Самі більше печете чи є улюблений з магазинних?
Напишіть, будь ласка.
Ответ дляМасюсяничка
Это мои любимые: медовик с вишней, чизкейк Сан Себастьян, муссовый с малиной и меренговый рулет.
Покупные 100 лет не ела, сплошные пальмовое масло и растительные жиры
Ох, які творіння, наче в кондитерській.
Дякую за фото, отримала естетичне задоволення.
Масюсяничка• 12 июня 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Ох, які творіння, наче в кондитерській.
Дякую, дуже приємно
Ответ дляМасюсяничка
Хотіла написати про магазинні. Мало, які смачні. Що вони туди додають вже тепер, їсти неможливо. Ти його в рот, а він, пробачте, з рота.
Як робите торт, що на фото 3?
Масюсяничка• 12 июня 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Як робите торт, що на фото 3?
Там самі замінники и єшки. Я не знаю з чого можна зробити Наполеон щоб продавати по 90 грн за кг. Я багато рецептів переробила Наполеону, ну не може він стільки коштувати якщо робити його з натуральних продуктів.
Леди на мопеде• 12 июня 2022
Из магазинных Киевский и Трюфельный, ну и сама пеку разные - морковный, шоколадный, трюфельный, молочная девочка
serebro16-72be• 12 июня 2022
Киевский рошен или бкк. А из домашних люблю те где коржей много тонких типа медовика или сметанника
Aleksandra0505• 12 июня 2022
Пеку только сама. Любимые: Киевский, Эверест (внутри мороженое), Наполеон, Монастырская изба, Карпатка, Бальжекас (медовик), Бисквит на любой вкус с белковым кремом и фруктами, Захер, Эстерхази, Моцарт и Воздушный поцелуй.
Масюсяничка• 12 июня 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Як робите торт, що на фото 3?
За аналогією з цим. На форму 20 см, будь-який бісквіт на низ і у білий прошарок не додавати фруктове пюре. Йогурт не питний, а густий без наповнювача.
Масюсяничка• 12 июня 2022
Ответ дляRikkitito
У медовика темные коржи они с какао?
Да, какао, но пропорции ингредиентов другие чем в обычном