Olgusya• 24 июня 2022

Лисичанськ. Місто оточене з трьох боків

Міські бої в Сіверодонецьку тривали місяць, але в Лисичанську наші можуть протриматися менше. Русня пише про так звану Сєверодонецьку петлю з купою малих котлів, де, за їхніми словами, може бути найближчим часом вбито або взято в полон 7-9 тисяч наших бійців. У самому тільки Гірському зараз буцімто оточено до 2000 українських військових. На жаль, про котел Гірське-Золоте пишуть тільки українські волонтери, Генштаб мовчить, хоча вже є відео з нашими полоненими. Машовець пише, що повторюється Дебальцеве у великих масштабах...
Tekila_• 25 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Не погоджуюсь. 8 років було часу. щось змінити і знайти якісь компроміс,щоб уникнути цієї війни, але цей час благополучно просрало наше керівництво.
вы наивная. украинский вопрос у путла стоял лет 15 точно. и ему не нужен был кусок Украины ни сейчас, ни тогда. Донбасс только повод влезть в Украину. О чём договариваться? Съешьте нас не сегодня, а послезавтра?

СhanelKa• 25 июня 2022
В мене там племінник на службі … (
Страшно
Tekila_• 25 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Я пропонувала сідати за стіл переговорів, хай політики чухають дупи і роблять свою роботу.
Тепер ви напишіть, що робити, продовжувати хоронити?
что бы вы задним числом предложили гитлеру? сесть и договориться? давайте конкретно. о чём? тогда и сейчас.
Oksana-Rai• 25 июня 2022
Ответ дляlilu1990
А що все? На Крим мені особисто пофіг. Днр і лнр - туди ж, там уже зомбаки усі. Нехай за Херсон домовляються і припинення вогню. Нехай воду в Крим дають, нехай ідуть на поступки. Хвате ложить наших мужиків. Досить! Це вже за всякі рамки перейшло. Усе одно будуть переговори. Вони будуть по любому. Ви це розумієте? Різниця тільки в кількості загиблих.
Как скажите: в Крым воду, в этом же конечная цель войны по вашей версии. Дадим воду в Крым и война закончится. Оказывается та просто, и почему у нас в кмандии одни идиоты сидят, все слушаем ЛИЛИ 1990, ей виднее)))
Eleno4ka_83• 25 июня 2022
Ответ дляOlgusya
Ну і яка дипломатія? Які території ми готові подарувати?
Не можна таке казати, мабуть...але я вважаю Крим і лднр - загубленими.
Дивилася інтерв´ю з полоненим з днр. Йому 19. 8 з них він прожив в днр. Він не пам´ятає України. Йому здається що дрн - це типу країна
Цвіту і пахну• 25 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
То нам усім вимерти?
Так ви схоже саме це і пропонуєте. Ці падали будуть нищить все українське. Щоб вони повиздихали до останнього
Eleno4ka_83• 25 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
А що, просто сидіти? Переговори- ні, просити - ні, @банути по росії - ні. А що тоді?
Я так хочу третє так хочу, щоб в них палало!
anducci• 25 июня 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Удалено администрацией...
А выбор какой? Вы хотели бы жить в тоталитарном государстве?
lilu1990• 25 июня 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Ви читаєте десь поміж рядків і те, що хочете бачити? Ну, ваше право...
Але якщо вже поставлене таке питання, то скажу: треба було думати перед тим, як з тим гітлером пришибляним, іродом отим конченим 3,14ськами мірятись... ’йа-да-йа...’ Да ти, бл@ть не знав, що воно 20 с лишком років, - скільки на троні сидить, - лізе кругом? Чи Сирія, Грузія, чечня та інші жертви його втручань нічому не навчили? Людина повною мірою не усвідомлювала, що то вже життя, реальне, жорстоке, і що то вже відповідальність не лише за свою дупу і свою сім´ю, а за мільйони життів, жила кіношним життям свого серіального голобородька, де можна зробити інший дубль, якщо щось пішло не так... і навіть три дублі, і десять... А в житті неможливо... Я ще тоді сказала ’вигребемо по самі помідори’...
Повністю згодна. Путіна обідили. Чого ви до нього взагалі лізли? Воно ж хворе на голову. Ви хворих коли зустрічаєте, теж зачіпаєте? Ні, обходите десятою дорогою. Співали пісеньки, хуйлом називали. А тепер: як Путін посмів? Отак, у нього красна кнопка, він виріс по законам подворотні, і у нього дуже багато снарядів. І йому похєр на оон та цивілізований світ. Та він краще знає історію за наших: що Європа завжди в домікє, відсижується, а США - завжди маніпулює. І він цим скористався

