в легкому шоці від германії від Бельгії,всі говорять у нас медицина краща,продукти смачніші,все швидко,заправки с супер обслуговуванням і безкоштовними туалетами,а стоматологія на супер рівні!Навчання в школі ми Українці на два класи попереду,наші діти кращі багатозадачні і талановиті!Все Буде Україна!
oksigen_ks• 03 июня 2022
Ответ дляAnnaOst
Не знаю автор, мені в Німеччині по всім пунктам все краще: продукти смачніші, громадський транспорт то взагалі не можна з Україною порівнювати, люди тут більш відкриті і доброзичливіші. Медицина: не можу порівнювати, бо в Україні я вже років 15 користуюся виключно платною медициною. Справедливо було б порівнювати українську безкоштовну з німецькою безкоштовною. Ставленні лікарів до пацієнтів мені набагато більше імпонує в Німеччині.
Стосовно бюрократії, то мені здається в шоці з німецької бюрократії ті, хто ніколи з українською не стикався).
І це я порівнюю Київ і маленьке німецьке містечко.
Про дітей нічого сказати не можу особливо, але більшість німецьких дітей, на відміну від українських, добре говорять англійською. Як і більшість молоді. А зі мною на курси ходить дівчина, яка в Україні вчила в школі німецьку, їй 18 чи 29 років. Так от німецькою вона ні бум-бум. Викладачка на курсах в шоці)
Ну, судя с Ваших тем, вы там на полном социале. Когда начнете жить за свои заработанные, платить все налоги, тогда хоть какая-то объективность будет.
Мы до войны собирались переезжать и понимали во что нам это финансово и морально обойдется, во что нам там жизнь будет обходится. При всех вводных, уровень жизни в Украине у нас был выше, чем стал бы в Германии.
JannyMoney• 03 июня 2022
Ответ дляMarichka
Хотя бы на президента украинской национальности. Я не расистка, но что-то евреев очень много сейчас при власти.
Я думаю что у него в паспорте и стоит национальность ’украинец’. Но я думала у Вас есть конкретная кандидатура на примете)
iriiiiiiin• 03 июня 2022
Ответ дляVeronainika
Я, как человек с аттестатом с отличием и двумя красными дипломами, честно Вам скажу: средний балл не очень важен
Мне мой учитель, а она работает в карловых варах в школе мне об этом сообщил. Поэтому я ему верю.
VivaForever• 03 июня 2022
Ответ дляDistel
Може кому й краще. В мене дитина з інвалідністю, аутизм. Все, що мені запропонували - терапія один раз на тиждень по одній годині, та й то черга очікування півроку.
Ось місяць чекаю відповідь від соціалу, чи готові вони ту терапію оплатити.
В садочку місця теж немає.
для детей с особенностями развития - лучше всего в нашей стране в плане медицины, но инклюзия у нас никакая, трудоустройство инвалидов на нуле, а Германия трудоустраивает людей с инвалидностью
Татьяна_М5• 03 июня 2022
Ответ дляIrpland
А як виїхав чоловік? Є певні спеціальності в медицини, які ти зможеш підтвердити в Європі ( читала за Словаччину, там можна оформитись фоп і працювати без здачі екзамену), але це стосується стоматологів, гастроентерологів, невропатологів, педіатрів, терапевтів чи кардіологів. Деякі інші спеціаліста - складніше. Ну і 1,5 -2 тис євро в Словаччині - лікарі які працюють в Києві в приватних клініках також заробляли такі гроші. Стоматологи на порядок більше заробляли.
Мужья не выехали. Выехали 2 сестры стоматологи и дочь стоматолог
Татьяна_М5• 03 июня 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Ну тут ещё вопрос в том, что у моей родственницы к примеру было где жить (друзья семьи отдали ей с детьми половину частного дома, безвозмездно), а в другой стране ей бы пришлось снимать жилье за деньги и тянуть на зарплату детей-школьников. Такой себе вариант.
У врачей нормальна зарплата, ее хватит и на съем, и на детей и на все про все! Но врач должен быть и правда специалистом. Те знакомые, в Словакии, квартиру, трёшку, с Новым евроремонтом и новой мебелью сняли за 400€. Для 3 стоматологов это копейки)
_Wellness_• 03 июня 2022
Ще не повернулися. Але добре і вдома і за кордоном, якщо є робота, житло і транспорт. Якість нюанси кращі у нас, щось тут.
Ответ дляhruzantemka
Ого. Ну в Польше мы останавливались, ходили бесплатно несколько раз
Польща - найкраща країна ЄС.
Україні трохи не вистачає охайності та доглянутості. В нас засрані узбіччя доріг та взагалі ліси, купа борщівнику.
Через корупцію в нас дорожчі базові продукти харчування та мас маркет одяг/взуття.
Нам, українцям, не завадило б більш охайними та відповідальними бути. Бо засрали наші навіть Польщу. Взагалі велика кількість людей в Європі настільки по свинські себе поводять - що реально соромно, що то наші земляки.
Дуже часто й до війни бувала по роботі в різних країнах Європи, тому для мене не відкриття, що в Україні багато в чому рівень вище.
Але дуже багато речей над якими треба працювати. Треба нещадні штрафи + громадські роботи вводити за ’бидло-поведінку’.
JannyMoney• 03 июня 2022
Для тех целей, которые были, всё было сделано. Никто не ехал в ЕС на ознакомительную поездку или в рекламный тур. Цель: безопасность и крыша надо головой. Это и было дано. И это даже больше, чем можно было ожидать. Могли просто сказать ’не наши проблемы’. И где бы оказались эти сотни тысяч убежавших? На улице.
