Міські бої в Сіверодонецьку тривали місяць, але в Лисичанську наші можуть протриматися менше. Русня пише про так звану Сєверодонецьку петлю з купою малих котлів, де, за їхніми словами, може бути найближчим часом вбито або взято в полон 7-9 тисяч наших бійців. У самому тільки Гірському зараз буцімто оточено до 2000 українських військових. На жаль, про котел Гірське-Золоте пишуть тільки українські волонтери, Генштаб мовчить, хоча вже є відео з нашими полоненими. Машовець пише, що повторюється Дебальцеве у великих масштабах...
Ответ дляnoraone
Я цілком і повністю за перемогу України, я з дітьми хочу додому, до найкращого міста, яке кожного дня протягом усіх 4 місяців обстрілюють(((. Я і вірю, і сподіваюсь, я в зборах усіх на допомогу ЗСУ беру участь. Але коли вмикаю розум, то збагнути не можу, яким чином ми можемо перемогти. Без стьобу поясніть, будь ласка. Перемога - це коли ЗСУ до Москви дійдуть? Але це ж нереально. Чи в якому випадку Путін відступиться? Йому ж пофіг на своїх людей, він же буде кидати їх на поле бою до останнього, йому ж втрачати нема чого. Він же не відступить. В якому випадку можлива наша перемога? І скільки наших людей ще мають загинути задля неї?! Я дійсно не розумію, поясніть, будь ласка
Він відступиться, коли його солдати не захочуть воювати. Коли їм це буде невигідно. Для цього і санкції.
Ответ дляlilu1990
А треба було раніше думати. Не задиратися до людини, у якої немає клепки в голові. Ну вона хвора! А ми давали привід. Не співати на параді путін хуйло і т.д. і ми всі то щиро вітали. А тепер розплачуємося.
Ви вірите, що пуйло не має клепки? Все він має. Тільки хоче стати владичєцай марскою. Там гроші все вирішують. А інше це все казки для бідних.
Ответ дляanducci
Ні, для пуйла гроші не головне. Я в цьому впевнена. Він дрочить на СССР. І мріє увійти в історію. Я все задаю собі питання: невже не можна було уникнути війни?
Був сюжет, може 2000-х років, коли наші всі молоді Ющенко, Порошенко сиділи в студії айсітіві, а на прямому включенні був жирік з Росії, він їм розказував, що Україну придумали і весь той брєд. Вони сиділи з нього ржали. Придурки
Carrie Bradshaw-Preston• 25 июня 2022
Ответ дляanducci
Достовірна, але скільки ще згоріло в танках і т.і. І вони загинули в чужої краіні незрозуміло за що. Не хочу такої долі своїм дітям.
Чесно кажучи, мені пофіг, скільки їх загинуло (чим більше, тим краще!), мені не пофіг скільки загинуло наших мирних і військових... ((((((((((
І що значить загинули незрозуміло за що? Чому і кому незрозуміло? Вони загинули, бо їхали заробити своїх 53 долари добових... І намародерити і згвалтувати, бо у них був ’дозвільний сертифікат від імператора всєя русі’
Carrie Bradshaw-Preston• 25 июня 2022
Ответ дляlilu1990
Можна було... Не треба було верещати на кожному кроці про Україну в НАТО, ЄС і т.д. Колупали-колупали оте гімно паличкою... а воно й завоняло... Робити все було треба по-тихому і хитро, ’граючи на расєйську публіку і особисто на путіна’ (перекладаю: посміхатись на всі 32 у вічі, а за спиною укладати укріплення, заряджати автомат і точити меч).
Carrie Bradshaw-Preston• 25 июня 2022
Ответ дляTekila_
и что он в итоге поимел? просрал всё что можно просрать. так утопить свою страну может только её враг. мне иногда кажется, что он засланный.
