Великий сатирик• 15 июня 2022

У доньки (підліток 14 років) нервовий тік, стає все гірше... ДОПОМОЖІТЬ!!!!

Словом, порадою, контактами лікаря... У доньки під час війни з´явився нервовий тік, час від часу здригалась голова. Як тільки вернулись додому пішли до невролога, виписали заспокійливе - жодного ефекту, пішли до іншого лікаря, пройшли ЕЕГ, МРТ - все в нормі. Виписали ноофен, адаптол, анантіваті... Другий тиждень минає, стан погіршується, вже крім здригань голови тягне рот (корчить страшні гримаси), змахує і б´є себе руками, руки ніби хватають судороги по декілька секунд, потім дуже болять.... Моя дитина просто на очах гасне.... З кожним днем стан погіршується, лікарі призначають нові обстеження, а діагнозу так і немає.... Що робити, куди бігти, як рятувати дитину?
НеКонец-Света• 16 июня 2022
Ответ дляТоска в носках
Удалено администрацией...
Аргумент?

Леди Репях• 16 июня 2022
Ответ дляsky-labs
Нет конечно!
Магний в высоких дозах делить обязательно на 2 и более приемов для лучшего усвоения.
Исландский мох часто используют для лечения простуды (есть в аптеке), но у него гораздо больше точек приложения. А при длительном применении эффект намного круче.
Только покупать необходимо именно для заваривания. Продается часто на вес в западных областях (Львовской например) и в их интернет-магазинах.
+ Плюсую насчёт того, что исландский мох целебен.
Тоска в носках• 16 июня 2022
Ответ дляОчень-очень
А чого соромно?? Чого соромтись? Звертатись за допомогою не повиннл бути соромно
Конечно! Нет ничего стыдного.
il-mari• 16 июня 2022
Ответ дляУпругая попка
Мы тоже так делали, как Вам девушка посоветовала. А еще пили ударную дозу кальция, хеелевскую гомеопатию (лимфомиозот и еще что-то) и травяной успокоительный сбор (это вообще бомба). Ноотропы типа бифрена вызывали ухудшение, поэтому их нам доктор отменила. Всё согласовывали с доктором.
а какой сбор
дамаАмстердама• 16 июня 2022
Ответ дляsky-labs
Вы даете дочери магний?
Когда была маленькая не давала, разве что в составе обычных витаминов. А сейчас перед школой курс пропиваем раз в год.
Санта-Алла• 16 июня 2022
Автор, напишіть мені в приват, дам номер телефону бабки, вона дуже стара була коли ми до неї їздили, надіюся ще жива. Вони в Княжичах, це не далеко до Києва. Виливає на воску переляки, якщо дитина пісяється, та інше. Дуже допомогла. А ще вона порчу знімає.
lith_oops• 16 июня 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
Припиніть вже писати цю маячню, ви збиваєте людей з пантелику. Кажу як людина з багаторічним досвідом спілкування з психологами та психіатрами. Ви не лікар, то ж не коментуйте можливі призначення. АД використовуються в тому числі при тривожних розладах.
Ви, не маючи професійної освіти, або навіть схожого розладу, беретеся судити призначення ліків дитині. Мабуть, такі у вас лікарі були...
Я всього лише застерігаю від самолікування, або лікування непрофільними спеціалістами.
Ви зараз можете дуже зашкодити дитині, чужій дитині.
Сподіваюсь, автор зробить вірні висновки і звернеться до профільного спеціаліста.
На все добре.