ZaRaZa• 23 июня 2022
Ви пʼєте фолієву кислоту?
Доказова медицина радить приймати 400 мкг усім жінкам репродуктивного віку на постійній основі, щоб у разі незапланованої вагітності відбувся правильний перший поділ заплідненої яцеклітини. Для такого поділу потрібно пити фолієву кислоту щонайменше три місяці до зачаття. Але проблема, що в наших аптеках є тільки величезні дози 1000 і 5000 мкг, а 400 мкг немає в жодної марки. БАДам не довіряю, хоча на айхербі дуже багато фолієвої кислоти в цій дозі, а я боюся, щоб не крейда. Довіряю тільки аптечним препаратам.
ZaRaZa
• 23 июня 2022
Ответ дляПеремелица
Пью. Вот такую.
И нет никакой проблемы с дозировкой в наших аптеках.
Йод вас не бентежить? Його не потрібно пити на постійній основі, тільки вагітним і мамам-годувальницям
Анти-аноним• 23 июня 2022
Ответ дляПеремелица
Пью. Вот такую.
Так автору БАДи не підходять
Перемелица• 23 июня 2022
Ответ дляZaRaZa
Это вы с чего взяли? Йод нужен не только мамам кормилицам. 200 мкг рекомендованная профилактическая доза.
Перемелица• 23 июня 2022
Ответ дляАнти-аноним
Так автору БАДи не підходять
Витамины и минералы-это в любом случае БАДы(биологически активные добавки), но тот препарат который я скинула продается в аптеке
ZaRaZa
• 23 июня 2022
Ответ дляАнти-аноним
Так автору БАДи не підходять
Фоліо - не БАД. Це німецький аптечний препарат. Пила б, якби не йод
ZaRaZa
• 23 июня 2022
Ответ дляПеремелица
Помиляєтеся. Всі ендокринологи радять споживати тільки йодовану сіль, а не препарат. 200 мкг - це доза для двох (вагітність та годування).
ZaRaZa
• 23 июня 2022
Ответ дляОле Лукойе
Ой, спасибо, что напомнили. Нужно купить. Пью курсами с перерывами)
Який пʼєте?
Стервочка• 23 июня 2022
пью мультивитамины, она там есть 200 мг, но я не могу беременеть, поэтому мне этого хватит, наверное
ZaRaZa
• 23 июня 2022
Ответ дляОле Лукойе
Обычную, в аптеке беру 5мг, Лекхим
Не можна. Це доза, яка в 6 разів перевищує максимальну безпечну дозу 800 мкг на добу. Великі дози фолієвої кислоти здатні викликати рак грудей та ендометрію.
Оле Лукойе• 23 июня 2022
Ответ дляZaRaZa
Ну пью по инструкции, все ок)
ZaRaZa
• 23 июня 2022
Ответ дляОле Лукойе
Ну пью по инструкции, все ок)
Не ок. Підвищуєте собі ризики на рівному місці
Хоча б 1 мг купуйте, є в Київського вітамінного заводу. Але краще й цю таблетку ділити навпіл
Оле Лукойе• 23 июня 2022
Ответ дляZaRaZa
У меня низкий гемоглобин
ZaRaZa
• 23 июня 2022
Ответ дляОле Лукойе
У меня низкий гемоглобин
Лабораторно підтверджено, що не залізодефіцитна?
Я б такое не носила, но продаю• 23 июня 2022
Не зрозуміла вашого несприйняття бад у питанні вітамінів. Купіть тоді на таблетки юа упаковку за 15 грн у дозуванні 1 мг і діліть таблетку навпіл
Перемелица• 23 июня 2022
Ответ дляZaRaZa
Мы живем вдали от моря, наша почва не содержит йод и селен. Единицы на регулярной основе употребляют морскую рыбу и морепродукты. Почитайте ВОЗ сколько миллионов людей с йододефицитом в мире. Даже в нашей стране у многих проблемы с щитовидкой. Я употребляю регулярно йодированную соль+йод(либо ламинарию, либо фолио)+селен. Благодаря этому у меня пришел в норму t3 и наладилось самочувствие
ZaRaZa
• 23 июня 2022
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
БАДи нормально ніхто не перевіряє. Одна гінекологиня писала: якщо хочете ризикувати нервовою трубкою плода, то пийте БАДи, а як ні - то купуйте аптечну. Але аптечної в цій дозі нема, треба ділити таблетку.
Оле Лукойе• 23 июня 2022
Ответ дляZaRaZa
Ну, мне назначали для лучшего усвоения железа фолиевую и В12
Перемелица• 23 июня 2022
Ответ дляZaRaZa
Это ваше сугубо субъективное мнение о том что бады никто не проверяет и делают как попало.
Я принимала железо с айхерба с кофакторами, подняла ферритин за месяц на 30 единиц.
Мне семейным советовал его заказать с айхерба
ZaRaZa
• 23 июня 2022
Ответ дляПеремелица
Ясно. Я тиреоїдну панель здавала, то всі показники в нормі, хоча живу теж далеко від моря (Київська область). Рибу майже не їм, тільки йодовану сіль.
ZaRaZa
• 23 июня 2022
Ответ дляПеремелица
Тут на що натрапиш. Я пила вітамін Д Now Foods - добре піднявся показник. А залізо марки 21st Century взагалі не підняло феритин (брала у формі глюконату). Саме тому не хочу грати в лотерею з БАДами.
Бедная Лиза• 23 июня 2022
Ответ дляZaRaZa
Дивна рекомендація, враховуючи кількість підробок в аптеках. Той же Солгар краще замовлю з Айхерб у формі метилфолату, тим більше, для довготривалого прийому
Бедная Лиза• 23 июня 2022
Ответ дляZaRaZa
Так треба форми нормальні обирати, а не глюконат. Аптечний глюконат вам так само нічого б не дав
ZaRaZa
• 23 июня 2022
Ответ дляБедная Лиза
Про метилфолат - це взагалі окрема тема. Він НЕ працює. Краще вже ніяку фолієву не пити, ніж метилфолат. Я підписана на доказових гематологів. Один писав про підвищення печінкових трансаміназ від солгарівського ’метилфолату’.
ZaRaZa
• 23 июня 2022
Ответ дляЯ не тону
Никогда не пила. Двое детей
Значить, добре харчуєтеся
Бедная Лиза• 23 июня 2022
Ответ дляZaRaZa
Глюконат заліза ви теж за їх порадами обирали?)
ZaRaZa
• 23 июня 2022
Ответ дляБедная Лиза
Ні, всі радять сульфат, від якого в мене нудота і біль у шлунку.