Справа не у тому, що він поімєл... а у тому, що поімєлі ми (((((((((((((((
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Я теж так думаю: сцяли йому увічі, а тепер - як посмєл. Добре би сцяли на президента якоїсь Латвії чи Литви. Бляха, Росія справді потужна країна, та й взагалі у них тих боєголовок як гною. Ну не можна так в лоба. Не можна
Ответ дляlilu1990
Досить нити , скільки можна це читати? Не просто так сцяли, а після того як розпочав вбивати нас. З 14 року. Треба було ряти йому цілувати? Он зеленський вже лизав йому жопу, івійська відвів і просто перестать стрелять і в глазкі посмотреть... і тільки впевнив путіна що йому все можна
Carrie Bradshaw-Preston• 25 июня 2022
Ответ дляФантуля
Так про це ж і мова! Треба було казати ’так, майн фюрер, відвели війська’ - і показали ’картинку’ відводу, а насправді підводити ще більше...
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Ну так вибрали великого полководця , памятаєте як кричав на азовців які не хотіли залишати позиції?янелох мені 42рочки , потім і хлопців злив((
Irina-5d24• 25 июня 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Так, бачила... Їм 19-20, 8 років тому було 11-12, - діти дітьми... Вони не знають іншого, вони знають, що Україна їх вбивала... Все.
Удалено администрацией...
Carrie Bradshaw-Preston• 25 июня 2022
Ответ дляФантуля
Не читайте... Вас хтось силує?
І що ви пропонуєте зараз? Покласти за Маріуполем Харків? Дніпро? Житомир вкатати в землю тілами і будинками? Київ? Що???
...чи таки до ’останнього українця’?..
...really?
Це по-вашому той план, якому треба неухильно слідувати?
...чи таки до ’останнього українця’?..
...really?
Ответ дляФантуля
А хіба ми зелю не для того вибирали - припинення війни?
Irina-5d24• 25 июня 2022
Ответ дляlilu1990
Як ви вважаєте: яким чином ми переможемо? Я роблю висновки на основі почутого від родичів які воюють
Тільки у вас воюють, інші сємкі щьолкають. Ну то пишіть своїм, нехай здаються, а ви побачите результат. Може верещати припините
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Не читайте... Вас хтось силує?
...чи таки до ’останнього українця’?..
...really?
...чи таки до ’останнього українця’?..
...really?
Нє, готуватись пухнути з голоду , їсти своїх дітей, бо путін лише голодом змусить людей бути покірними ви готові?не дарма він зерно , продукти і все краде. Краще вже від кулі вмерти , чим своїх дітей тупими рабами зробити.
Irina-5d24• 25 июня 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Не читайте... Вас хтось силує?
...чи таки до ’останнього українця’?..
...really?
...чи таки до ’останнього українця’?..
...really?
Давайте без нагнітання? Бо бан за нагнітання ніхто не відміняв. І цікаво, це Дєнь Пабєди святкували? Дідами пишалися чи вони в вас сховані були?
Irina-5d24• 25 июня 2022
Ответ дляlilu1990
Та вже здаються, у великій кількості. Але ж то вам не скажуть у новинах
А ви з перших вуст знаєте? Ну то розслабтеся, вашим нічого не загрожує
Carrie Bradshaw-Preston• 25 июня 2022
Ответ дляIrina-5d24
Удалено администрацией...
Irina-5d24• 25 июня 2022
Ответ дляlilu1990
А який буде результат продовження війни? Ще більше захоплених територій? Ще більше смертей? Ще більше руйнувань?
Результат буде такий якій потрібно: повністю повернені території України до 2014 року. Щодо Крима не впевнена. А території захоплені у вашій уяві. Те що раніше захопили те й є + пару міст на Донбасі які 3.5 місяці намагалися взяти усім своїм м´ясом тупим.
Ответ дляФантуля
Ви справді готові, щоб ваші діти і ви самі вмерли від кулі? Ця війна все одно кінчиться переговорами - хочеться вам того чи ні. Різниця буде тільки в кількості жертв