anducci• 25 июня 2022
Ответ дляOksana-Rai
Ты смотри еще со штанов не выпрыгни со своми транспорантами, не видать вам УКРАИНЫ под рашей и не мечтайте!!!
Фантуля• 25 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Чому троль? Я кажу про зраду якусь, чи про капітуляцію? Ви в Україні зараз? Ракети літають над головою?
Так саме про зраду ви і кажете
lilu1990• 25 июня 2022
Ответ дляOksana-Rai
Ви з окопа вєщаєте? Уже на передовій?
Tekila_• 25 июня 2022
Ответ дляlilu1990
и что он в итоге поимел? просрал всё что можно просрать. так утопить свою страну может только её враг. мне иногда кажется, что он засланный.
Carrie Bradshaw-Preston• 25 июня 2022
Ответ дляlilu1990
Абсолютно так і є... Переговори якісь та будуть... Або на етапі 100 тисяч загиблих (за натяком Данилова) і 30% знищеної інфрастуктури, або на етапі 500 тисяч загиблих і 80% знищеної інфрастуктури... Жінки з дітьми будуть виїзжати - будь-куди, аби вижити... Чоловіки, яких не будуть випускати, будуть залишатись тут, хто буде на фронт та загине, хто працювати в тилах... З часом, навіть при умові, що люди виживуть - це сім´ї, які будуть розвалені, бо, можливо, роками жінки з дітьми будуть десь там, а чоловіки - тут... У цій розрусі доходу у чоловіків не буде, тобто матеріальної підтримки сім´ям, що виїхали, від них не буде. Жінки за кордоном будут рвати жили, тягти себе і дітей, з часом втративши необхідність у чоловічому плечі, яке десь... десь вже дуже далеко... Діти будуть рости без батьків... Я б дуже... понад усе хотіла б, щоб такого не сталося, але це станеться, якщо нічого не змінювати...
І ще... там, куди будуть приходити рашисти, буде таке, що Буча, Бородянка, Ірпінь та інші горезвісні здадуться дитячою забавкою... (((((((((((((
lilu1990• 25 июня 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
100000 з їхньої сторони, я так зрозуміла
anducci• 25 июня 2022
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Але ж є велика різниця між нашою владою і російською. В нас, хоч і така собі, але демократія, в них тоталітарна держава.
noraone• 25 июня 2022
Я цілком і повністю за перемогу України, я з дітьми хочу додому, до найкращого міста, яке кожного дня протягом усіх 4 місяців обстрілюють(((. Я і вірю, і сподіваюсь, я в зборах усіх на допомогу ЗСУ беру участь. Але коли вмикаю розум, то збагнути не можу, яким чином ми можемо перемогти. Без стьобу поясніть, будь ласка. Перемога - це коли ЗСУ до Москви дійдуть? Але це ж нереально. Чи в якому випадку Путін відступиться? Йому ж пофіг на своїх людей, він же буде кидати їх на поле бою до останнього, йому ж втрачати нема чого. Він же не відступить. В якому випадку можлива наша перемога? І скільки наших людей ще мають загинути задля неї?! Я дійсно не розумію, поясніть, будь ласка
lilu1990• 25 июня 2022
Ответ дляanducci
Така демократія що людині в лице кислотою бризкають. Ага. Демократія. Вибираємо з різних сортів гімна.

Я не за капітуляцію, я за оптимальне вирішення проблеми.
Carrie Bradshaw-Preston• 25 июня 2022
Ответ дляlilu1990
З нашої... сумарно військові і мирне... Ну він так казав...
А так воно і є, якщо подумати... якщо лишень у одному Маріуполі мова йде мінімально про 22000, і це ще невідомо, скільки згорілих, скільки таких, що ніколи не упізнати... (((((

Carrie Bradshaw-Preston• 25 июня 2022
Ответ дляEleno4ka_83
Так, бачила... Їм 19-20, 8 років тому було 11-12, - діти дітьми... Вони не знають іншого, вони знають, що Україна їх вбивала... Все.
Елена-0f43• 25 июня 2022
Ответ дляkanuka
министр иностранных дел, фамилию запамятовала, сказал лопатами будем воевать, нужно таким сразу давать лопату, и его детям и пинком под зад на передовую!!! В принципе оружие поступает, джевелины,другая техника, но нужно вдобавок иметь людей обученых управлять этой техникой.
А он уже с лопатой на передовой🤣 как умело наши министры могут распоряжаться чужими жизнями.
Carrie Bradshaw-Preston• 25 июня 2022
Ответ дляTekila_
Більше - близько 20... Судячи з наративів, що почали просуватись у мережі десь з 2001-2002... (((((((((((((((
Carrie Bradshaw-Preston• 25 июня 2022
Ответ дляanducci
Звичано, що ні... Але мої бажання нічого не змінять... Ну що конкретно можна змінити особисто мені, що не жити у тоталітарній державі? Пропонуйте? Ну, окрім ’вбивати орків лопатою’, ’вмерти’ і тому подібного... Ну дуууже уважно вас вислухаю...
Carrie Bradshaw-Preston• 25 июня 2022
Ответ дляnoraone
Ви не поодинока у своєму нерозумінні... (((
anducci• 25 июня 2022
Ответ дляlilu1990

В нас погана демократія, але я бачу велику різніцю.
Вже не знаю, яким може бути оптимальне вирішення проблеми, поки пуйлу роги не обламають. Він такий впертий і поки що здаватись не збирається. Віддати йому лівобережну Україну, як мріють зомбі, буде занадто жірно.
lilu1990• 25 июня 2022
Ответ дляanducci
А треба було раніше думати. Не задиратися до людини, у якої немає клепки в голові. Ну вона хвора! А ми давали привід. Не співати на параді путін хуйло і т.д. і ми всі то щиро вітали. А тепер розплачуємося.
anducci• 25 июня 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
А російських солдат скільки загинуло?
Carrie Bradshaw-Preston• 25 июня 2022
Ответ дляanducci
А російських солдат скільки загинуло?
...тобто?
Ви хочете сказати, що інформація щодо цього недостовірна? Ну та, яку нам надають?
https://zaxid.net/vtrati_rosiyan_u_viyni_proti_ukr...
anducci• 25 июня 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Або вірити в нашу перемогу, або емігрувати в якусь демократичну країну. Які ще варианти?
Carrie Bradshaw-Preston• 25 июня 2022
Ответ дляanducci
Це був третій ’окрім’... Я думала, вам це буде зрозуміло...
Вірити можна, можна мріяти, сподіватись, але у цій ситуації ця віра, мрії, сподівання будуть дорівнювати страусу, що запхав голову у пісок... (((