Боюсь признаться• 14 июня 2022

5 клас- укр літ та заруб літ- по яким книгам вчились ваші діти? Саиньте авторів

Яи фотку книг
Мені потрібно подивитись шо вони читатимуть на протязі року
автор Боюсь признаться • 14 июня 2022
Дитині важко дається читання
Треба читати по 2 рази щоб зрозуміти текст
Хочу влітку з дитиною читати і щоб в школі потім легше було
Дякую всім хто відгукнеться

МельничукОля• 14 июня 2022
Авраменко і Ніколенко
Веселуха Муха• 14 июня 2022
Зараз на 5 клас нові програми і нові підручники
Верочка 100%• 14 июня 2022
Ми останній звичайний клас, після нас - НУШ. Краще просіть список літератури на літо. Мою дитину дуже виручає таке читання.
автор Боюсь признаться • 14 июня 2022
Ответ дляВеселуха Муха
Ще не відомо які будуть?
Престидижитатор• 14 июня 2022
Зайдите на сайт МОН. Там есть учебные программы по предметам. В них авторы и произведения.
НуПогоди!• 14 июня 2022
1. Змінилась програма далі НУШ
2. Змінилась програма зарубіжної літератури, звідти прибрали російські твори і відповідно, мали щось додати замість них.

Веселуха Муха• 14 июня 2022
Ответ дляБоюсь признаться
Ще не відомо які будуть?
Які вибрав ваш вчитель, або що надрукують і пришлють.
Престидижитатор• 14 июня 2022
Ответ дляБоюсь признаться
Ще не відомо які будуть?
А кстати вам правильно пишут.
Это 4й класс заканчивают первые НУШевцы. Тогда да, может быть другая программа и учебники.
Баксы_сдам• 14 июня 2022
По зарубіжній читали Тома Соєра,Поліанну,Алісу в країні див.
Це з відносно великих творів
Ромашкинная• 14 июня 2022
Вам потрібно звернутися до вчителя. Є перелік рекомендованої літератури.
Але цього року він суттєво зміниться.
Gleva• 14 июня 2022
Ответ дляНуПогоди!
1. Змінилась програма далі НУШ
Gleva• 14 июня 2022
Ответ дляНуПогоди!
1. Змінилась програма далі НУШ
Помилково на ваш пост надіслала картинку. На картинці список із світової літератури
КараПузовна• 14 июня 2022
Зарубежка на лето. Перешла в 6 класс
КараПузовна• 14 июня 2022
Или вы в 5 перешли?
НуПогоди!• 14 июня 2022
Ответ дляGleva
Насправді цікаво. І прибирати не багато. Але на 10 років багато неоднозначного то й же Уайльд, Керролл, як на мене для старших дітей
Меня не звали• 14 июня 2022
Наши и в Полтаве(2 последние)
ПлюшкамиБалуюсь• 14 июня 2022
Ответ дляНуПогоди!
у нас в списке Пушкин остался.
Не считаю, что он виноват в войне, можно и оставить
и кажется там еще стихи Лермонтова.
В 5 классе больше ничего и раньше не учили (у меня старший в 7 переходит)
Это в более старших классах убирают что-то (только новых учебников явно не будет)
ПлюшкамиБалуюсь• 15 июня 2022
Автор спросите у учителей. нам уже скинули. там немного отличается от ’старого’ списка, который вам скинули выше (почему-то нет Полианны, но добавили Мумий Троллей) и разные сказки не длинные. их во время учебы можно прочитать в принципе

Баксы_сдам• 15 июня 2022
Ответ дляНуПогоди!
Хлопчік- зірка,(Оскара Уайльда)це дуже добра повчальна казка.Так легко читається та запам´ятовується на довго.
Сливочная пенка• 15 июня 2022
Ребёнок в 5 класс переходит , по укр языку книга автора Заболотного.