Так что...будьте добрее и благодарнее. Каждая страна прекрасна для своих жителей. Для чужаков без денег и без языка каждая страна будет ужасна.
Ответ дляok1904
Ну, це хто до чого звик. В Україні не погано жилося саме українцям. Але інфраструкиура, система грлмадського транспорту, жд сполучення так собі. Олігархам добре жилося це факт. Співсталяю статистику озвучену за цей час, 20% території в окупації , а ввп -35%, мінус 200 заводів, тобто 200 заводів і 20% території забезпечувало 35% впп... А багато там населення мало «плюшок» від такої промислової потужності?
Ну, Ви рахуєте так собі.
І на неокупованих територіях з цілими заводами чи іншими підприємствами, які зупинились чи зменшили потужності внаслідок війни, враховано в статистику, зовсім не значить 200 заводів=35% ВВП
JannyMoney• 03 июня 2022
Ответ для4мама
Польща - найкраща країна ЄС.
Так себя ведут не только наши. И другие понаехали и местного быдла полно. В Германии учителя уже не справляются с воспитанием подростающего поколения, а в семьях часто воспитания нет вовсе.
Polinaanna• 03 июня 2022
Ответ дляНе_кто
ппц конечно
вас/нас принимали...а в ответ все не так, все не такое
и ни слова благодарности(((
Благодарность будет когда Германия оружие даст ,а так нет
Ответ дляIrpland
Можу посперечатись, в Києві всі мої знайомі, що виїхали, жили в кращих умовах і могли собі дозволити більше. І більше квартира і краща техніка і одяг. Зараз гуманітарка, зйомне житло однушка на 5 чоловік. А так справді більше подорожують, вихідні в парках, в сусідніх містах на екскурсіях. Знову ж стоматологія - планують в Україні.
Я говорила про людей, які тут працюють за висококваліфікованою професією. Ви казали, що в Україні вони б мали ті самі гроші. Але не мали б нормальних доріг, безпеки, працюючих законів, справді бескошиовної освіти для дітей й багато іншого. Так, манікюр краще в нас роблять й дешевше
Татьяна_М5• 03 июня 2022
Ответ дляJannyMoney
Та прям никто не ехал в ознакомительный тур) половина перепутали эвакуацию с туризмом, а когда выяснилось, что предоставленное жильё не 5 звёзд, еда - не все включено, а волонтеры - не обслуживающий персонал, то конечно же начался треш. Люди впали в истерику и стали хаять страны, в которые попридержали.
Син у 2 класі росток. Не виїзджали. Батьки кажуть, що в Польщі 5 дфтей в школі вчаться. Ще не вчили по програмі перехід через десяток навіть. В той час яу наші діти сотнями рахують, розв´язуть рівняння і задачі 6 дій. При чому клас у нас не відібраний був, відбір відмінили 2 роки тому. Всі бажаючі. І 80% дітей добре справляються з програмою
Ответ дляvikat
Я сейчас в Чехии, и здесь всё отлично, кроме того, что мы не чехи. Не вижу ничего реально влияющего на качество жизни, что в Украине лучше. Электронные рецепты, лечение, лекарства по страховке - бесплатно, анализы, узи - бесплатно. С государством общаюсь через интернет (банковская идентификация), визу делали 15 минут. Законы работают, большинство граждан их исполняют. Да, это непривычно, но как же здорово. Эмигрантам поначалу везде несладко, но каких-то особых плюсов жизни в Украине я не вижу. Кроме того, что там всё привычно - знакомо и язык свой.
плюс в том, что в Украине все твое, а там ты гость и останешься им и через 20 лет, всего лишь украинка (украинец) заграницей... это как сходить в гости и пользоваться хозяйским или быть дома и пользоваться своим, но конечно у всех разное восприятие и кому-то это совсем не важно, зависит от человека
Ответ для4мама
Польща - найкраща країна ЄС.
В какой области Украины так засрано? У нас люди сами следят за палисадником у дома. За свой счёт покупают редкие растения. Выходят на субботники на общегородском уровне. Убираем возле домов и прибрежную линию моря. Ездим вдоль лесополосы на дачу и я мусора не вижу.
Ответ дляIrpland
Бо мають змогу поїхати й зробити дешевше, чому б не заощадити гроші? Проте на онкологію тут усім світом не збирають. Й коли потрапляєш у лікарню не треба їздити три рази на день годувати, сувати гроші в кишеню санітарці, купляти ліки за списками
Ответ для4мама
Польща - найкраща країна ЄС.
В наше містечко нещодавно сім´я циган приїхала з 13 людей. І в них українські паспорти
класс123-7dcf• 03 июня 2022
Знайома в Канаді, каже ніби повернулась в 2000 рік, все так застаріло, мобільний зв´язок дорогий, бюрократія, продукти дорогі, каже канадці дуже рідко ходять в ресторани чи кафе, в основноу готують вдома ( ну може це в її місті так) клімат дуже прохолодний і дощовий. А так звичайно з голоду не помреш, фуд банки для бідних є. Але багато але. Для порівняння вона з Києва, то в Києві набагато краще в усьому. Планує повертатись, коли війна закінчиться. Могла б і зараз, але вона панікер ще той.
Вероника-2014• 03 июня 2022
Ответ дляAnita-Gerra
Тема скорей всего о том, что многие раньше думали, что где-то там все лучше, а оказалось что в Украине мы жили ооооочень хорошо
Потому что туризм и беженство - разные вещи