Доброго вечора. Вже місяців 5 мучаться з низьким тиском. 90/60 буває 80/40, при цьому пульс 90-100.
Нормальний тиск мій 110/70
Аналіз крові сдавала і ттг також. У кардіолога була. Все добре
При цьому буває така слабкість що навіть встати не можу. В голові паморочиться
Бувають панічні атаки, вже не можливо жити просто, боюсь з дитиною залишаться на одинці щоб не впасти.
Пропила тільки курс « ротавіт кардіо» і потім 2 тижні пропила нообут, але нічого не змінилось.
Каву не пью
Нормальний тиск мій 110/70
Каву не пью
Жизнь в кайф• 11 июня 2022
Ответ дляkpss2017
у меня такое состояние около 2 недель, сегодня за рулем отключилась, чуть в аварию не попала
Жизнь в кайф• 11 июня 2022
Ответ дляkpss2017
спасибо, посмотрю завтра (ребенок сейчас спит)
у меня просто раньше такого не было, я гипертоник, а вот при беременности началось, потом прошло, а спустя 2 года опять вернулось
Пожалуйста.
Галюська81• 12 июня 2022
Сходите к неврологу. У меня было подобное, низкое давление и головокружения. Даже упала с самоката, когда с ребенком катались. Делала мрт, все в норме. Пришли к выводу, что защемление нерва в шейном позвонке. Я накануне неудачно шею повернула. Какие-то таблетки назначила врач и уколы, но я не помню что.
Ответ дляГалюська81
От якраз збираюсь до невролога
Ответ дляluda-00
Проверьте щитовидку, у меня такой же пульс, +/-давление. Проблемы со щитовидкой.
Була у ендокринолога. Сказала що ттг в нормі, це не щитовидна
Ответ дляluda-00
На узі не ходили? В мене теж ттг в нормі, навіть пункцію брали , але є вузли.
Ні, не направляли. Всі тупо кажуть «ВСД»
Ответ дляluda-00
Мене зразу на узі направили, потім вже на аналізи. Лікар сказав, високий пульс часто дає щитовидка.
Сходжу завтра сама в клініку, зроблю узі