Незнакомлюся• 17 июня 2022
У скільки років ви перший раз поцілувалися?
Ms. Dolly• 17 июня 2022
Якщо вважати не взаємно, то у 13 років, хлопець не хотів, довелось змусити
гражданинГрубиян• 17 июня 2022
Ответ дляMs. Dolly
Вы сделали мой день просто ))))
Скоро_вчера• 17 июня 2022
Попередні дві теми про «коли зліз з шиї батьків» та «перший секс» теж Ваші?
Незнакомлюся
• 17 июня 2022
Ответ дляСкоро_вчера
ну да
Скоро_вчера• 17 июня 2022
Ответ дляНезнакомлюся
ну да
Скажіть, просто цікаво) Як пов’язаний між собою перший секс, перший поцілунок та самостійний заробіток?)
Незнакомлюся
• 17 июня 2022
Ответ дляСкоро_вчера
пххахаха, ми просто це обговорювали з мамою, і мені стало цікаво, як у інших
Бабулька• 17 июня 2022
В 42 ,ему было 82. У него тхнуло з рота тухлыми яйцами. И послевкусия гнилого мяса в моем рту было пару дней. Но он был богат
Скоро_вчера• 17 июня 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Ех, шкода)
Я думала, буде якась захоплююча історія для вечора п’ятниці))
Бабулька• 17 июня 2022
А его прычандал тхнув як равлык якый день пролежав на сонци. Но повторюсь ,он меня осыпал бриллиантами.
БезникаЯ• 17 июня 2022
Ответ дляКсения З.
В 16. С сожителем матери, который ко мне приставал
О, Боги😳 Секса хоть не было ?