Міські бої в Сіверодонецьку тривали місяць, але в Лисичанську наші можуть протриматися менше. Русня пише про так звану Сєверодонецьку петлю з купою малих котлів, де, за їхніми словами, може бути найближчим часом вбито або взято в полон 7-9 тисяч наших бійців. У самому тільки Гірському зараз буцімто оточено до 2000 українських військових. На жаль, про котел Гірське-Золоте пишуть тільки українські волонтери, Генштаб мовчить, хоча вже є відео з нашими полоненими. Машовець пише, що повторюється Дебальцеве у великих масштабах...
Ответ дляIrina-5d24
Результат буде такий якій потрібно: повністю повернені території України до 2014 року. Щодо Крима не впевнена. А території захоплені у вашій уяві. Те що раніше захопили те й є + пару міст на Донбасі які 3.5 місяці намагалися взяти усім своїм м´ясом тупим.
Повністю повернені? Яким чином?
Irina-5d24• 25 июня 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Удалено администрацией...
Irina-5d24• 25 июня 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Удалено администрацией...
Ответ дляlilu1990
Ви справді готові, щоб ваші діти і ви самі вмерли від кулі? Ця війна все одно кінчиться переговорами - хочеться вам того чи ні. Різниця буде тільки в кількості жертв
А ви готові дивитись як ваша дитина дегенерує? Хочете щоб шла поляків вбивати через пару років? Хочете ссср?Ну так переїзжаєте в расєю і усьо, ви щасливі .. якого тут нити?
Irina-5d24• 25 июня 2022
Ответ дляlilu1990
Геніальна відповідь. Вони то мають голими руками забирати? Бо усього в них обмаль
Навчання йдуть повним ходом, у деяких вже закінчилося. І ще йде зброя і буде йти все більше і більше
Irina-5d24• 25 июня 2022
Ответ дляlilu1990
Ви точно знаєте? Бо мої ’інформатори’ налаштовані песимістично
Точно знаю. Більше не скажу
Ответ дляФантуля
В 30 тих , вже здалися на милість побєдітеля, до сих пір не можемо від жаху відійти . Повторім?
Та ж це повторюється з разів раз. І ще буде повторюватися. Бо Росія нікуде не зникне, якщо країни НАТО не приймуть вольове рішення її розвалити. Он ЄС уже дав задню з блокадою калінінграда
Irina-5d24• 25 июня 2022
Ответ дляlilu1990
Якщо ви не тролите, то сподіваюсь так воно і буде.
Не тролю. Я серйозно. Вчать хлопців. Ті хто навчання пройшов йдуть на передову. Смерті будуть, це війна. Звичайно що вони песимістично налаштовані бо страшно. А нам за них страшно. Всі моляться, бояться, чекають. Дуже повільно йде, але це тому, що ще навчання, треба щоб не 1-2 бригади користувалися, а усі. По всій лінії фронту. Це час. Тому тримають оборону як можуть і відступають. Завдання виграти час та виснажити ворога
Irina-5d24• 25 июня 2022
Ответ дляlilu1990
Де пруф?
Ответ дляlilu1990
Ніхто нічого не здав , вже сто разів нас зливають і нас кинули .це вже навіть не цікаво!не дозволять нам програти, забагато бабла в нас влили , ви правда думаєте що в америці і в британії ідіоти сидять?
Irina-5d24• 25 июня 2022
Ответ дляlilu1990
Проверки перевозки некоторых товаров должны проходить осмысленно, добавил Боррель. При этом нельзя блокировать движение между основной частью России и Калининградом, который соединен с РФ «Сувалкским коридором», считает он.
Це вважає Борпель, а не Литва. Вона вважає інакше
Ответ дляlilu1990
Я не хочу щоб це повторилось з моєю дитиною, я не бажаю , щоб мого сина патріотично вихованого репресували , ростріляли , чи в в´язницю кинули , як врага народу. У вас діти є? Ви про них думайте , яке майбутнє ви їм плануєте залишити , раба, страх?
Ответ дляФантуля
Я впевнена що це не повториться, тільки якщо Росія розвалиться, бажано через кровопролитну громадянську війну. Але я не бачу підстав до її початку. Навіть якщо ми витіснимо Росію,вона буде приходити знову і знову. Витіснення нічого не дасть. Абсолютно нічого.
Ответ дляlilu1990
Отже треба її розвалити, отже спочатку її треба витіснити, а потім слідкувати і голосно слідкувати, щоб з неї не зняли жодної санкції і вона розвалиться
Ответ дляФантуля
Як вона розвалиться якщо ті курви з Німеччини і Франції йдуть у неї на поводу? Запас прочності у Росії великий. Плюс росіян ця ситуація об´єднує - коли так багато типу ворогів навкруги.
Ответ дляlilu1990
Радянський союз розвалився і расея розвалиться, нас більше з нами весь світ і німці з французами нічогісеньки не зроблять
Carrie Bradshaw-Preston• 25 июня 2022
Ответ дляlilu1990
Треба створювати підстави. Я бачу можливість цього у провокаціях, які будуть здійснюватись безпосередньо ’в тилу ворога’, тобто на території самої росії. Чим більше вкидів, тим більш шансів на результат...