Застряла• 08 июня 2022
Ой.. гляньте шо це таке на Мейк апі почали продавати...
А все так гарно починалося...
Краса...догляд..
Застряла
• 08 июня 2022
Ответ дляМатрёна
Ведро штукатурки не украсит недовольного крокодила. А довольная жизнью и сексом женщина сияет)
Мені здається від мастурбації лише пригнічення.
Матрёна• 08 июня 2022
Ответ дляЗастряла
Пссс) вам здається)
Аби жінці було добре, а як вона то собі влаштувала- її справи.
Кучерявочка• 08 июня 2022
Ответ дляЗастряла
та і від сексу пригнічення. не розумю, нашо їм займатися.
Пупуговка• 08 июня 2022
Ответ дляБагиня
Интересы других женщин как-то влияют на вашу жизнь?
Це ж анонімний форум, от цікаво почитати іншу думку!
Папобус• 08 июня 2022
Ответ дляКучерявочка
Та и от просто общения тоже может быть угнетение,зачем оно надо?
Нужно жить отшельником где-то в пещере, чтобы точно никакого угнетения
Пупуговка• 08 июня 2022
Ответ дляЗастряла
Збоченкі якісь
Ну, може, у тих жінок нема більше ніякого задоволення у житті, то на іграшках скачуть
Кучерявочка• 08 июня 2022
Ответ дляПапобус
во, я теж так думаю.
Курочка• 08 июня 2022
Ответ дляЗастряла
вам здається.
мастурбація то секс з людиною яку ви любите понад усе.
Курочка• 08 июня 2022
Ответ дляПупуговка
Ось дивіться. Є шматок мяса. Його відвари і буде смачно.
Але ж той шмат мяса можна приправити гілочкою розмарина, добавити соусу з білими грибами - і це буде надзвичайно смачно.
Так і з іграшками. Буває оргазм а буває і ОРГАЗМ! або ОрГ аЗм!
Пупуговка• 08 июня 2022
Ответ дляКурочка
То може чоловік лінується і не відпрацьовує
Курочка• 08 июня 2022
Ответ дляПупуговка
чоловік фізично, наприклад, робити фрікції і лизати клітор. хіба що ще одного чоловіка запросити.
А є ще й прелюдія коли можна побавитись тими ж кульками.
Про про подвійне проникнення писати?
Пупуговка• 08 июня 2022
Ответ дляКурочка
Про про подвійне проникнення писати?
Подвійне це щось до рота засунути маєте на увазі?)
harchushyn• 08 июня 2022
Ответ дляЗастряла
Це у вас.
Вам би психотерапевта з цим.
Бо пригнічення , почуття провини від мастурбації свідчить про низку проблем і комплексів
Вам би психотерапевта з цим.
Застряла
• 08 июня 2022
Ответ дляharchushyn
Це у вас.
Вам би психотерапевта з цим.
А не проще не мастурбіровать і не бігать по псіхоьерапевтам?
emerald_88• 08 июня 2022
Я годами покупала на мейкапе косметику, а сейчас отказалась из-за цен, они теперь стали выше чем в той же еве. Сравнила свой ополаскиватель для рта: в Сильпо купила за 100 грн, а у них 235. Жалко, что такой сайт испортился.
Берегу и стерегу• 08 июня 2022
В мене був знайомий, який робив бiзнес на анонiмнiй доставцi таких товарiв студентам по общагах) замовляв з алi чи якогось такого сайту. Перевiряв, чи все гаразд, а потiм кур´ер його доставляв по общагах в нейтральних пакуночках прямо до рук.
Непогано заробляв, числячись сис.адмiном з унiверською зарплатою.
Застряла
• 08 июня 2022
Ответ дляemerald_88
Попустяться з часом
Пупуговка• 08 июня 2022
Ответ дляЗастряла
Точно, придумують собі проблеми на рівному місці
Пупуговка• 08 июня 2022
Ответ дляБерегу и стерегу
Як саме він перевіряв? На собі?
Бывает и такое• 08 июня 2022
И что такого? Сейчас кучу такого продают, куча всякого разного, лишь бы душа и тело радовались. Не в 18 веке же живёте)
Берегу и стерегу• 08 июня 2022
Ответ дляПупуговка
Як саме він перевіряв? На собі?
Нi, комплектнiсть i щоб не поламане ззовнi, якщо електрика - що вмикаеться.
Ну i, звичайно, без повернень.
Тобто, вiн заробляв на анонiмностi, на тих, хто ’соромиться’.
Ну i, звичайно, без повернень.
harchushyn• 08 июня 2022
Ответ дляЗастряла
Можна й так.
Але мастурбація -це не лише про механічний секс.
Це про прийняття себе, прийнчття свого тіла, про любов до себе. Секс -це про стосунки.
Самозадоволення-це стосунки з собою.
Та й взагалі секс це не про фрікції
Самозадоволення-це стосунки з собою.
Та й взагалі секс це не про фрікції
Бывает и такое• 08 июня 2022
Ответ дляПриму в дар
Желание секса - здоровое желание здоровой женщины, не у всех при этом есть мужчина под боком.
да и для разнообразия сексуальной жизни пары. удивлена, что сейчас такому удивляются. как из горного аула какого-то сбежали, где при слове ’секс’ падают в обморок))
Застряла
• 08 июня 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Вы из разряда ’письку бреет - значит шлюха’?
Удалено администрацией...